Jump to content
Dogomania

JELENIA GORA - schronisko - PILNIE (!) szukamy domow ! Zdjecia post 1-4.


Jola_K

Recommended Posts

Kamucha.
[IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/2/normal/59864.jpg[/IMG]
ten pies trafił do schroo w jeleniej.

tego psa ktoś z auta wyrzucił w Lubaniu. przygarnął go tymczasowo kolega ZuziaM, psu zuzia szukała domu ja też dałam go w lubańskie ogłoszenia.
Pies wszystko tak jak pisze w ogłoszeniu ale..!!!!!!!!!!

SKACZE PRZEZ PŁOTY!!!! OD TEGO KOLEGI UCIEKAŁ, POTEM WRACAŁ!!!!!!!!! AŻ W KOŃCU NIE WRÓCIŁ, PEWNIE SM, go złapała.


Tak więc jeśli będziesz w schronie to powiedz, że pies do mieszkania i spacery pod kontrolą albo na prawdę wysokie ogrodzenie.
Powinni to wiedzic zanim oddadza go do adopcji gdzie znow bedzie uciekał!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='edytmak']Dokładnie to słoneczko spotkałam wczoraj na mieście ;)[/QUOTE]

A ja go widziałam dzisiaj w lecznicy:) Znam też osobę do której trafił i powiem, tyle że miał wielkie szczęście:) Buldożek ma teraz na imię Igor. Igor jest po prostu niesamowity:)

Jest w trakcie leczenia, jeszcze lekkko oczka mu ropieją ale wszystko pod kontrolą. Przybrał na wadze. Wyciąga łapkę jakby przybijał piątkę.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Myślałam,źe zdobędę jakieś świeże informacje o psach z jeleniogórskiego schroniska(adoptowałam stąd dużego,kochanego piesia)a tutaj wątek się urywa szkoda.....A może ktoś się pokusi o wznowienie,fajnie by było.Pozdrawiam serdecznie!Będę zaglądać!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[B]PILNIE szukamy kogoś na wizytę PA w Jelenij Górze dla jamniczki[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/206838-POTRZEBNA-WIZYTA-PA-wJELENIEJ-stara-jamniczkaROKSI-oddana-do-wroc%C5%82awskiego-schronika.?p=16831442#post16831442[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua'][B]PILNIE szukamy kogoś na wizytę PA w Jelenij Górze dla jamniczki[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/206838-POTRZEBNA-WIZYTA-PA-wJELENIEJ-stara-jamniczkaROKSI-oddana-do-wroc%C5%82awskiego-schronika.?p=16831442#post16831442[/url][/QUOTE]
cealestis tam mieszka i jest też posiadaczką paróweczek:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda z.']cealestis tam mieszka i jest też posiadaczką paróweczek:)[/QUOTE]
Ale jak z nią złapać kontakt, jeżeli była na dogo ostatnio z 3 tygodnie temu.Może ktoś ma nr telefonu ?
magda z. jak w Gdańsku? Nieustająco czekam na przeczytanie pracy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Ale jak z nią złapać kontakt, jeżeli była na dogo ostatnio z 3 tygodnie temu.Może ktoś ma nr telefonu ?
magda z. jak w Gdańsku? Nieustająco czekam na przeczytanie pracy.[/QUOTE]
To ja Wam podeślę kontakt:)
W Gdańsku zimno i wieje, a praca będzie się redagować - teraz już wiem jak. Na razie nikt jej nie czytał oprócz promotora i tak ma zostać do publikacji, aż sie dziwię tej swojej wierności.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dziewczyny spójrzcie na te psy z okolicy Jeleniej Góry...może wpadnie Wam jakiś pomysł jak je stamtąd wyrwać

[url]http://www.dogomania.pl/threads/207997-%C5%BCywe-strachy-na-wr%C3%B3ble....3-psy-w-szczerym-polu-okolice-jeleniej-G%C3%B3ry?p=16899723#post16899723[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam.Przydałby mi się ktoś z samochodem do pomocy w transporcie.Ja nie prawa jazdy a mąż pracuje od rana do późnego wieczoru.Zdarzało mi się mieć chętnego na pieska tylko nie było go jak dowieźć.Pieski są w schronie brakuje wolontariuszy.Fajnie byłoby stworzyć jakąś silną grupę współpracująca ze sobą.Podnoszę wątek.Gdyby ktoś chciał mi pomóc w transporcie psiaka pisać

Link to comment
Share on other sites

W ramach szerzenia wiary w słuszność misji :-) podaje do wiadomości, że felka (ta "od" Bzyczka ) właśnie mnie poinformowała, że znalazl się domek dla maleńkiej starszej suni, która była w jeleniogórskim schronie, ( której zmarła pani i rodzina oddała psinke )

Link to comment
Share on other sites

Wątek Bzyczka:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/208631-Bzyczek-chude-kosteczki-i-kupa-k%C5%82aczk%C3%B3w-wyrzucone-z-p%C4%99dz%C4%85cego-samochodu"]http://www.dogomania.pl/threads/208631-Bzyczek-chude-kosteczki-i-kupa-k%C5%82aczk%C3%B3w-wyrzucone-z-p%C4%99dz%C4%85cego-samochodu[/URL]

Wklejam, bo chcę zjednoczyć wszystkich dogomaniaków i innych zwierzolubów z Jeleniej G. i okolicy.
Tylko razem stanowimy siłę, to wyraźnie pokazał przypadek Bzyczka.
Trzeba sie spotkać i trochę zorganizować działania.
Mam kilka pomysłów, potrzebuje Waszej opinii i rady.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beta ata']W ramach szerzenia wiary w słuszność misji :-) podaje do wiadomości, że felka (ta "od" Bzyczka ) właśnie mnie poinformowała, że znalazl się domek dla maleńkiej starszej suni, która była w jeleniogórskim schronie, ( której zmarła pani i rodzina oddała psinke )[/QUOTE]
a i jeszcze! nie mogę wprost uwierzyć, ale właśnie dziś znalazła się kolejna osoba która pragnęła sunieczkę! jak przez tydzień tylko pytali to się worek rozwiązał. wczoraj zanim przyjechali po nia Ci szczęściarze któzy ją zarbali:) zadzwonili do nas jeszcze jedni bardzo zainteresowani i czekali jak będzie ale musieli obej,ść się smakiem;) a dziś rano pani moja była sąsiadka któa już tu nie mieszka, dowiedziała się o suni i tez bardzo ją chciała. potrzebuje małego pieska. Agata moja siostra jedzie dzis robić zdjęcia wszystkim małym i będzie reklamować do tej Pani:) i jeszcze mam namiar na panią któa chciała sunie ale za późno było już, więc może jakies maleńkie takie tez weźmie:) jeju, tyle fajnych rzeczy do zrobienia a ja musze się wziąć do pracy naukowej;( dobrze, że jest moja agata:)))

Link to comment
Share on other sites

Kochani mój nr tel to 721 408 963 podajcie termin ja się dostosuję.Jestem w stałym kontakcie Z Mirellą która prowadzi stronę schroniska.Super że jesteście mój słodziak to Frodo:)Zabierajcie go na spacer mojego Misia ,tylko uwaga bo on nie bardzo lubi inne psy:)Czekam z niecierpliwością na kontakt

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...