Jump to content
Dogomania

Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany


LALUNA

Recommended Posts

[quote name='figa33']Właśnie , miała dać znać, a tu nic..:razz:[/quote]

No to dziewczyny, moze się dzisiaj wspólnie napijemy :razz:

Za szybką resocjalizację Morgany
:popcorn:
A Dorocie niech zaschnie w gardle, następnym razem szybciej tu przytupta :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='figa33']Ja jestem za, jutro sobota !!:knajpa:

Za zdrowie Mordany , a najbardziej Dorothy ,aby cierpliwość jej nie opuściła i ciotki o niej pamiętały!![/quote]

No to zdrówko obu

[IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/food/3/11.gif[/IMG]

I co by nam dziewczyny na odwyk nie trafiły
[IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/food/2/48.gif[/IMG]

Zaraz zaraz :confused: przecież to my pijemy, wiec chyba im nie grozi odwyk :evil_lol:

No to jeszcze raz za zdrówko obu
[IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/food/2/53.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

przepraszam Was, ale jestem wykonczona, mam tyle roboty,
dopiero doczolgalam sie do kompa
robota robota robota :grab:
bylysmy u weta
wet:-o jak zobaczyl Morgan
trzesla sie jak osika, cala poczekalnia gapila sie na nas:-o
psina gruba kluska, lysa i sie trzesie:cool3: ale ma pania....

Morgan dostala do pyszczka prosto drontal - czyli jest odrobaczona
uszka wyczyszczone- cala kopalnia skarbow z 6-letnim stazem
napsikana frontlinem- wyciagnelismy 6 kleszczy!!:-o
(to po dzisiejszym spacerze)
frontline byl energicznie wcierany w Morgane przez lekarza, ostrzegalam zeby byl subtelniejszy wszak to kobieta ale nie sluchal, az Morgana go napomniala robiac na niego HRRWRRRAUUUHAU
bo juz miala dosc tych konskich pieszczot:evil_lol:.
skora obejrzana wnikliwie - zadnych chorob, tylko baaardzo zaniedbana i odparzona.
figa33- nie trzeba chyba nizoralu, wet stwierdzil ze za tydzien dwa druga kapiel i zostawic, niech sie goi, powietrze i slonce wystarcza. wiec dzieki za nizoral mysle ze to co mam starczy!
Nic wiecej w zasadzie nie trzeba.
Zeby w kiepskim stanie, ale narazie zostawiamy.
za tydzien dwa zrobimy badanie krwi ogolne diagnostyczne.
poza tym- wyglada ze jest z grubsza ok.
brak apetytu narazie zignorowac- stres, natlok zdarzen, zmiana otoczenia, itd itp- i te robale, wszystko moze miec wplyw. Mam ja obserwowac.
Chcialam jeszcze obrozke jej kupic zamiast tej schroniskowej, ale nie mieli a po sklepach nie chcialam jezdzic.
Wzielam tez tabletki na odrobaczanie dla pozostalych psow- pratel.
Razem zaplacilam 105zł.
a teraz ide do wyra bo potem sie juz nie doczolgam....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']No i patrzcie jaka porządna, nawet z nami się nie chce napić :cool3: :eviltong:[/quote]

hehe no wiesz mnie juz dawno z konskiego swiatka wywalili bo ja wlasnie bardzo ten, nieduzo spozywam napojow wyskokowych.
Ale Wy za mnie mozecie, polecam sie na przyszlosc
ja stawiam a Wy w mojej intencji:evil_lol:

Aha Morgan jeszcze potrzeba zaszczepic na pozostale choroby, zbadac ta krew, no i sterylka. Takze zbieramy wolne datki;)

a co do zarcia to hehe oszczedna jest, znow wyjela z miski kilka kawaleczkow co lepszych i wsunela, i na tym koniec. Oszczedna jest, nie powiem... wiekszosc zapotrzebowania na zywnosc realizuje chyba w formie trawy, nadal. I ani razu po tej trawie nie rzygala!:-o

dobra, no, to milej imprezy...:sleep2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']Chcialam jeszcze obrozke jej kupic zamiast tej schroniskowej, ale nie mieli a po sklepach nie chcialam jezdzic.
[/quote]

Miałam jeszcze parciane, ale ta była najlepsza :cool3: i czerwona, myślałam, że ładnie będzie wyglądała na czarnym filcu :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]hehe no wiesz mnie juz dawno z konskiego swiatka wywalili bo ja wlasnie bardzo ten, nieduzo spozywam napojow wyskokowych.[/QUOTE]
Dobra przyznam sie, mnie też. A tam mogą. Ale plusy były z tego takie ze kiedy były bardzo duze mrozy, to jedyny powód aby nie jezdzic było "swięto konia" :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

myśle ze cos utargujemy - z filizanek jest na juz 100 zł - jakos ładnie to podzielimy, bo psiaki ulv dostały cały utarg z poprzedniuej edycji..
mam nadzieje ze licytacja jeszcze sie rozwinie...jak ostatnim razem..:evil_lol: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Morgana ma sie dobrze :-)
dostala dzis nowa obroze, pleciona taka indianska, czerwona w kolorowy wzorek. Wyglada bardzo eleganco.:loveu:
Podczas odkurzania juz nie wygladala spod kanapy, choc nie powiem raczej trzymala sie z dala. Ale w jednym momencie podeszla z tylu mnie i z dala wachala co tez to za ryczacy potwor:evil_lol:
Bylysmy tez razem wygradzac kwatere pastwiska, skakala w wysokiej do kolan trawie niczym zajaczek, no kicala po prostu, genialnie to wygladalo, uszka w gore przy kazdym skoku:lol:
rano nie chciala jesc, teraz gotuje nowy kurczak, zobaczymy, to juz 3 dzien diety, moze wystarczy...:shake:
wylazla tez dzis pierwszy raz na pietro po schodach, bo do wczoraj bala sie panicznie , natomiast schodzenie nadal jest tabu, ja schodze zachecam ja a ona tylko popiskuje na gorze schodow, i sie boi.
Musze ja znosic, i tego tez sie boi.Ucieka wtedy jak ja probuje wziac na rece.
No trudno, musimy pokonywac lęki.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]dostala dzis nowa obroze, pleciona taka indianska, czerwona w kolorowy wzorek. Wyglada bardzo eleganco.:loveu:[/QUOTE]
A gdzie zdjęcia? :razz:

[QUOTE]rano nie chciala jesc, teraz gotuje nowy kurczak, zobaczymy, to juz 3 dzien diety, moze wystarczy...:shake:[/QUOTE]
Ugotuj samego kurczaka bez ryżu. Wtedy dłuzej Ci postoi w lodówce.
A pozatym jakbyś dostała tabletki na robale i by Ci je truto w organizmie to też by Cie odrzuciło od jedzenia. Pewnie jej sie tam wszystko przewraca. Oczyszczenie trochę potrwa.

[QUOTE]wylazla tez dzis pierwszy raz na pietro po schodach, bo do wczoraj bala sie panicznie , natomiast schodzenie nadal jest tabu, ja schodze zachecam ja a ona tylko popiskuje na gorze schodow, i sie boi. [/QUOTE]
Mimo iż nie chciałas z nami wypić wczoraj, zdradze Ci skuteczną metode :eviltong:
Weź ją i postaw na 3 schodku od dołu i sobie idz dalej. A potem na czwartym aż w końcu sam załapie.
Ale nastepnym razem jak sie z nami nie napijesz :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...