Jump to content
Dogomania

Cindy - wesoły psi dzieciak - już w DS- powodzenia Kochana Królewno!!!


Gabi79

Recommended Posts

[quote name='Marycha35']Gabrysiu ściskam:) Uchodzą oczywiście, bo sunia to ten typ, co robi takie półksiężyce oczami, wiecie, te białe obwódki takie ma. No i jak jem to czar czaruje;) Więc suniaczek grubasek raczej gołębiom żadnej krzywdy nie zrobi. A przyznam, że nie wiedziałam, ale gołębie to ptaki chronione! Więc prawo trochę łamiemy z Fifi;)[/QUOTE]

[quote name='Marycha35']Przeczytałam wątas, wierzyć się nie chce, że sunieczka jeszcze bez domku!!! Ogarniać się ludziska, Cindy czeka, myślę co prawda, że jest jej jak w raju u Gabi, ale to już zupełnie inna historia;) I też się uryczałam oglądając filmik o suni uratowanej w Stanach.[/QUOTE]

Marysiu, pochwal się proszę swoją sunieczką!!!!!!!!!

[quote name='Beatkaa']Zaglądam :):) To już się nie mogę doczekać sesji Cindy od cioci Dancik :loveu:[/QUOTE]

Przyznaje, że ja też.

Liczę na prześliczne fotki, by wreszcie tel. się rozdzwonił:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu wstyd, ale ja nie umiem fot wstawiać, a mam tylko na tele. Czarny pyś z mojej suni, grubasek, ups, ogonek króciutki, taki już miała jak ją znalazłam, a miała wtedy około 6 tygodni, ktoś ją wyrzucił na klatkę!!! Ma aksamitne cudowne futerko długie raczej, biały prawiekrzyż na piersi, taka nad kolano jest, w typie Border collie, charakterek też:cool3: A jak Cindy ma się dzisiaj, czy u Was też taki upał potworny???

Link to comment
Share on other sites

Hi, w kupce siła;) Noo rozpieszczam smoczycę oczywiście, ale też i staram się być "asertywna i pełnić rolę lidera";), jak zaleca Cesar Millan. Idzie mi, nooo, tak, hmmm.....;) A sunieczka jest oczywiście najmądrzejsza, najśliczniejsza i do tego buczy, warkoli, jak jej łapiny wycieram;) Taki charakterek! Zdecydowaną zaletą posiadania psiaka od szczylka jest to, że się go zna na wylot! Teraz z rozczuleniem wspominam nieprzespane noce, spacery co dwie godziny, pierwsze kupy nie na dywanie i zjedzoną trochę ścianę tuż po remoncie;) I ten zapach z pysia szczeniaka!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Hi, w kupce siła;) Noo rozpieszczam smoczycę oczywiście, ale też i staram się być "asertywna i pełnić rolę lidera";), jak zaleca Cesar Millan. Idzie mi, nooo, tak, hmmm.....;) A sunieczka jest oczywiście najmądrzejsza, najśliczniejsza i do tego buczy, warkoli, jak jej łapiny wycieram;) Taki charakterek! Zdecydowaną zaletą posiadania psiaka od szczylka jest to, że się go zna na wylot! Teraz z rozczuleniem wspominam nieprzespane noce, spacery co dwie godziny, pierwsze kupy nie na dywanie i zjedzoną trochę ścianę tuż po remoncie;) I ten zapach z pysia szczeniaka!!!!!!!![/QUOTE]

A mnie się marzy adopcja starej, głuchej, niewidomej bidy, której nikt nie chce - takie mam zboczenie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Uda się, gdzieę ten domek czeka, trzeba go tylko spiknąć z ogłoszeniem;):):)[/QUOTE]

Dokładnie :) Jak tylko uda Wam się umówić na tą sesję, minie ten okropny dla adopcji okres wakacyjny to i Cindusi się poszczęści, zobaczycie :)

Link to comment
Share on other sites

Byłam przed wyjściem do pracy w psiakami.
Patrzę po powrocie, nieodebrane połączenie z nieznanego numeru.

Oddzwoniłam.

Pani wstępnie pytała o Cindy.

Szuka pieska - przytulanki dla swojej mamy na emeryturze.

Bez obaw, mama tej Pani nie jest 80letnią staruszką, ma 58 lat.

Jak się zdecyduje będą dzwonić, więc na razie nie robię sobie nadziei

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dłłłłługo z obiema Paniami i obie zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie.

Powiedziałam, że Cindy czasem zdarza się coś pogryźć, a Pani ze zdziwieniem "Przecież to młody pies, ma prawo"

Pani miała sunię podobną do Cindy przez 13 lat - od szczeniaka. Miała zamiar zaadoptować psiaka ze schroniska, ale zobaczyła Cindy i się w niej zakochała.

Cindy ma być pieskiem kanapowym, spać z Panią.

Pani nie pracuje, a za kilka miesięcy przechodzi na zasiłek przedemerytalny.

Mieszka z córką, zięciem i wnuczkami.

Na podwórku mieszkają 2 psiaki, jeden z nich został zabrany z bardzo złych warunków, od zwyrodnialca, który go bił.

Nie są trzymane na łańcuchu, a w dużej zagrodzie (tak to Pani nazwała), w nocy biegają po posesji.

Przy poprzednich chętnych na adopcje Cindy intuicja mi mówiła, że to nie ten dom,

Teraz mam zupełnie inne odczucia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Gabi i niech te dobre przeczucia się spełnią ;) trzymam kciuki z całych sił :) gdzie ewentualnie mieszkała by Cindy ? Katowice ? Sosnowiec ? czy zupełnie nie nasze tereny ? ;)[/QUOTE]

O rany, nie napisałam:oops:, dosyć daleko, bo w Tarnowie.

Z Tarnowa jest bardzo mało osób. Napisałam w spr. wizyty do kilku.
Większość wieki temu była na dogo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']O rany, nie napisałam:oops:, dosyć daleko, bo w Tarnowie.

Z Tarnowa jest bardzo mało osób. Napisałam w spr. wizyty do kilku.
Większość wieki temu była na dogo.[/QUOTE]

Gabi napisz koniecznie do _Aga_ :) jest z Tarnowa myślę że pomoże :)
Link do profilu ;)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/members/4355-_Aga_[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Gabi napisz koniecznie do _Aga_ :) jest z Tarnowa myślę że pomoże :)
Link do profilu ;)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/members/4355-_Aga_[/URL][/QUOTE]

Dzięki Marticzko, już wcześniej napisałam

Link to comment
Share on other sites

Gabi, w sprawach adopcji intuicja jest najważniejsza, bo wizyta przedadopcyjna, to zaledwie godzina, a człowiek, u którego się ją przeprowadza może wszystko powiedzieć byleby tylko zrobić wrażenie. Oby intuicja Cię nie zawiodła i okazało się, że Cindy wreszcie trafiła na swojego człowieka, bo brzmi naprawdę dobrze :)
Też myślę, że _Aga_ pomoże :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...