Jump to content
Dogomania

@@@@ komu można wysyłać zaproszenia @@@@


rozi

Recommended Posts

[quote name='rozi']A mam jeszcze pytanie - naprawdę wysyłacie ponad 200 zaproszeń na jeden bazarek?[/QUOTE]

nie wiem jak inni ale ja ok 300 wysyłam.... im wiecej tym wieksze prawdopodobieństwo ze trafie na kilka osób którym spasuje to co mam na bazarku..jedni wogóle nie wejda (ja pisze w tytule co mniej wiecej na nim jest) bo za duzo zaproszeń dostają, albo tylko ksiażki ich interesują...albo zajrza i raz hopsną albo wcale nic nie napiszą....
reklama dźwignia handlu ;)

dzięki tej liscie 225 osób dosc szybko sie zaprasza.... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kara.']A gdyby tak jeszcze nie to idiotyczne, doprowadzające do szaleństwa "poczekaj X sekund":angryy: to już byłoby miodzio.[/QUOTE]
Nigdy nie dowiadywałam się o to....ale dlaczego nie można wpisać więcej osób w ODBIORCY? Chociaż po 5 osób i już rozsyłanie by szło szybciej :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo interesują mnie bazarki z akcesoriami dla zwierząt (prowadzę fanpage z konkursami), w szczególności próbki karm, firmowe gadżety producentów karm i zabawki dla psów.
Z niecieprliwością czekam też na bazarek handmade'owy obroży.
Szukam kagańca plastikowego dla średniego psa!

Edited by knypasek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']No proszę. Moim zdaniem spokojnie możesz zgłosić spam, no chyba że sama wysyłasz zaproszenia i ludzie Ci się odwdzięczają.[/QUOTE]

nigdy nie wysyłam zaproszeń, bo sama tego nie lubię. Mam za mało czasu na zaglądanie i pisanie.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam bo wysłałam zaproszeń kilka, nie zaglądając na ten wątek. Osobiście przyjmuje zaproszenia w miarę swoich możliwości zaglądam, odwiedzam, podrzucam :) czasami coś kupię , czasami zakupię cegiełkę ;) Wszystko w zależnośći od możliwości finansowych;)

Link to comment
Share on other sites

:roll:

[QUOTE][B][B][COLOR=#000000]185. [/COLOR][/B][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/111310-megi345"]megi345[/URL] - post nr 332
[/B][/B][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/customprofilepics/profilepic111310_2.gif[/IMG][/QUOTE]

Nie wysylam, mimo ze jest na liscie. Nie mam chrapki na bana.
Megi, albo zmien zdjecie w profilu jesli rzeczywiscie nie przeszkadzaja Ci zaproszenia, albo zrezygnuj, bo jedno w drugim sie wyklucza :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']:roll:



Nie wysylam, mimo ze jest na liscie. Nie mam chrapki na bana.
Megi, albo zmien zdjecie w profilu jesli rzeczywiscie nie przeszkadzaja Ci zaproszenia, albo zrezygnuj, bo jedno w drugim sie wyklucza :razz:[/QUOTE]

Nie usuwam, bo nie było zgłoszenia, ale dodałam wpis w profilu megi345.

Edit: Ze względów organizacyjnych usuwam siebie z listy. Proszę się nie bać, albo bać, w zależności od tego, co kto wywija (:

Edited by rozi
Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']:roll:



Nie wysylam, mimo ze jest na liscie. Nie mam chrapki na bana.
Megi, albo zmien zdjecie w profilu jesli rzeczywiscie nie przeszkadzaja Ci zaproszenia, albo zrezygnuj, bo jedno w drugim sie wyklucza :razz:[/QUOTE]

Zapomniałam o usunięciu sie z tej listy, i tak sama wchodzę na bazarki a nie lubie spamu w skrzynce i 5 zaproszeń na jeden bazar wiec prosze mnie stąd usunąć. Ale i tak można coś tam podesłać. I rozi radzę troche spokojniej, a nie wyskakiwać mi tu z jakimiś groźbami o banach, i że ja komuś narobię problemów. Akurat nigdy nikogo o nic nie zgłaszam, a już na pewno nie o to, że mi wyśle reklame. Więc proponuje troche luzu wpuścić w rajstopki. Dobranoc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Ciocie robił któraś z Was bazarek imienny? Poproszę na pw link...nie bardzo wiem, jak taki zrobić-a jest szczenior z f-rą na 4 stówki...[/QUOTE]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240272-ZAKONCZONY-CHRZCINY-zosta%C5%84-chrzestnym-maluszka-i-nadaj-mu-imi%C4%99%21-%E2%99%A5-do-28-02"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240272-ZAKONCZONY-CHRZCINY-zosta%C5%84-chrzestnym-maluszka-i-nadaj-mu-imi%C4%99%21-%E2%99%A5-do-28-02[/URL] mój 1szy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megi345'] nie lubie spamu w skrzynce i 5 zaproszeń na jeden bazar wiec prosze mnie stąd usunąć.[/QUOTE]
Usunęłam częściowo.

