Jump to content
Dogomania

himba

Members
 • Content Count

  793
 • Joined

 • Last visited

About himba

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 08/02/1954

Contact Methods

 • Skype
  margeritka2011

Converted

 • Biography
  nie jestem kotem! szkoda....
 • Location
  Radom
 • Interests
  Największą miłością jest świat przyrody a zwłaszcza zwierzaki
 • Occupation
  terapeuta uzależnień
 1. Bazarki robię dla nich regularnie, byłam u nich i zrobiłam i filmik i zdjęcia, ale nie umiem tutaj zamieszczać :(
 2. [quote name='mtf zalesie']w razie ci na oku trzeba miec jakies tansze dt lub tanszy hotel ....ja tez co zaczne wplacac na jakiegos psa to siedzi po 4 lata,juz mam takich 5 i wecej na zadnego nie deklaruje poki jakis nie znajdzie ds[/QUOTE] dokladnie...miałam na oku hotelik ale teraz po obniżce to w tym hotelu poki co bedą , tyle,że jak mi przyjdzie placic samej 500+karma to czeka je schron :(
 3. [quote name='Lili8522']Ciekawa jestem jak przeprowadzka :)[/QUOTE] Dogadałam się z wł. hotelu "Bajka"....po długich negocjacjach obniżył cenę do 500 zł za dwa na miesiąc + karma ( niezbyt to duża obniżka, ale zawsze...) żal mi się ich zrobiło, przyzwyczaiły się do tego miejsca ( ale ja osobiście żałuję,że nie doszło do przeprowadzki :( )
 4. ja bym je wzięła ale mam trzy koty i psa w bloku na trzecim piętrze....
 5. Ponieważ zostały fanty i ludzie jeszcze dołożyli to zrobiłam II turę bazarku, będziemy licytować do 13,10.13 do 22.00 :) [B]catangel [/B]zrobila 130 nowych ogloszeń dla Leona, jak wszystkie beda aktywne to linki tutaj wkleję.
 6. kocham was moje niczyje kumple, myślę o was i nie zostawię :) trzymajcie sie chłopaki :) wykupiłam wam nowe ogłoszenia...może teraz was ktoś wypatrzy ?
 7. zamówiłam dla Leona 130 ogłoszeń, jak [B]catangel [/B]je zrobi to wkleję linki.
 8. [quote name='red']To bardzo dużo udało się zebrać, gratulacje...[/QUOTE] Bazarek dla Leona trwa do 22.09...ten wynik się zmienia :) mam nadzieję,że wszyscy licytujący wykupią swoje fanty a wtedy pozbędziemy się długu :)
 9. prawie nic się nie zmienia :) na bazarku gorąco, dzisiaj jest 800 zł a do końca bazarku jeszcze tydzień :) ja dla kumpli na bazarku zebrałam 1400 zł, Leon może zebrać więcej:loveu:
 10. [B]Red [/B]to może zamieścisz na morusek a ja na portalu nasz radom ? a mozesz na cafeanimal ?
 11. Nie ma możliwości przeniesienia Leona pod Poznań :( bo [B]Bambino [/B]nie weźmie dużego psa samca ! to po pierwsze a po drugie 150 zł brała za małą suczkę więc nawet gdyby to pewnie u niej duży pies kosztowałby około 250-300, ale nie ma co dywagować bo Leona nie weźmie. U Agnieszki Milskiej było 450 zł, potem zeszła z ceny i teraz chce 400 zł. Jedynym wyjściem jest BDT lub DS.
 12. [quote name='red']Ogłoszę go na gumtree i tablicy. Potrzebuję aktualnych informacji o Leonie, jego zachowaniach, relacjach z ludźmi i zwierzakami.[/QUOTE] Ja zajmuję się tym bo Jadzia nie potrafi tego robić w internecie, ale nie biorę za wszystko odpowiedzialności, mam na głowie swoich podopiecznych i chorą na raka kotkę! więc nie oczekujcie ode mnie zbyt wiele, ile mogę tyle robię. O Leona musisz zapytać Jadzię i Agnieszkę Milską u której jest Leon w hotelu. trzeba zapytać na dogomanii kto zrobi mu nowe ogłoszenia, ja mu wykupiłam u catangel ale jakiś czas temu....
×