Jump to content
Dogomania

@@@@ komu można wysyłać zaproszenia @@@@


rozi

Recommended Posts

[quote name='rozi']Temu, że 15 lipca kopiowałam posty z listą sądząc, że były aktualizowane na bieżąco. Missiaa uzupełniła swoje po długiej przerwie, 1 sierpnia.
[B]Zaczynam odnosić wrażenie, że wszystko razem to przerost formy nad treścią.[/B][/QUOTE]

co masz na myśli?

Tak, tak uzupełniłam dopiero 1 sierpnia, bo mnie nie było:) I przyszłam nadrobić :) Ale teraz nie wiem jeśli jest druga lista, to dalej mam uzupełniać tą tutaj czy już nie?

Link to comment
Share on other sites

To nie jest druga lista, tylko ta sama, przekopiowana dla wygody w jedno, oddzielne miejsce z konkretnych przyczyn (rezygnacje) oraz po to, żeby był porządek. A zrobił się bałagan.
Ja zaraz ją uzupełnię zgodnie z Twoimi aktualizacjami i dalej byłoby najlepiej, gdyby każdy ją sobie przekopiował i aktualizował, śledząc zgłoszenia. Macie świetną matrycę, korzystajcie z niej i rozbudowujcie ją sobie również na podstawie własnych, niezwiązanych z wątkiem informacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']To nie jest druga lista, tylko ta sama, przekopiowana dla wygody w jedno, oddzielne miejsce z konkretnych przyczyn (rezygnacje) oraz po to, żeby był porządek. A zrobił się bałagan.
Ja zaraz ją uzupełnię zgodnie z Twoimi aktualizacjami i dalej byłoby najlepiej, gdyby każdy ją sobie przekopiował i aktualizował, śledząc zgłoszenia. Macie świetną matrycę, korzystajcie z niej i rozbudowujcie ją sobie również na podstawie własnych, niezwiązanych z wątkiem informacji.[/QUOTE]

ja uaktualniłam jeszcze, że numer 89 i 162 równiez zrezygnowały(bo napisały to tutaj) nie poprawiłaś tego.

Ja w każdym razie, tak jak obiecałam będę tu dalej od czasu do czasu uaktualniac listę, gdyby ktoś jeszcze chciał się dopisać(tą listę którą tu tworzyłam)
Bo na tej Twojej można się tylko wypisać.

A tak jak mówię, w tamtej liście na nowym wątku, musisz dopisać skąd są info o postach przy każdej osobie- bo "post nr XXX" nic nie mówi, nie wiadomo(gdyby ktoś chciał) gdzie ma szukać tego "posta XXX". Lub usunąć "post nr XXX" bo w tym momencie info jest bezwartościowe.

Link to comment
Share on other sites

Zaczynam naprawdę mieć dosyć...

Na listę wchodzi się z [B]TEGO[/B] wątku, więc logiczne jest, że posty zgłoszeniowe są tutaj
Missiaa, jeśli chcesz, to można na Ciebie przepisać wątek z listą i będziesz tam sobie wpisywać, co tylko chcesz.

Nr.89 napisała post nr.525, trzeba czytać dokładnie.
Nr.162 pisała post rezygnacyjny 3 lipca, ja zaczęłam zajmować się listą 15 lipca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Zaczynam naprawdę mieć dosyć...

Na listę wchodzi się z [B]TEGO[/B] wątku, więc logiczne jest, że posty zgłoszeniowe są tutaj
Missiaa, jeśli chcesz, to można na Ciebie przepisać wątek z listą i będziesz tam sobie wpisywać, co tylko chcesz.

Nr.89 napisała post nr.525, trzeba czytać dokładnie.
Nr.162 pisała post rezygnacyjny 3 lipca, ja zaczęłam zajmować się listą 15 lipca.[/QUOTE]

Czytam dokładnie i w przypadku numeru 89 sugerowałam się postem [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241780-komu-mo%C5%BCna-wysy%C5%82a%C4%87-zaproszenia?p=21086329#post21086329"]#509[/URL] gdzie proszono o wypisanie z listy.
Ja tylko chciałam zauważyć poprawkę. Żeby ktoś z BEZPIECZNEJ listy nie pisał do kogoś kto jednak zrezygnował z bycia na liście, a co nie zostało na niej odnotowane, a Ty się od razu denerwujesz:(

Już się nie wcinam w takim razie. Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']
Ja tylko chciałam zauważyć poprawkę. Żeby ktoś z BEZPIECZNEJ listy nie pisał do kogoś kto jednak zrezygnował z bycia na liście, a co nie zostało na niej odnotowane[/QUOTE]
Twoje aktualizacje nie dają tej pewności, jak widać. Rezygnację nr.162 zaznaczyłaś po miesiącu, przez miesiąc szły do tej osoby zaproszenia całkiem niebezpiecznie.
Listę trzeba aktualizować na bieżąco, albo wcale. Powtórzę:
[QUOTE] dalej byłoby najlepiej, gdyby każdy ją sobie przekopiował i aktualizował, śledząc zgłoszenia. Macie świetną matrycę, korzystajcie z niej i rozbudowujcie ją sobie również na podstawie własnych, niezwiązanych z wątkiem informacji.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']
[SIZE=4][COLOR=#000080]
[U]Jeśli ktoś [B]CHCE[/B], albo trochę chce dostawać zaproszenia, albo prawie wcale nie chce, ale jednak nie do końca, albo wcale nie chce, ale i tak nie naskarży do modów - figuruje na liście.[/U][/COLOR][/SIZE]

[/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol: Nie naskarżę- obiecuję. Proszę o zapisanie.

Link to comment
Share on other sites

Mika31, czy mogę liczyć na Twoja pomoc w hopaniu?
Kocham wszystkich hopaczy - podrzucaczy.
Jestem im niezmiernie wdzięczna za pomoc i obecność.
Zapraszam Cię serdecznie, gdy zrobię kolejny bazarek, o ile po moim ostatnim wpisie u Birmy nie zostanę zbanowana.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...