[B]PROSZĘ REZYGNACJE ZGŁASZAĆ W WĄTKU[/B]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245373-Lista-do-zaprosze%C5%84?p=21087517#post21087517[/url]
[B]PODAJĄC SWÓJ NUMER NA LIŚCIE[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']A mam jeszcze pytanie - naprawdę wysyłacie ponad 200 zaproszeń na jeden bazarek?[/QUOTE]
Na to pytanie mogę dać tylko poufną odpowiedź. ;) W każdym razie trzy tygodnie bazarku to 50 zaproszeń dziennie...
Reakcji- 4%...

Link to comment
Share on other sites

ile zaproszeń - nie liczę, bo wysyłam tyle, na ile mogę wygospodarować czasu.
Na jedne bazarki wpada więcej, na inne mniej osób, ale mnie cieszy nawet te 4%.

Nie rozumiem czemu narzekacie?
Pomysł powstał, żeby uporządkować relacje użytkowników czyli ominąć tych, którzy nie chcą dostawać zaproszeń i uniknąć punktów albo bana. Te osoby, które nie chcą dostawać zaproszeń - nie wpisują się tu.

Dziewczyny zrobiły wspaniałą robotę, a teraz tylko utyskiwania.
Może dla odmiany trochę podziękowań i wyrazów zadowolenia?

JA JESTEM ZADOWOLONA I BARDZO DZIĘKUJĘ ZA TEN POMYSŁ. :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']ile zaproszeń - nie liczę, bo wysyłam tyle, na ile mogę wygospodarować czasu.
Na jedne bazarki wpada więcej, na inne mniej osób, ale mnie cieszy nawet te 4%.

Nie rozumiem czemu narzekacie?
Pomysł powstał, żeby uporządkować relacje użytkowników czyli ominąć tych, którzy nie chcą dostawać zaproszeń i uniknąć punktów albo bana. Te osoby, które nie chcą dostawać zaproszeń - nie wpisują się tu.

Dziewczyny zrobiły wspaniałą robotę, a teraz tylko utyskiwania.
Może dla odmiany trochę podziękowań i wyrazów zadowolenia?

JA JESTEM ZADOWOLONA I BARDZO DZIĘKUJĘ ZA TEN POMYSŁ. :Rose:[/QUOTE]

Ja tez! :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Bez tego watku nie zebralibysmy 100zl na obecnym bazarku cegielkowym :Rose:
[h=1][SIZE=1]: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245632-Ubieramy-golasa!!!!-)-pomóżcie!!!!-)-na-transport-Pirata-do-DT-koniec-8-08"]Ubieramy golasa!!!! :) pomóżcie!!!! :) - na transport Pirata do DT[/URL][/SIZE][/h]

Link to comment
Share on other sites

Ja też dziękuję za ten wątek. Sama nigdy dotąd nie wysyłałam żadnych zaproszeń, uważałam, że po to jest wątek reklamowy bazarków, żeby każdy zainteresowany bazarkami z niego skorzystał. Na wysyłanie zaproszeń po pierwsze zawsze brak czasu, po drugie - właśnie jak piszecie - nie zawsze trafia się na osoby przychylne takiej formie reklamy i można zarobić bana. Teraz po raz pierwszy wysłałam kilka zaproszeń na bazarek, ale tylko osobom, które są tutaj wpisane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isiak']Ja też dziękuję za ten wątek. Sama nigdy dotąd nie wysyłałam żadnych zaproszeń, uważałam, że po to jest wątek reklamowy bazarków, żeby każdy zainteresowany bazarkami z niego skorzystał. Na wysyłanie zaproszeń po pierwsze zawsze brak czasu, po drugie - właśnie jak piszecie - nie zawsze trafia się na osoby przychylne takiej formie reklamy i można zarobić bana. Teraz po raz pierwszy wysłałam kilka zaproszeń na bazarek, ale tylko osobom, które są tutaj wpisane.[/QUOTE]

A ja z kolei na reklamy nie wchodzę wcale, jestem tylko na tych bazarkach, na które mnie zaproszą :) - tak więc mnie z kolei bardzo zaproszenia cieszą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...