Jump to content
Dogomania

Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!


Gabi79

Recommended Posts

[quote name='Martika@Aischa']Gabi podaj mi proszę termin wyjazdu i na jaki czas dokładnie Cindusia potrzebuje DT ???[/QUOTE]

Marticzko my wyjeżdżamy 23 sierpnia, a wracamy 7 września, bardzo proszę popytaj, czy by ktoś nie przygarnął Cinduni na te kilkanaście dni

Znowu 3 razy ktoś pobrał nr tel. z tablicy i nikt nie dzwoni.....


Miałam właśnie tel. Pan po długim namyśle powiedział: "Państwo się ogłaszają, że chcecie oddać psa"

Zapytałam o którą sunię chodzi, bo ogłaszam dwie. Nastąpiła cisza i pan się rozłączył.

Pomyślałam, że może stracił zasięg, albo coś takiego. Dzwonię, jest sygnał, potem cisza.

Ludzie nie przestaną mnie nigdy zadziwiać.

O nic nie zapytał tylko się przestraszył, że dwie ogłaszam:niewiem::niewiem::niewiem::niewiem:

Cindy na gumtree prezentuje się na str.głównej na woj, śląskie i małopolskie, a na tablicy jest wyróżniona na Wrocław, Warszawę i Katowice:

[URL="http://tablica.pl/oferta/mloda-piekna-idealna-sunia-czeka-na-najlepszych-ludzi-na-swiecie-ID3fifp.html"]http://tablica.pl/oferta/mloda-piekna-idealna-sunia-czeka-na-najlepszych-ludzi-na-swiecie-ID3fifp.html

[/URL][URL]http://tablica.pl/oferta/sonia-ma-marzenie-pragnie-miec-swoich-ludzi-do-kochania-ID32HDz.html[/URL]

[URL="http://tablica.pl/oferta/nie-york-nie-pudelek-lecz-sliczny-kundelek-kto-pokocha-cudna-sunie-ID2Wk4w.html"]http://tablica.pl/oferta/nie-york-nie-pudelek-lecz-sliczny-kundelek-kto-pokocha-cudna-sunie-ID2Wk4w.html


[/URL]

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

Witamy w upalną sobotę:lol:

Od kilkudziesięciu minut siedzę nad ogloszeniami na dwóch portalach i mnie wywala z internetu

Cindunia szalała po całym pokoju, biegając za zabawką, aż tu nagle usłyszała huk petard.

Bidulka schowała się w szafie. Przed chwilą wyszła, posiedziała u mnie na kolanach i poszła na fotel. Cały czas patrzy przestraszona w okno.

Telefon niestety nadal milczy:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']tak, ludzie są dziwni. Do mnie maile piszą z kolei w stylu: czy na pewno za darmo? a dostarczacie do domu? nie zgadzam się na PA, bo jeszcze coś ukradniecie (sic!)[/QUOTE]

Ja do tej pory tylko 1ną wiadomość dostałam (w sprawie Cindy), od tej pani tydzień temu.

A co do wizyty, to nie zdarzyło mi się na szczęście, żeby ktoś odmówił lub posądził ewentualnych wizytatorów o kradzież.

Trzeba jednak przyznać, że nie odbyłam wielu rozmów, raptem kilkanaście ( w sprawie kilku psiaków)

Na jakiegoś mega wariata na szczęście nie trafiłam.

Cindy wyróżniona na ogłaszamy 24.pl [URL]http://katowice.oglaszamy24.pl/ogloszenie/431012342/katowice-Cindy-mloda-sliczna-sunia-kundelek-ktory-pokocha-calym-sercem.html[/URL]

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, czytam Wasze posty i mysle, ze troche rozpusciły Was te błyskawiczne, udane adopcje.:lol:
Zapraszam na wątki starych ONków, wtedy przekonacie sie co to znaczy czekac na telefon w sprawie adopcji.
Telefon, ktory moze nigdy nie zadzwonic.:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Upalny weekend w miescie to koszmar.
Chciałam spedzic pozytecznie sobote i zrobic bazar. Nie moge wstawic zadnego zdjecia !!!
Hosting, z ktorego zawsze korzystam chyba dzisiaj sie wsciekł:mad:[/QUOTE]

Tak zwana złośliwość rzeczy martwych:mad:

Zamieściłam ogł. na jakimś nowym portalu zoobazar.24, przelałam 5 zł, a ogłoszenia nie widzę:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Dziewczyny, czytam Wasze posty i mysle, ze troche rozpusciły Was te błyskawiczne, udane adopcje.:lol:
Zapraszam na wątki starych ONków, wtedy przekonacie sie co to znaczy czekac na telefon w sprawie adopcji.
Telefon, ktory moze nigdy nie zadzwonic.:-([/QUOTE]

Zdaję sobie sprawę, że starszym pieskom jest o wiele trudniej znaleźć dom:-(
Na szczęście zdarzają się ludzie, którzy z premedytacją szukają psiaka starszego, czy schorowanego, po którego kolejka się nie ustawia.
Szkoda tylko, że takie adopcje zdarzają się bardzo rzadko.

[url]http://zoobazar24.pl/ads/cindy-nie-york-nie-pudelek-lecz-sliczny-kundelek/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Zdaję sobie sprawę, że starszym pieskom jest o wiele trudniej znaleźć dom:-(
Na szczęście zdarzają się ludzie, którzy z premedytacją szukają psiaka starszego, czy schorowanego, po którego kolejka się nie ustawia.
Szkoda tylko, że takie adopcje zdarzają się bardzo rzadko.

