Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)


Lili8522

Recommended Posts

[quote name='ania shirley']A ja tak sobie myslę , o tym z ulicy Witosa, co sie na Bobrowniki kierował.....[/QUOTE]

To mógł być sobowtór, zawrócić Witosa, a potem do Zbrosławic.

Znajomy mi powiedział, że on miałby problem przedostać się z Żernik- nasyp autostrady, ruchliwe ulice. Może poszedł w drugą stronę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorobella']To mógł być sobowtór, zawrócić Witosa, a potem do Zbrosławic.

Znajomy mi powiedział, że on miałby problem przedostać się z Żernik- nasyp autostrady, ruchliwe ulice. Może poszedł w drugą stronę.[/QUOTE]

Mógłby... Ale ten kamieniecki to raczej taki podwórkowy - wiejski powsinoga. Widziałyśmy go 3 razy w Kamieńcu. W czasie ok. pół godziny. Nawet raz po akcji z łapaniem. Mysle , ze ktos go noca wypuszcza zeby pobiegał.

Jak sobowtór - to nastepny. Co nie jest wykluczone.

Link to comment
Share on other sites

trzeba być przygotowanym na następny sygnał

ja mogę Ruda Śląska,Chorzów,Katowice,Mikołów,Zabrze,Gliwice na sygnał ale ...komunikacją miejską

[B]nie wiem czy jest taki wątek[/B]...ale tak myślę,że gdyby padały tam deklaracje użytkowników w jakiej okolicy kto w czym może pomóc,w razie ucieczki czy zaginięcia psa,to łatwiej na sygnał skrzyknąć większą grupę w danym miejscu,do pościgu,plakatowania
nr tel alarmowych itp
tylko komu by się chciało...

Link to comment
Share on other sites

Już jeden był w Szałszy i Żernikach... tylko bez obroży i przyjazny do ludzi...

Ale od Witosa już blisko do TG i szpitala nr 3, także mimo wszystko tam to mógł być on... Wydaje mi się, że ten psiak z Kamieńca raczej trzyma się jednej miejscowości a nie biega od Świętochowic po TG, jak to wynikało z telefonów.
Z kompletnie innych stron to były jeszcze sygnały z Szobiszowic, gdzie dziewczyny jechały obklejać, z ul.Wolności w Zabrzu no i ten wczoraj spod salonu Volkswagena, też w Zabrzu...

A co do przejścia przez autostradę - pod autostradą w tych nasypach co kilkaset metrów sa kanały odprowadzające wodę z jednej na drugą stronę. Człowiek spokojnie może tam przejść, a co dopiero pies :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ale od Witosa już blisko do TG i szpitala nr 3, także mimo wszystko tam to mógł być on...

ul.Wolności w Zabrzu no i ten wczoraj spod salonu Volkswagena, też w Zabrzu...

s :([/QUOTE]

1. Na Witosa to ja koło Rept plakatowałam. Koło NFZ i przy samej Gliwickiej. Do szpitala tak blisko nie było.
cdn (ważny!!!!!)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='peate']tak sobie myślę, że można by też zawiadomić schroniska i lecznice w drugą stronę tzn. od Gliwic w stronę Bielska - Mikołów, Tychy, Pszczyna - nie wiem w których miejscowościach są schroniska ..
jeśli faktycznie cały czas ludzie dzwonili w sprawie tego sobowtóra krążącego po okolicy i faktycznie nie był to Drops to jest opcja, że on poszedł w drugą stronę, do Bielska, a tam chyba nikt nic nie wie?[/QUOTE]

W Tychach jest schronisko -
[URL]https://www.facebook.com/#!/SchroniskoTychy?fref=ts[/URL]

W Pszczynie Punkt przetrzymań - działają tam dziewczyny z Fundacji "Arkadia" [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231250-Fundacja-Zwierzęca-Arkadia-pomóżcie-nam-pomagać-)-ŚLĄSK-PSZCZYNA[/URL]

W Mikołowie schroniska chyba nie ma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']
Z kompletnie innych stron to były jeszcze sygnały z Szobiszowic, gdzie dziewczyny jechały obklejać, z ul.Wolności w Zabrzu no i ten wczoraj spod salonu Volkswagena, też w Zabrzu...

[/QUOTE]
A na jakiej ulicy ten salon VW?

Link to comment
Share on other sites

A może trzeba plakatować w zupełnie inną stronę... jak myślicie?
[B]
W stronę za Czechowicami albo postawić na Zabrze albo Knurów, Gierałtowice...[/B]
Ciągle stawaliśmy na to że idzie w górę i na Północ a może on idzie totalnie gdzie indziej?
O ile oczywiście jeszcze żyje :roll:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Miałam informacje od dziewczyny... że...... Ehhh... "Drops" widziany okolicach Zbrosławicach, wczoraj i dzisiaj, pomarańczowo biała obroża i
podchodził do jedzenia, wielkość niby by się zgadzała... Znów nie głowa rozbolała :placz:[/B][/SIZE]

Edited by Lili8522
Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']No i kompletnie nie brałyśmy pod uwagę strony zachodniej, czyli Las Łabędzki, Gliwice Łabędy, Czechowice i dalej...

Do Bielska miałby po drodze Katowice, Tychy, A1... Nie wiem, czy szedłby tak między ludzi, ale jak widać wszystko jest możliwe... :([/QUOTE]
Łabędy oklejone...Czechowice też..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Miałam informacje od dziewczyny... że...... Ehhh... "Drops" widziany okolicach Zbrosławicach, wczoraj i dzisiaj, pomarańczowo biała obroża i
podchodził do jedzenia, wielkość niby by się zgadzała... Znów nie głowa rozbolała :placz:[/QUOTE]
Brzmi wiarygodnie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Kolejne informacje sprzed minuty, duży pies z obrożą i medalikiem przy obroży biegnie przez pola ze Zbrosławic do Kamieńca... :mdleje:[/QUOTE]
O rany ale jak go dogonić...Łapanie jest mega trudne....Tak naprawdę chwytak jest konieczny, gdzie to można zdobyć?
Łapanie każdego , obcego dużego psa w końcu się źle skończy....Może wyskoczyć w panice pod auto albo skasować łapiącemu twarz..
Chwytak jest wg mnie niezbędny...
Biegnącego psa człowiek nie złapie.....:(
Pomyślmy o tym chwytaku , takim hyclowskim...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania shirley']1. Na Witosa to ja koło Rept plakatowałam. Koło NFZ i przy samej Gliwickiej. Do szpitala tak blisko nie było.
cdn (ważny!!!!!)[/QUOTE]
Cd, Ten salon VW jest własciwie przy Wolnosci i jest to najbardziej prawdopdobne miejsce w które trafiłby idąc z Żernik w tym kierunku (ulica "Na łuku" czy "Po łuku". )
Nie sprawdzałysmy tego tropu , bo Zbrosławice.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...