Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)


Lili8522

Recommended Posts

[quote name='Lili8522'][COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]W niedziele będziemy z Pinczerką w Gliwicach między 8 a 9, będziemy rozwieszać nowe plakaty, rozdawać ulotki, znów szukać.
Będziemy jeździć do okolicy do wieczora jeżeli ktoś chciałby się przyłączyć, pomóc dajcie znać, razem możemy więcej.
[/B][/SIZE][/COLOR]
Myślę, że jeszcze za wcześnie żeby się poddać w poszukiwaniach Dropsa....

Jutro obmyślimy dokładny plan działania... mam nadzieję, że będzie Nas więcej :)[/QUOTE]

Ja na pewno do Was dołączę tylko troszkę później. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Ja też do Was dołączę około 11-tej.[/QUOTE]

Poduchy też będą :)

_____________________________________________________________

[SIZE=3][B]22.45 - Pan widział 'Dropsa' w Bojkowice (?) obok szybu....
Duży pies, powyżej kolana, jasna obroża....:roll:[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Poduchy też będą :)

_____________________________________________________________

[SIZE=3][B]22.45 - Pan widział 'Dropsa' w Bojkowice (?) obok szybu....
Duży pies, powyżej kolana, jasna obroża....:roll:[/B][/SIZE][/QUOTE]

A moze. Wojkowice. Albo Bojków. Z netu wynika ze w obu są szyby....

Link to comment
Share on other sites

Wojkowice odpadają, musiałby przejść A1, po drodze ma Piekary i Bytom, tam już jest gęściej i polami sobie biegać tak nie może


kurcze, ciekawe gdzie ten pan go widział, nazwa może przekręcona, albo taka używana lokalnie, ale na mapie niekoniecznie

Link to comment
Share on other sites

jeśli będzie się upierał przy tej nazwie-widmo to zapytajcie o nazwę szybu


jak wpisałam szyb-bojkowice to wyskoczyło "wojkowice" albo pokazało bojków, to na południe od Gliwic, też wydaje się mało prawdopodobne... chociaż...
to są moje rejony, autostradę można przejść mostami, ale nie sądzę żeby pies szedł wzdłuż i czekał na dobry moment, w sensie most
na tym odcinku jest siatka na całej długości po obu stronach
nie bardzo wierzę w Bojków

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Raczyna']jeśli będzie się upierał przy tej nazwie-widmo to zapytajcie o nazwę szybu


jak wpisałam szyb-bojkowice to wyskoczyło "wojkowice" albo pokazało bojków, to na południe od Gliwic, też wydaje się mało prawdopodobne... chociaż...
to są moje rejony, autostradę można przejść mostami, ale nie sądzę żeby pies szedł wzdłuż i czekał na dobry moment, w sensie most
na tym odcinku jest siatka na całej długości po obu stronach
nie bardzo wierzę w Bojków[/QUOTE]

Też się nad tym zastanawiałam.:crazyeye:
Ale, ale jeżeli był sygnał, że widziano go koło salonu VW na ul. Wolności i gdzieś na Knurowskiej to byłoby to możliwe. Jednak cały czas myślę jak mógł przejść autostradę. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie ciotki, wczoraj nie miałam dostępu do internetu - oczywiście o Bojków chodziło, ja przekręciłam nazwę :oops: Kazałam Panu się rozglądać i próbować łapać...
Choć bardziej wiarygodne jednak wciąż wydają mi się TG, Nakło i tamte okolice...

Super ciotki, że dołączycie jutro do nas!!! :loveu:

Jutro ma sypać śniegiem :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danyww']c.d.
Wiem! Mógł przecież przejść przez Sosnicę, rejon pszczyńskiej i jest w Bojkowie. :cool3:[/QUOTE]

kufa, a wiesz że to możliwe?
prosto z Żernik na południe, Sośnica... nie wiem jak tam droga wygląda, bo Pszczyńską by się nie przedostał- most który biegnie nad autostradą jest tylko na samochody, nawet zafajdanego chodnika nie ma, nie przedostałby się, ale nie wiem jak to wygląda przy tamtym węźle
tam jest teraz to nowe centrum handlowe Europa Centralna

śnieg ma padać? kurcze!
a ja chodzę w krótkim rękawku, ewentualnie zarzucam cieniutki sweterek... a to tylko 1000km...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Raczyna']kufa, a wiesz że to możliwe?
prosto z Żernik na południe, Sośnica... nie wiem jak tam droga wygląda, bo Pszczyńską by się nie przedostał- most który biegnie nad autostradą jest tylko na samochody, nawet zafajdanego chodnika nie ma, nie przedostałby się, ale nie wiem jak to wygląda przy tamtym węźle
tam jest teraz to nowe centrum handlowe Europa Centralna

śnieg ma padać? kurcze!
a ja chodzę w krótkim rękawku, ewentualnie zarzucam cieniutki sweterek... a to tylko 1000km...[/QUOTE]

Poniżej węzła od strony Gliwic. Mógł nawet przemknąć kawałek Kujawską, koło kopalni Sośnica i jest łącznik przed wiaduktem (na Pszczyńskiej) na Bojków.
Noo ale to takie moje przypuszczenia. Jednak całkiem realne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...