Jump to content
Dogomania

FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(


jola_li

Recommended Posts

[quote name='jola_li']To rzeczywiście dziwne, bo jak byłam w zeszłą niedzielę, to dużo ludzi się tam przewinęło, a Filonek był w stosunku do nich bardzo spokojny. Warczał tylko na niektóre psy jak się zbliżały do p. Marty, kiedy on akurat był przy niej.[/QUOTE] Może on mnie po prostu nie lubi :) I jak ide z kims to tez się wkurza :) w każdym razie na pewno czulby się lepiej jako pies indywidualny, a ne w grupie, to chyba za dużo stresu jak dla niego. /Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Może on mnie po prostu nie lubi :) I jak ide z kims to tez się wkurza :) [/QUOTE]
A to nie wykluczone, bo pamiętam, jak na samym początku przerażony i zdezorientowany przestraszył się jak chciałas go pogłaskać, a on najchętniej zapadłby się pod ziemię ;)...

[QUOTE]w każdym razie na pewno czulby się lepiej jako pies indywidualny, a ne w grupie, to chyba za dużo stresu jak dla niego. /Agnieszka[/QUOTE]
Każdy pies wolałaby swój dom, a Filonek na pewno szczególnie tego potrzebuje. Niestety poszukiwania DT nie dały efektu. Filuś ma nawet wydarzenie na fb, ale nic z tego nie wynika :(.
Problem z nim był taki, że trzeba go było zabrać NATYCHMIAST i stąd zwróciłam się do Was o pomoc na prośbę Osoby, która znała jego sytuację i na początku mu pomogła.
Odnowię Filonkowi ogłoszenia i będę marzyć, by ktoś się zgłosił... Tak jak marzę o domu dla mojego Maniusia...
Więcej pomysłów nie mam :(...

Edited by jola_li
Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam Filonkowi ogłoszenia na:
ogłaszamy24
cafeanimal
lento
naszezwierzaki
e-zwierzak
słoniu
morusek
oddam-psa
przygarnij zwierzaka

Wieczorem postaram się zrobić jeszcze parę, ale musze poczekać aż Anja, u której zamówiłam poprzednie ogłoszenia usunie te stare.
Pojutrze wyjeżdżam.

Edited by jola_li
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']A Tablica i Gumtree? Ja sie na tym nie znam, ale duzo ludzi tam oglasza...[/QUOTE]
Na tablicy już ma, a drugiego takiego samego nie można wstawić, więc prosiłam Anję, żeby usunęła to wstawię nowe.
Na gumtree też ma, ale nie wiem jak tam jest - muszę sprawdzić.

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam jeszcze ogłoszenie na tablicy i gumtree (trzeba tam wpisać dokładną datę urodzenia, bo inaczej nie przechodzi; mimo że zaznaczyłam, że piesek jest schroniskowy...).
Nie dam rady więcej, bo dziś umieram (ugotowana), a jutro wyjeżdżam na 10 dni.
Do napisania :).

Link to comment
Share on other sites

Bazarek dla Filonka: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245790-Ksi%C4%85%C5%BCkowy-Harlequinowy-i-nie-tylko-dla-Morusa-20-08?p=21137767#post21137767"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245790-Książkowy-Harlequinowy-i-nie-tylko-dla-Morusa-20-08?p=21137767#post21137767[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']A to nie wykluczone, bo pamiętam, jak na samym początku przerażony i zdezorientowany przestraszył się jak chciałas go pogłaskać, a on najchętniej zapadłby się pod ziemię ;)...


Każdy pies wolałaby swój dom, a Filonek na pewno szczególnie tego potrzebuje. Niestety poszukiwania DT nie dały efektu. Filuś ma nawet wydarzenie na fb, ale nic z tego nie wynika :(.
Problem z nim był taki, że trzeba go było zabrać NATYCHMIAST i stąd zwróciłam się do Was o pomoc na prośbę Osoby, która znała jego sytuację i na początku mu pomogła.
Odnowię Filonkowi ogłoszenia i będę marzyć, by ktoś się zgłosił... Tak jak marzę o domu dla mojego Maniusia...
Więcej pomysłów nie mam :(...[/QUOTE]


a ja się do tych marzeń przyłączam.....

Link to comment
Share on other sites

jest trochę lepiej jak widzie, ze inne psiaki podbiegają na głaski to i on podchodzi, raz się daje pogłaskać a za moment na dystans . Juz tak koszmarnie nie szczeka. Zaczynamy uczyć ta grupę wychodzenia na łąkę tylko potrzebne do tego ze 3 osoby, zeby w razie co potem zaganiać i liczyć czy wszystkie zeszły ze spaceru. Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']jest trochę lepiej jak widzie, ze inne psiaki podbiegają na głaski to i on podchodzi, raz się daje pogłaskać a za moment na dystans . Juz tak koszmarnie nie szczeka. Zaczynamy uczyć ta grupę wychodzenia na łąkę tylko potrzebne do tego ze 3 osoby, zeby w razie co potem zaganiać i liczyć czy wszystkie zeszły ze spaceru. Ewa[/QUOTE]
Wróciłam do Warszawy i do Filonka.
Żal mi go strasznie, bo po tym jak łapczywie wita za każdym razem p. Martę widać jak bardzo potrzebny mu człowiek i spokojny dom, który da mu pewność siebie i stabilizację.
Jeśli nie wyjadę (a mój kręgosłup się uspokoi po mazurskiej "gimnastyce" ;)) to w weekend wybiorę się do Filonka, który pozwala mi nawet na buziaczki ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Zaproponowałyśmy z Kasią Filonka fajnemu domkowi z Nasielska, ale wybrały innego psiaczka, którego mogły miec "od ręki". Dobrze, że jedna bida dom znalazła (bo czekał ponad pół roku), ale szkoda, że się Filusiowi nie udało...[/QUOTE]
Dzięki, Nutusiu i Kasiu!
Najważniejsze, że jakiś piesek skorzystał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']Wróciłam do Warszawy i do Filonka.
Żal mi go strasznie, bo po tym jak łapczywie wita za każdym razem p. Martę widać jak bardzo potrzebny mu człowiek i spokojny dom, który da mu pewność siebie i stabilizację.
Jeśli nie wyjadę (a mój kręgosłup się uspokoi po mazurskiej "gimnastyce" ;)) to w weekend wybiorę się do Filonka, który pozwala mi nawet na buziaczki ;).[/QUOTE]

skoro pozwala na buziaczki, to znaczy, że kocha ;)

[quote name='Nutusia']Zaproponowałyśmy z Kasią Filonka fajnemu domkowi z Nasielska, ale wybrały innego psiaczka, którego mogły miec "od ręki". Dobrze, że jedna bida dom znalazła (bo czekał ponad pół roku), ale szkoda, że się Filusiowi nie udało...[/QUOTE]

Filonek też znajdzie domek, tylko potrzebuje jeszcze troszkę czasu

Link to comment
Share on other sites

Zobaczcie - Melba, której mimo wysiłków weterynarzy nie udało się uratować kontuzjowanej łapki, trafiła do domu w Szwajcarii, gdzie..... :).......

[IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/488285_551050574918371_1941370280_n.jpg[/IMG]

A jak wejdziecie tu:
[URL]https://www.facebook.com/OstatniaSzansa.Boguszyce[/URL]
i klikniecie na "fotograficzny 6-pak" po lewej, to będziecie mogli pooglądać jak się byłym Boguszkom teraz powodzi :)!

Edited by jola_li
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...