Jump to content
Dogomania

Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!


Gabi79

Recommended Posts

Napisałam dzisiaj sms-a do P. Izabeli, podając mojego maila, gdyby miała jeszcze jakieś pytania odnośnie Cindy.

Nie odpisała:-(

Kupiłam dzisiaj dla Cindy gumowego jeża i piłeczkę.

Dla niej najlepsze są gumowe zabawki, bo pluszaki, piłeczki typu tenisowe, czy sznurki zamienia w strzępy.

Piłeczka spodobała się również Kajtusiowi i żałuję, że nie kupiłam dwóch takich samych, zamiast tego jeża, który nie wzbudził zainteresowania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Napisałam dzisiaj sms-a do P. Izabeli, podając mojego maila, gdyby miała jeszcze jakieś pytania odnośnie Cindy.

Nie odpisała:-(

Kupiłam dzisiaj dla Cindy gumowego jeża i piłeczkę.

Dla niej najlepsze są gumowe zabawki, bo pluszaki, piłeczki typu tenisowe, czy sznurki zamienia w strzępy.

Piłeczka spodobała się również Kajtusiowi i żałuję, że nie kupiłam dwóch takich samych, zamiast tego jeża, który nie wzbudził zainteresowania.[/QUOTE]

Gabi w takim razie Pana jeża natychmiast z powrotem na półeczkę sklepową :diabloti:
Kurcze trzeba czekac :( może Pani Iza w tej chwili nie ma głowy aby odpisac ....Panu życzymy dużo ...dużo zdrówka !!!!!

Link to comment
Share on other sites

ooo Gabi uratowałaś jakąś bidę!!!dopiero teraz znalazłam wątek ;) Podczytałam trochę,chociaż przyznam się bez bicia,że 13 stron nie czytałam :evil_lol:
To ja również przyłączam się do Was ciocie i zaciskam kciuki za domek dla małej bo widzę,że może się uda!!!!! :thumbs::thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']ooo Gabi uratowałaś jakąś bidę!!!dopiero teraz znalazłam wątek ;) Podczytałam trochę,chociaż przyznam się bez bicia,że 13 stron nie czytałam :evil_lol:
To ja również przyłączam się do Was ciocie i zaciskam kciuki za domek dla małej bo widzę,że może się uda!!!!! :thumbs::thumbs:[/QUOTE]


Witaj Beatko!!!!

Wspaniale, że znów jesteś na dogo:loveu:

Jak widzisz znowu serce wzięło górę nad rozumem.

Zaglądaj proszę Kochana do nas jak najczęściej:lol:
[quote name='Martika@Aischa']Gabi w takim razie Pana jeża natychmiast z powrotem na półeczkę sklepową :diabloti:
Kurcze trzeba czekac :( może Pani Iza w tej chwili nie ma głowy aby odpisac ....Panu życzymy dużo ...dużo zdrówka !!!!![/QUOTE]

Ja już sama nie wiem, czy coś z tego wyniknie:hmmmm:
Byłam spokojna i opanowana, ale do czasu, teraz się denerwuję

W akcie desperacji zrobiłam Cindy kolejne wyróżnione ogł. na tablicy, tym razem na łódzkie, zobaczymy, czy mi nie usuną:roll:
Wyróżniłam na miesiąc, jeśli Cindy szybciej znajdzie dom, podmienię psiaki

Wczoraj chciałam usunąć na gumtree i zrobić nowe, ale już nie miałam siły po koszmarnym dniu.
Zaraz się za to wezmę


Nie usunęli!!!!!!!!!

[URL="http://tablica.pl/oferta/kto-przygarnie-sliczna-wesola-idealna-sunie-ID3cbJH.html#67576c80b1"]http://tablica.pl/oferta/kto-przygarnie-sliczna-wesola-idealna-sunie-ID3cbJH.html#67576c80b1













[/URL]

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Gabi główka do góry !!!!! Taka ślicznotka musi znaleźc swoje miejsce na ziemi :loveu:[/QUOTE]

[quote name='Kamila Proc']tak na pewno bedzie[/QUOTE]

Ja też nie mam wątpliwości, że gdzieś jest ta jedna, jedyna rodzina dla Cindy, tylko muszą JĄ odnaleźć.

