Jump to content
Dogomania

@@@@ komu można wysyłać zaproszenia @@@@


rozi

Recommended Posts

[quote name='blackgerl']proszę o [B]wpisanie[/B] mnie z listy... nie tyle ze nie chce ale wyjezdzam wiec nie bede na razie korzystac z bazarków.[/QUOTE]
Chyba wypisanie. Proszę rezygnacje zgłaszać z podaniem numeru tutaj:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245373-Lista-do-zaprosze%C5%84?p=21087517#post21087517[/url]
Nie będę się wgapiać w 250-cio osobową liszkę szukając nicka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mika31']ja proszę o wypisanie mnie z listy z reguły mogę tylko hoopać a to bywa nie mile widziane[/QUOTE]

Nie wypisuję. Daj znać, jeśli ktoś zrobi Ci przykrość, zwłaszcza że hopasz te bazarki, na które Cię zaproszono.

Link to comment
Share on other sites

miałabym postulat, który niektórym może ułatwić życie w przeszukiwaniu własnych skrzynek korespondencyjnych.

[B]Czy można by było ujednolicić w miarę tytuły pw dotyczące bazarków[/B]?

Ja wysyłam prosty tytuł:
[B]Zaproszenie na bazarek/bazarki[/B] i również często otrzymuję powiadomienia tak zatytułowane, więc przeglądając skrzynke w poszukiwaniu jakiejś wiadomości wiem, że w takiej przesyłce nie znajde tego czego szukałam lub wręcz odwrotnie - trzeba przeszukać wyłącznie te bazarkowe.

Podobny postulat miałabym w kwestii wiadomości rozliczeniowych, żeby w tytule było wyraźnie zaznaczone "[B]rozliczenie bazarku[/B]".

To taki pomysł/prośba

Link to comment
Share on other sites

Prośba o słowo "zaproszenie" jest wpisana w pierwszy post. Jak przywykną, to będą pisać i "rozliczenie" w powiadomieniach końcowych.
Sama kiedyś zalegałam z przelewem, bo tytuł brzmiał "bazarek" i myślałam, że to zaproszenie, akurat nie miałam czasu zaglądać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mika31']no niestety nie mile widziane , więc nie będę moją osobom zaśmiecać bazarku[/QUOTE]

[quote name='Mika31']tak więc ograniczam się tylko do moich sporadycznych zakupów ,ja nie muszę kogoś uszczęśliwiać na siłę , szkoda mojego czasu i nerwów
Proszę o zdjęcie mnie z listy[/QUOTE]

[quote name='obiezyswiat75']Ale ktos Ci tak napisał ze zasmiecasz?[/QUOTE]

[quote name='Kara.']Na moich możesz "zaśmiecać":lol: Fajnie jak się bazarek podnosi bez mojego udziału:cool1:[/QUOTE]

[quote name='cancer43']MIka,nie rób nam tego - moje zaśmiecaj skolko ugodno,bedzie mi bardzo miło :lol:[/QUOTE]

Mika31 Twoje hopanie jest i u mnie mile widziane, komu się to nie podoba?????
ja też na wiele bazarków wchodzę tylko po to by podrzucić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cisowianka']Mika31 ale hopacze są potrzebni, ja też hopam , nie za często niestety - brak czasu czasami ;)Jeśli nie wysłałam do Ciebie zaproszenia to przepraszam i oczywiście zapraszam ;)[/QUOTE]

Mika31!
Uwielbiam jak hopasz moje bazarki, bardzo Cię o to proszę!

Mam też wielką prośbę!
Ludzie, jak nie chcecie dostawać zaproszeń, to wypiszcie się z listy, ale na litość boską, nie stosujcie metody - pełna skrzynka, to nie odstanę zaproszenia.
Wysyłanie zaproszeń zajmuje bardzo dużo czasu, wszyscy wiecie, że na 1 zaproszenie potrzebna jest 1 minuta. Na liście jest 255 osób to daje co najmniej 255 minut = 4 godziny 25 minut. Tyle czasu trzeba, żeby wysłać do wszystkich zaproszenia. Blokowanie skrzynek to zwykła kradzież czasu tych osób, które wysyłają zaproszenia. Przed chwilą wysłałam 19 zaproszeń i 6 osób ma pełną skrzynkę i zaproszenie nie poszło. Oto one:
Paula91
Morusander
jo ka
Finlora
Voleur248
Sonia1974

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']
Mam też wielką prośbę!
Ludzie, jak nie chcecie dostawać zaproszeń, to wypiszcie się z listy, ale na litość boską, nie stosujcie metody - pełna skrzynka, to nie odstanę zaproszenia.
Wysyłanie zaproszeń zajmuje bardzo dużo czasu, wszyscy wiecie, że na 1 zaproszenie potrzebna jest 1 minuta. Na liście jest 255 osób to daje co najmniej 255 minut = 4 godziny 25 minut. Tyle czasu trzeba, żeby wysłać do wszystkich zaproszenia. Blokowanie skrzynek to zwykła kradzież czasu tych osób, które wysyłają zaproszenia. Przed chwilą wysłałam 19 zaproszeń i 6 osób ma pełną skrzynkę i zaproszenie nie poszło. Oto one:
Paula91
Morusander
jo ka
Finlora
Voleur248
Sonia1974[/QUOTE]Przepraszam, nie zdawałam sobie sprawy z tego, ze mam zapchaną skrzynkę :oops:
Tzn dziwiłam się, że od paru dni nie dostaję żadnych zaproszeń, ale głupia nie powiązałam tego z zapchaną skrzynką :mdleje:
Zwłaszcza, że nie miałam przez parę dni dostępu do komputera.

Bardzo przepraszam, skrzynkę czyszczę i można wysyłać :modla:

Edited by Finlora
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Finlora']Przepraszam, nie zdawałam sobie sprawy z tego, ze mam zapchaną skrzynkę :oops:
Tzn dziwiłam się, że od paru dni nie dostaję żadnych zaproszeń, ale głupia nie powiązałam tego z zapchaną skrzynką :mdleje:
Zwłaszcza, że nie miałam przez parę dni dostępu do komputera.

Bardzo przepraszam, skrzynkę czyszczę i można wysyłać :modla:[/QUOTE]

To ja przepraszam, ale jakoś tak wyszło, że 5 osób pod rząd miało zapchane skrzynki i "nerw mnie złapał". Przepraszam:oops:

Link to comment
Share on other sites

Bo faktycznie coś już człowieka trafia jak trzeba czekać z wysłaniem kolejnego zaproszenia pełne 60 sekund.
Jak zakazali pisania w profilach to chociaż by mogli skrócić ten czas do 30 sekund lub umożliwić wysyłanie do więcej niż 1 osoby:cry: ...a tak to szału idzie dostać :pissed:
Ktoś może powie- To nie wysyłajcie.
Tylko Ci co robią bazarki wiedzą jak dużo daje zapraszanie na nie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...