Jump to content
Dogomania

@@@@ komu można wysyłać zaproszenia @@@@


rozi

Recommended Posts

ja znowu wysyłam przed uplywem tych 60 sekund i jak ktos ma zapchną skrzynke to pojawia mi sie komunikat od razu i nie musze czekac do pełnej minuty tylko "ide" do nastepnej osoby..a jak ma wolną to odczekuje te ileś tam sekund co mi się wyświetla i już, bo wtedy tak czy siak trzeba poczekać a przynajmniej wiem ze moje czekanie nie bedzie na darmo ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='yolanovi']podpisuję się pod powyższymi wypowiedziami. trudno ogarnąć wszystkie bazarki, wątki i zaproszenia bardzo pomagają. oczywiście nie zawsze można pomóc finansowo ale zawsze można rozsyłać czy podrzucać bazarki - to nic nie kosztuje. nie widzę nic złego w zaproszeniach i zawsze chętnie zaglądam tam gdzie zapraszają :) - pomagam ile mogę :)[/QUOTE]

A ja podpisuję się w 100% pod wpisem Jolki - nie zawsze da się pomóc, ale chętnie zaglądam na bazarki.... czasem coś kupię, podrzucę...
Zaglądnę z przyjemnością, gdzie zostanę zaproszona:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szachrajka14']Ja narazie niestety musze zrezygnować, więc prosze już nie wysyłać, jak sytuacja sie poprawi dam znać[/QUOTE]
To, ze jesteś na liście nie zobowiązuje Cię do kupowania więc może nie warto sie wypisywać.

Link to comment
Share on other sites

Proszę o usunięcie mnie z listy.

Jestem pod numerem 226: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241780-komu-mo%C5%BCna-wysy%C5%82a%C4%87-zaproszenia?p=20695340#post20695340"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241780-komu-mo%C5%BCna-wysy%C5%82a%C4%87-zaproszenia?p=20695340#post20695340[/URL]

Link to comment
Share on other sites

No niestety, ryzyko zawodowe.
Nikt nie obiecywał, że będzie współpracował. Obiecywali nie zgłaszać spamu i zaglądać na bazarki w miarę możliwości.

Edit: Ja na przykład zaproszenia usuwam od razu, żeby właśnie skrzynki nie zapychały, ale nie zawsze zaglądam z zaproszeń. Zaglądam z wątku reklamowego, kiedy mam czas.

Edited by rozi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']Dzisiaj z listy osób,którym można wysyłać zaproszenia(czyli ponad 260 osób) ponad 30 osób miało zapchane skrzynki,to godzina pracy na marne :shake:[/QUOTE]
Zapchane są własnie z powodu zaproszeń. Nie od razu udaje się odczytać każde zaproszenie - przychodzi ich tyle, ze naprawde nie nadązam i myślę, ze nie tylko ja. Zostawiam więc w skrzynce licząc, ze znajdę wolną chwilę zeby przeczytać i zerknąć na bazarek.

Link to comment
Share on other sites

Kochani według mnie lista jest po to , żeby wysyłając zaproszenie nie obawiać się zgłoszenia za spam. Nie mam pretensji o zapchane skrzynki , tak bywa. Trudno oczekiwać , żeby ktoś ciągle myślał by czyścić skrzynkę bo może przyjść zaproszenie. Bez tej listy wysyłając zaproszenia nie dosyć , że też trafiało by się czasem na zapchaną skrzynkę to jeszcze wysoce prawdopodobne , że trafiłoby się na ,,życzliwą" osobę i dostało punkty karne w prezencie.
Ja w każdym razie dziękuję wszystkim , którzy się wpisali na tę listę niezależnie czy mają zapchane skrzynki czy też nie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']No niestety, ryzyko zawodowe.
Nikt nie obiecywał, że będzie współpracował. Obiecywali nie zgłaszać spamu i zaglądać na bazarki w miarę możliwości.

Edit: Ja na przykład zaproszenia usuwam od razu, żeby właśnie skrzynki nie zapychały, ale nie zawsze zaglądam z zaproszeń. Zaglądam z wątku reklamowego, kiedy mam czas.[/QUOTE]

Właśnie mi o to chodzi,że chyba nie jest wielki problem od razu na bieżąco usuwać te zaproszenia,jak tak robię i jeszcze nigdy nie miałam zapchanej skrzynki,a na wątku też jestem wpisana i też do mnie wiele zaproszeń przychodzi.

[quote name='barb']Zapchane są własnie z powodu zaproszeń. Nie od razu udaje się odczytać każde zaproszenie - przychodzi ich tyle, ze naprawde nie nadązam i myślę, ze nie tylko ja. Zostawiam więc w skrzynce licząc, ze znajdę wolną chwilę zeby przeczytać i zerknąć na bazarek.[/QUOTE]

Ja też tak robię,też nie zawsze mam czas wejść,ale jak już wchodzę to od razu kasuję wiadomość.

[quote name='caryca26']Kochani według mnie lista jest po to , żeby wysyłając zaproszenie nie obawiać się zgłoszenia za spam. Nie mam pretensji o zapchane skrzynki , tak bywa. Trudno oczekiwać , żeby ktoś ciągle myślał by czyścić skrzynkę bo może przyjść zaproszenie. Bez tej listy wysyłając zaproszenia nie dosyć , że też trafiało by się czasem na zapchaną skrzynkę to jeszcze wysoce prawdopodobne , że trafiłoby się na ,,życzliwą" osobę i dostało punkty karne w prezencie.
Ja w każdym razie dziękuję wszystkim , którzy się wpisali na tę listę niezależnie czy mają zapchane skrzynki czy też nie:)[/QUOTE]

Ja też jestem wdzięczna za wpisywanie się na listę,ale jak się wpisujesz już to jesteś świadoma,że te zaproszenia będą przychodzić,więc ja np staram się,żeby czyjaś praca nie szła na marne.Pozdrawiam wszystkie kochane cioteczki z listy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...