Jeszcze jedno ogłoszenie na gumtree tym razem na Opole

[url]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/opole/sliczna-mloda-idealna-sunia-czeka-na-wspanialy-dom-501346741[/url]

Cindy dzisiaj już nie śpi od 5.40 i cały czas domaga się, by jej rzucać zabawki, a ona aportuje.

Piszczy wszystkimi trzema na zmianę:eviltong:

Wczoraj ją porządnie wyczesałam, bo do tej pory to tak o tyle o ile, by ją przyzwyczaić do szczotki, gdyż przy czesaniu się boi i trochę wyrywa.
Sierści wylazło tyle, że możnaby spokojnie poduszkę tym wypchać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']Będę będę Gabrysiu Was odwiedzać :):)
Dobrze znów tu być ;)
Kibicuję Cindy z całych sił :loveu:

Ona to ma werwę,harce od samego rana :evil_lol:[/QUOTE]

Bardzo się cieszę Beatko, że zaglądasz i kibicujesz Cindy!!!!!!!
To fakt, energię ma niespożytą, może szaleć i szaleć, a na odpoczynek potrzebuje 10 minut

Pokombinowałam trochę na gumtree, ale dopiero dzisiaj, bo wczoraj mi się komputer zawieszał.

Jak na razie telefon milczy:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Bardzo się cieszę Beatko, że zaglądasz i kibicujesz Cindy!!!!!!!
To fakt, energię ma niespożytą, może szaleć i szaleć, a na odpoczynek potrzebuje 10 minut

Pokombinowałam trochę na gumtree, ale dopiero dzisiaj, bo wczoraj mi się komputer zawieszał.

Jak na razie telefon milczy:-([/QUOTE]


Na pewno się rozdzwoni :):):) Wierzę w to głęboko,bo w takim psiaku jak Cindy nie da się nie zakochać!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']Na pewno się rozdzwoni :):):) Wierzę w to głęboko,bo w takim psiaku jak Cindy nie da się nie zakochać!! :loveu:[/QUOTE]

Też uważam, że w niej nie da się nie zakochać, ale najwidoczniej nikt nie podziela mojego zdania.

Cindy poszalała, teraz grzecznie leży. Ciekawe jak długo:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000]Przepraszam, że tak wtrącę![/COLOR]

[COLOR=#000000]Zapraszam na bazarek, ponad 100 fantów, a dochód na Zwierzęcą Arkadię i psy z Kielc [/COLOR][COLOR=#FF0000]♥♥♥[/COLOR]

[COLOR=#008080]♥♥!! KLIK NA OBRAZEK !!♥♥[/COLOR]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245177-♥♥zdjęcia-teksty-książki-ubrania-psie-zabawki♥♥-na-Arkadię-i-Kielce-do-8-08?p=21060558#post21060558"][IMG]http://i43.tinypic.com/317ba1g.jpg[/IMG][/URL]

[COLOR=#000000]Pozdrawiam stepelkaa[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Miałam niedawno nieprzyjemny incydent na dworze z jakimiś agresywnymi, naćpanymi małolatami.

Omal mnie nie pobili, bo nie chciałam im dać pieniędzy. Jeden z nich mnie popchnął.

Koszmar po prostu..... brak słów....

Dobrze,że Kajtusiowi się nic nie stało.

Zdenerwowałam się, jak jeszcze nigdy w życiu, aż się trzęsłam z nerwów.

Dopiero teraz po kąpieli się uspokoiłam.

Dobra, dosyć tego wywnętrzania się.

Dzisiaj dzwoniła do mnie Tamb, żeby mnie poinformować, że Cindy prezentuje się w Gazecie Krakowskiej:loveu:

Niestety, jak na razie nikt nie dzwonił:-(

Tamb to bardzo, bardzo sympatyczna osoba i ma 9 psiaków.

Podobno dawniej, jak psiak był ogłaszany w DP to telefony się urywały, a ostatnio kompletny brak adopcji.
[B]
Mnie się wcale nie spieszy z wyadoptowaniem Cindy, ale jak nie znajdzie domu do 23.08. to trzeba będzie ją gdzieś ulokować na 2 tygodnie.[/B]
Pojutrze 12ty, zobaczymy, czy Pani Izabela zadzwoni:???:

A jeśli tak, to z jaką informacją.

Zrobiłam Cindy ogłoszenie na gumtree na Dąbrowę

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...