Jump to content
Dogomania

MERLIN zwany GLUTEM - uroczy CHART z interwencji został KSIĘCIEM PYR ;)


eliza_sk

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='AMIGA']A ja mam pytanko co Cioci od kubraczków :-)
Czy młody ma być wyekspediowany do nowego domku z pieknym kubraczkiem, czy może kubraczek przekazać dla innego potrzebującego dogrzania psiaka. Wprawdzie wiosna za pasem, ale niestety zima regularnie powraca w nasze strony :-([/QUOTE]


Dziewczyny pozostawiam tę kwestię Wam i nowym pańciom Merlinka! Jeżeli uważacie że lepiej aby kubraczek został dla jakiejś innej bidnej psinki która potrzebuje dogrzania w zimniejsze dni to fajnie gdyby się jeszcze jakiemuś psiakowi to przydało! Aczkolwiek to jest podarek dla Merlinka! ;) Jednak Merliś jeszcze jest dzieciakiem może urosnąć/wyrosnąć więc może dajcie to ubranko jego nowej rodzince żeby jeszcze tę końcówkę zimy miał cieplutko! (rodzince nowej też pewnie będzie łatwiej finansowo z nowymi wydatkami na psiaka) Młody jeszcze pewnie trochę podrośnie więc jak już na niego będzie za małe to niech Wam odeślą dla innej znajdki jak się pojawi taka co będzie pasowało! :) Nie chciałabym bardzo aby więcej psów potrzebowało tego ubranka jednak wiem że ciągle jakieś nowinki się pojawiają... Pozostawiam Wam decyzję w tej sprawie, róbcie jak uważacie że będzie najlepiej! Ja osobiście odstępuję ubranko na zawsze licząc że będzie dobrze służyć jakiemuś psiakowi! :) Czy to Merliś czy inny bardziej potrzebujący!
Bardzo się cieszę z powodu takich cudownych nowych wieści! Wszystkiego dobrego życzę Merlisiowi w nowym domku! :*

Link to comment
Share on other sites

Rybaipietia - dziękujemy, w takim razie kubrak pojedzie z chudym, a jak wyrośnie to poprosimy o odesłanie, niech ten sezon już w nim zamknie ;)

Nutusia ... ale tym razem to stanowcza i nieodwołalna decyzja - nie czujesz tego zdecydowania w postach ? No trudnooo, nie dostanie małej białej kuleczki, na które sezon zaraz się pewnie zacznie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Rybaipietia - dziękujemy, w takim razie kubrak pojedzie z chudym, a jak wyrośnie to poprosimy o odesłanie, niech ten sezon już w nim zamknie ;)

Nutusia ... [COLOR=#ff0000][B]ale tym razem to stanowcza i nieodwołalna decyzja - nie czujesz tego zdecydowania w postach [/B][/COLOR]? No trudnooo, nie dostanie małej białej kuleczki, na które sezon zaraz się pewnie zacznie :evil_lol:[/QUOTE]


Hahaha baaaardzo śmieszne. Tym razem musze dać trochę Amidze odpocząć, bo miała najpierw Aleksa z dosć sporymi gabarytami, teraz Merlina już o wiele większego od niej. Oba dawały jej nieźle popalić. A Amiga to już lekko leciwa 10-letnia dama. Musi trochę odpocząć. ona już biedaczka nie wie gdzie ma się przed młodym schować. Na spacerach jest ok, szaleją obydwa jak pijane zające, ale w domu ona chce mieć spokój, chce sobie pospać w swoim ulubionym fotelu. A młody jak to młody - zmruży na chwilę oko i dawaj - do zabawy.

Rybaipietia :loveu: - buziaki od Merlina w kubraczku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Mam na to radę - taki już najostatniejszy maciupeńki tymczasik, który do fotela nie doskoczy ;)[/QUOTE]

oo to, to :evil_lol:

tylko Olka nie wkurzaj się na nas. Bo to będzie pretekst niby,że do szczyla, a tak naprawde na pyszny chlebek:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DoPi']oo to, to :evil_lol:

tylko Olka nie wkurzaj się na nas. Bo to będzie pretekst niby,że do szczyla, a tak naprawde na pyszny chlebek:eviltong:[/QUOTE]

A bez pretekstu do mnie tez można przychodzić.
A o babci Amidze to już nikt nie myśli??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Tematycznie ... właśnie na maila soz przyszedł mail z prośbą o poradę ws. zakupu hermafrodyty z wrocławskiej, zarejestrowanej w ZK hodowli ... ;)[/QUOTE]

:crazyeye: ale, że jak to???? może myśla, że to takie perpetuum mobile wśród psów - samozapładniajce się, rodzące odchowujące szczenięta i tak w kółko!!!! :mdleje: pomyślcie jakaś to oszczędność - nie trzeba dwóch psów utrzymywać tylko jeden wszystko załatwia :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...