[URL]http://zoobazar24.pl/ads/cindy-nie-york-nie-pudelek-lecz-sliczny-kundelek/[/URL][/QUOTE]

ale się zdarzają na szczęście :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']I Cindy też znajdzie prędzej czy później[/QUOTE]

Cindy jest młoda i śliczna zupełnie nie wiem, czemu brak nią zainteresowania????

Ja chcę dla niej taki dom i ludzi, jakich mają Maksiulek i Figunia :loveu:

Wstępnie jestem umówiona z Danusią (dancik) na sesję zdjęciową z Cindunią w roli głównej.

Może nowe, profesjonalne fotki odczarują złą passę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Cindy jest młoda i śliczna zupełnie nie wiem, czemu brak nią zainteresowania????

Wstępnie jestem umówiona z Danusią (dancik) na sesję zdjęciową z Cindunią w roli głównej.[/QUOTE]

ale jaki brak zainteresowania? zainteresowanie jest i to duże - uwierz mi :). A że ludzie są dziwni - no tacy są.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']ale jaki brak zainteresowania? zainteresowanie jest i to duże - uwierz mi :). A że ludzie są dziwni - no tacy są.[/QUOTE]

Racja, jakieś tam zainteresowanie jest, ale ja czekam na ten jeden, jedyny tel. od fantastycznych ludzi.
Czy zbyt wiele wymagam????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Witamy w upalną sobotę:lol:

Od kilkudziesięciu minut siedzę nad ogloszeniami na dwóch portalach i mnie wywala z internetu

Cindunia szalała po całym pokoju, biegając za zabawką, aż tu nagle usłyszała huk petard.

Bidulka schowała się w szafie. Przed chwilą wyszła, posiedziała u mnie na kolanach i poszła na fotel. Cały czas patrzy przestraszona w okno.

Telefon niestety nadal milczy:-([/QUOTE] Czy dziś jest jakiś specjalny dzień? Od pół godziny już dwa razy była akcja z petardami:angryy:. Cholera mnie bierze, bo gorąco niemiłosiernie, okna otwarte, więc huk ogromny. Biedne futrzaki dyszą ze strachu mimo tego, że okna pozamykałam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Czy dziś jest jakiś specjalny dzień? Od pół godziny już dwa razy była akcja z petardami:angryy:. Cholera mnie bierze, bo gorąco niemiłosiernie, okna otwarte, więc huk ogromny. Biedne futrzaki dyszą ze strachu mimo tego, że okna pozamykałam[/QUOTE]

Byłam na dworze najpierw z Kajtuniem, komary tną niemiłosiernie.

Jak na złość spotkałam sąsiadkę, straszną plotkarę, wracała do domu i mnie zatrzymała na jakieś 20minut.
Potem wyszłam z Cindy.
Ledwo wróciłyśmy znowu te cholerne petardy zaczęli odpalać.
Kajtuś się boi, ale powolutku idzie do jakiejś kryjówki, a Cindy biegła do drzwi, potem po całym pokoju, jak w amoku, teraz siedzi za kanapą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Cindy jest młoda i śliczna zupełnie nie wiem, czemu brak nią zainteresowania????

Ja chcę dla niej taki dom i ludzi, jakich mają Maksiulek i Figunia :loveu:

Wstępnie jestem umówiona z Danusią (dancik) na sesję zdjęciową z Cindunią w roli głównej.

Może nowe, profesjonalne fotki odczarują złą passę.[/QUOTE]

Super Gabi, że udało Ci się to załatwić, bo jednak ludzie to wzrokowcy i pierwsze na co patrzą to wygląd psiaka. Ładne, profesjonalne zdjęcia potrafią zdziałać cuda :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Super Gabi, że udało Ci się to załatwić, bo jednak ludzie to wzrokowcy i pierwsze na co patrzą to wygląd psiaka. Ładne, profesjonalne zdjęcia potrafią zdziałać cuda :)[/QUOTE]

Mam nadzieję, że zdziałają:lol:

Ale upał, psiaki padły. Cindy nawet nie ma ochoty na zabawę.

Przez chwilę tylko goniła muchę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Zapisuję sunieczkę, czytać idę:) Moja sunia Fifi, reaguje na komendę: mucha i a sio!! W pierwszym wypadku jest oprawcą muchy, komara, ćmy, w drugim gołębi...Wiem, wstyd mi, troszkę;):oops:[/QUOTE]

Marysiu, witam serdecznie na wątku. Czy gołębie uchodzą z życiem, bo podejrzewam, że owady nie zawsze

Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu ściskam:) Uchodzą oczywiście, bo sunia to ten typ, co robi takie półksiężyce oczami, wiecie, te białe obwódki takie ma. No i jak jem to czar czaruje;) Więc suniaczek grubasek raczej gołębiom żadnej krzywdy nie zrobi. A przyznam, że nie wiedziałam, ale gołębie to ptaki chronione! Więc prawo trochę łamiemy z Fifi;)

Edited by Marycha35
Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam wątas, wierzyć się nie chce, że sunieczka jeszcze bez domku!!! Ogarniać się ludziska, Cindy czeka, myślę co prawda, że jest jej jak w raju u Gabi, ale to już zupełnie inna historia;) I też się uryczałam oglądając filmik o suni uratowanej w Stanach.

Edited by Marycha35
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...