Jump to content
Dogomania

MERLIN zwany GLUTEM - uroczy CHART z interwencji został KSIĘCIEM PYR ;)


eliza_sk

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='M&S']Cudeńko malutkie :loveu:

Trochę mi smutno...[/QUOTE]

A co ja mam powiedzieć?? :-(

DoPi - ja jestem zaskoczona na plus. Po tych wszystkich Waszych problemach miałam niezłego pietra. A tu u nas przebiega wszystko prawie bezproblemowo (tfu tfu tfu 3 razy za lewe ramię)

Edited by AMIGA
Link to comment
Share on other sites

Mina Merlina w rozmowie z bulwą ... bezcenna :) Widzę, że z pointerem stanowią niezły duet zaganiaczy.

Piękne te foto, jak tak patrzę na nie w świetle ostatnich info, to ta różowa obróżka na naszym Glucie nabiera zupełnie innego znaczenia ... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Mina Merlina w rozmowie z bulwą ... bezcenna :) Widzę, że z pointerem stanowią niezły duet zaganiaczy.

Piękne te foto, jak tak patrzę na nie w świetle ostatnich info, to [COLOR=#ff0000][B]ta różowa obróżka na naszym Glucie nabiera zupełnie innego znaczenia[/B][/COLOR] ... :evil_lol:[/QUOTE]


Hahaha baaardzo śmieszne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DoPi']jak dla charta z charakterem charcim:evil_lol: znalazł sie domek , to może dla mojego Korka też znajdą się dobrzy ludzie z cierpliwością:lol: Merlisiu wszystkiego najlepszego na nowej drodze:loveu:[/QUOTE]

Jestem pewna, że się znajdzie super domek i dla Korkociaga.
A Merlisia możesz osobiście pożegnać, bo najwcześniej w czwartek wyruszy do Królestwa Pyr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Ale rewelacja! Tak się cieszę, tylko pisać mi trudno, bo sobie wczoraj skręciłam nadgarstek... Merliś, na pyrkach się pewnie trochę utuczysz ;)[/QUOTE]


Eee nie, Państwo zostali poczestowani drożdżóweczkami z serem, Merliś oczywiście sępił, ale oni byli twardzi. Wiedzą, że ludzkie jedzonko nie jest dla piesków :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Jak to zwykle bywa, gdy jest już dom dla psa - od wczoraj mam 2 zapytania ws. Merlina - nic konkretnego, ani specjalnie porywającego, ale jak zwykle klęska urodzaju :)[/QUOTE]

Tfu tfu tfu - nie pal mostów, bo przeciez jutro dopiero wizyta p/a w Królestwie Pyr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...