Jump to content
Dogomania

Kudłata bida jest kochana w swoim nowym domu :).


Onaa

Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dulska']Przelewam 100 zł - 20 stałej deklaracji za maj, reszta miała być na fryzjera, ale skoro już opitolony, to na pchły, robale bądź inne pilne potrzeby[/QUOTE]

Dziękujemy :).
No właśnie miał być ładnie obstrzyżony a jest opitolony :roll:. Musimy poczekać aż mu troszke odrosną włoski. Ale ma brzydkie ząbki i być może trzeba je będzie wyczyścić , to na dniach na pewno nam Iza z hoteliku da znać co i jak.
Ja mam zdjęcie Nico z podróży, ale nie umiem wstawić, może ktoś umiałby z telefonu ?

Link to comment
Share on other sites

A tak o Nico pisała pani Anna D. z fb, u której czekał na dalszy transport z Krakowa do hoteliku i która go tam zawiozła :). Pani ma w domu 3 pieski.
"
[h=5]Nico jest u nas chwilowo (przed transportem do hotelu), okazuje sie ze jest mega przyjazny:) Wlasnie lezy przy moich nogach, kanapy nie zna , ne umial wskoczyc:) ale checi wykazywal:) lubi sie bawic, jest bardzo wesoly i macha na ludzi ogonkiem, ) 0 agresji do innych psow (mam 3 rozne:)"[/h]
i potem:
"Nico zostawiony w domu zachował sie grzecznie, nie ma chyba leku separacyjnego. Zastalismy go na kanapie, bardzo zadowolonego:). To naprawdę super grzeczny, mega pozytywny piesek , ewidentnie lubi dzieci, POLECAM BARDZO:)"

Link to comment
Share on other sites

Tak dostałam od tej pani z fb która wiozła Nico z Krakowa do hoteliku.
Zaraz wstawię na watek.
Właśnie je oglądam i widzę że Nico to mega pozytywny psiak :).

I oto Nico w drodze po nowe życie :) :) :).
[IMG]http://images36.fotosik.pl/476/e3a346143d92926d.jpg[/IMG]

Edited by Dogo07
Link to comment
Share on other sites

Mam pierwsze wieści z hoteliku.
Psiaczek jest narazie troche wystraszony, zwł. jak ktoś ma coś w ręce, to się boi biduś :(.
Poza tym potrzebuje czasu aby powoli sie do wszystkiego przekonać bo do odważnych to on nie należy, to pewnie dlatego nie podchodził do krat w schronisku, tak że tym bardziej sie ciesze że psina dostała szanse!
I jeszcze Iza z hoteliku mi pisze
"Na razie w domu się nie załatwił, ale trochę popuszcza kropelki w różnych miejscach. Może ze strachu, że nowe ( bo do bohaterów to on nie należy) albo po kastracji. Jak mu przez tydzień nie przejdzie to dostanie Ipakitine.
Na zewnątrz pełna histeria - jakby miał agorafobię. W prawo, w lewo, do furtki, do drzwi, wszystko jednocześnie z ogonem między nogami. Rufik też tak miał przez parę dni więc to chyba efekt siedzenia w boksie w schronie bez możliwości spacerów."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Ależ on jest fajniusi![/QUOTE]



Prawda :) ?
Taki bardzo miły pozytywny psiaczek :).

Aha, i od razu prosze o trzymanie kciuków, bo ta pani co dzwoniła o Nico trzy tygodnie temu, nie ma nadal pieska adoptowanego, i dałam jej namiary na hotelik gdzie jest Nico, i nr tel i moze pani pojedzie poznać Nicosia :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Prawda :) ?
Taki bardzo miły pozytywny psiaczek :).

Aha, i od razu prosze o trzymanie kciuków, bo ta pani co dzwoniła o Nico trzy tygodnie temu, nie ma nadal pieska adoptowanego, i dałam jej namiary na hotelik gdzie jest Nico, i nr tel i moze pani pojedzie poznać Nicosia :).[/QUOTE]
Oczywiście kciuki moooocno zaciśnięte!:kciuki::kciuki::kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Tak dostałam od tej pani z fb która wiozła Nico z Krakowa do hoteliku.
Zaraz wstawię na watek.
Właśnie je oglądam i widzę że Nico to mega pozytywny psiak :).

I oto Nico w drodze po nowe życie :) :) :).
[IMG]http://images36.fotosik.pl/476/e3a346143d92926d.jpg[/IMG][/QUOTE]

Jaki śliczny i uśmiechnięty :loveu:
Zupełnie niepodobny do kudłacza z wcześniejszych zdjęć , no faktycznie mają tam zdolnego groomera ;)
Bardzo się cieszę , że doczekał wolności , taki śliczny psiak na pewno znajdzie dom. Kolejny szczęściarz z NT:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo,bardzo cieszę się,że Nico jest już w hoteliku.Dla niego po tak długim okresie spędzonym w schronie to wszystko jest nowe.To i tak dobrze,że jest przyjaznym psiakiem.Jeżeli będzie miał domek to tylko się cieszyć i trzymać kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Nico zupełnie niepodobny do siebie z wcześniejszych zdjęć.
Ktoś rzeczywiście artystycznie go potraktował.
Cieszę się bardzo, że już poznaje życie poza boksem i trzymam mocno kciuki za dobry domek.

Link to comment
Share on other sites

Kolejne wieści z hoteliku, podobno psiaczek sobie upodobał młodsza córkę właścicieli hoteliku :loveu:. Został przez nia ukapany z pomocą p. Izy, śpi w jej pokoju, no miłość kwitnie :lol:. To ewidentnie pies kochajacy dzieci.

Poza tym doszły wpłaty:
100zł Dulska :)
40zł Roland_De :)
dziekujemy.

Edited by Dogo07
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...