Jump to content
Dogomania

Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!


Gabi79

Recommended Posts

[quote name='bela51']Ja ostatnio kupiłam wór w Sosnowcu, chyba najtaniej.
[URL]http://tablica.pl/oferta/karmy-josera-ID2rM8f.html[/URL][/QUOTE]

[quote name='paula_t']Kurczę, szkoda, że wcześniej to nie wyszło, bo była akcja krakvetu i za grosze sprzedawali karmę, która już do sprzedaży się nie nadawała ze względu np. na uszkodzone opakowania:shake:[/QUOTE]

Mówi się trudno

[quote name='Martika@Aischa']Gabi sprawdź tu może będzie taniej .....
[URL]http://www.swiatkarm.pl/[/URL][/QUOTE]

Zamówiłam Bosch za 79 zł, zaraz wpiszę wydatki w rozliczenie.

[IMG]http://poczta.onet.pl/image.html?data=%7B%22storageType%22%3A%200%2C%20%22fileName%22%3A%20%22m_1250_1283580957.jpg%22%2C%20%22contentType%22%3A%20%22image/jpeg%22%2C%20%22mid%22%3A%20207083734%2C%20%22location%22%3A%20%22atch%3A34967268%3A207083734%3A88a34df05cd734d5979509d49a00b4e5%3Ae8d7fb81%22%7D[/IMG][TABLE="class: tabela"]
[TR]
[TD="align: left"][/TD]
[TD]BOSCH My Friend 20kg[/TD]
[TD="align: center"]79.00zł[/TD]
[TD="align: center"] [COLOR=#0000FF][B]0%[/B][/COLOR]
[/TD]
[TD="align: center"] 79zł [/TD]
[TD="align: center"]1[/TD]
[TD="align: center"]79zł[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Cindy zawsze wieczorem bryka najbardziej, nauczyła się szczekać, gdy chce, by jej rzucać zabawkę.

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

Dobra karma już zamówiona ale i tak się wypowiem :) Ja z karm tanich a lepszych od marketówek kupuję po prostu Brita. W zoologicznym kosztyje 7 zł za kg, kupując cały wór wychodziło mi 6 zł za kg więc stwierdziłam, że nie opłaca się trzymać wora przez rok przy jednym psie :) A karma służyła świetnie :) Ew. jest jeszcze Brit Care, ale już ( u mnie) 12 zł kg. Bosh wydaje mi się, że jest podobny d Brita, Josera też, ale pamiętam jak tak studiowałam te składy ich kiedyś to ostatecznie stwierdziłam, że Brit i Bosh wychodzą lepiej. No w każdym razie cała trójka leeepsza od marketówek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stepelkaa']Dobra karma już zamówiona ale i tak się wypowiem :) Ja z karm tanich a lepszych od marketówek kupuję po prostu Brita. W zoologicznym kosztyje 7 zł za kg, kupując cały wór wychodziło mi 6 zł za kg więc stwierdziłam, że nie opłaca się trzymać wora przez rok przy jednym psie :) A karma służyła świetnie :) Ew. jest jeszcze Brit Care, ale już ( u mnie) 12 zł kg. Bosh wydaje mi się, że jest podobny d Brita, Josera też, ale pamiętam jak tak studiowałam te składy ich kiedyś to ostatecznie stwierdziłam, że Brit i Bosh wychodzą lepiej. No w każdym razie cała trójka leeepsza od marketówek :)[/QUOTE]

Mój Kajtuś je Bosch Light:lol:

Dzisiaj na szybko kupiłam małe opakowanie Pedigree, póki nie przyślą tamtej.

[quote name='paula_t']Gabi, a masz z Panią jakiś kontakt czy po prostu wszystko wyjaśni się po 13?
Może zachęcająco wysłać Jej jakieś zdjęcia (ja tak robiłam przy Marianku);)[/QUOTE]

Mam tylko nr tel z którego Pani dzwoniła.

Zastanawiałam się, czy np. w smsie nie poprosić o adres mailowy, ale stwierdziłam, że nie ma co się narzucać, zwłaszcza, że ewentualna adopcja w dużej mierze zależy od czynników, na które Państwo nie mają wpływu.

Cindy dzisiaj się popisała.

Nigdy nie próbowała gryźć butów, na początku chowałam wszystkie, ale potem już nie.

I dzisiaj nowe sandały Michała zostały pozbawione pasków z rzepami.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Oj nie grzeczna dziewczynka a Michał będzie miał teraz klapeczki ;)[/QUOTE]

Niby tak, będą klapeczki.

Dzisiaj Cindy jest w Gazecie Krakowskiej, p. Beata dzwoniła, żeby mnie poinformować.

Niestety nikt nie dzwonił:-(

Dotarło jedzonko dla Cindy, oraz 50 zł od Panna Merple, bardzo serdecznie dziękuję:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:

Próbuję nie robić sobie nadziei, ale po cichutku odliczam dni do 12go

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Niby tak, będą klapeczki.

Dzisiaj Cindy jest w Gazecie Krakowskiej, p. Beata dzwoniła, żeby mnie poinformować.

Niestety nikt nie dzwonił:-(

Dotarło jedzonko dla Cindy, oraz 50 zł od Panna Merple, bardzo serdecznie dziękuję:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:

Próbuję nie robić sobie nadziei, ale po cichutku odliczam dni do 12go[/QUOTE]

i ja po cichutku i z nadzieją czekam na wiadomości :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Ja życzę panu dużo zdrówka, bo jeśli ze zdrówkiem będzie wszystko ok Państwo będą chcieli adoptować Cindi :) Z tego co Gabi mi mówiła to bardzo fajny domek :)[/QUOTE]

Dokładnie tak:lol:

Im bliżej 12go tym bardziej się denerwuję

Wyróżniłam na tydzień ogł. Cindy na tablicy na Kraków, ale po namyśle zmieniłam na Warszawę
[URL]http://tablica.pl/oferta/sonia-ma-marzenie-pragnie-miec-swoich-ludzi-do-kochania-ID32HDz.html[/URL]
Jest ze zmienionym imieniem na Sonia i podany mail Michała do aktywacji, żeby nie usunęli.
Z resztą już kiedyś o tym wspominałam.
Zobaczymy, czy liczba wyświetleń wzrośnie, bo do tej pory bez wyróżnienia było kiepsko.

Cindy dzisiaj pod naszą nieobecność dobrała się do kubła ze śmieciami i rozwaliła wszystkie po całej kuchni.

Łobuziak z niej, ale jaki kochany!!!!!!!!!!!!

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...