Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

[quote name='kaszanka']:errrr:to już dzisiaj trzecia propozycja dla Mrówki -chyba oszaleję bo już mi się w głowie kręci :Cool!::klacz::bigcool::smilecol:Maia dawaj numer do babki i adres na priv i ruszam na sprawdzenie domku :)[/QUOTE]
Worek się rozwiązał ;)

Link to comment
Share on other sites

dziś na przystanku na Rynku Kościuszki widziałam zagubionego biszkoptowego psiaka, małego wydaje mi się, że ma może 4-5 miesięcy:( siedziałam w autobusie jechałam do pracy, nawet nie miałam jak mu pomóc.Nikt z was nie widział tego psiaka??

Link to comment
Share on other sites

[B]Zobaczcie jakie CUDA przekazała pędzelopka na bazarki dla Saby!!![/B]

Zrób sobie prezent na Dzień Kobiet!
[B]
oryginalny pendrive, może służyć jako biżuteria:[/B]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/223502-na-DZIE%C5%83-KOBIET-8GB-pendrive-serce-z-kryszta%C5%82kami-SVAWORSKI-NOWY-na-Sab%C4%99-do-29.02[/url].

[B]tu prawdziwa biżuteria:[/B]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/223505-Zr%C3%B3b-sobie-prezent-na-Dzie%C5%84-Kobiet-zestaw-korale-bransoletki.-Na-Sab%C4%99-do-29.02.?p=18690005#post18690005[/url]

[B]i coś dla psiaków:[/B]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/223504-OLBRZYMIE-JAJO-RunninGegg-zabawka-psia-idealna-dla-TTB-!!!-Na-Sab%C4%99-do-29.02.?p=18689934#post18689934[/url]

Link to comment
Share on other sites

A ja będę miała malutkiego kota - bieda przyjeżdża do mnie w piątek. Dziewczyna znalazła do zmarzniętego, ale może go przetrzymać max do soboty, bo wynajęte mieszkanie i pies :shake: Nie mam pojęcia jak moja Tina na niego zareaguje.
Ratunku - jak się obsługuje kota :crazyeye:
A tak serio - wdzięczna będę za każdą poradę w temacie - gdzie ew. ogłaszać (te same portale co psy?) itp.

Link to comment
Share on other sites

koty ogłasza się na tych samych portalach co psy

można zarejestrować sie na MIau -i założyć wątek - i w razie jakiś problemów i wątpliwosci pomogą na Miau

kot jest dużo mniej kłopotliwy niż pies

jeśli nie jesteś pewna zachowania psa i kot młodziutki trochę dzikus -można go umieścić w klatce , takiej jak dla psa, z miseczkami z wodą, jedzeniem i kuwetą i czymś do spania
ewentualnie z zabawkami kocimi (nie sznurki i nic co można połknąć)

klatkę trochę zakryć (z jednej strony) a zostawić kawałek klatki -odkryty, zeby kot mógł sobie oglądać świat, was i psa
a pies jego

kot może mieć chrupki cały czas w miseczce
można dawać gotowane mięsko z ryżem i marchweką
jesli bardzo młody -gerberki naturalne

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę wysłać pw do Dreag więc napiszę tutaj: Laki, bo tak ochrzciliśmy małego, był z nami od soboty popołudnia. W sobotę został odpchlony. W poniedziałek był u weta. Ma około 6 miesięcy, waży 6,8kg. Kupiliśmy mu karmę suchą royala dla szczeniaków, czerwoną smycz i obrożę, adresatkę. Został odrobaczony oraz zaszczepiony. Dostał swoją książeczkę zdrowia. Ze Spajkim dogadał się świetnie, z kotem również dobrze. W niedzielę na Skypie zobaczyła go mama Tż i zapragnęła przygarnąć. Dzisiaj Laki pojechał do domu do Zambrowa. Do swojego stałego domu. Będzie mieszkał z kotem. Za domek Lakiego ręczę głową. I tak oto poszczęściło się Lakiemu, z błąkającego się psa po osiedlu znalazł stały, kochający i życzliwy dom dla wszystkich zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mageda']Nie mogę wysłać pw do Dreag więc napiszę tutaj: Laki, bo tak ochrzciliśmy małego, był z nami od soboty popołudnia. W sobotę został odpchlony. W poniedziałek był u weta. Ma około 6 miesięcy, waży 6,8kg. Kupiliśmy mu karmę suchą royala dla szczeniaków, czerwoną smycz i obrożę, adresatkę. Został odrobaczony oraz zaszczepiony. Dostał swoją książeczkę zdrowia. Ze Spajkim dogadał się świetnie, z kotem również dobrze. W niedzielę na Skypie zobaczyła go mama Tż i zapragnęła przygarnąć. Dzisiaj Laki pojechał do domu do Zambrowa. Do swojego stałego domu. Będzie mieszkał z kotem. Za domek Lakiego ręczę głową. I tak oto poszczęściło się Lakiemu, z błąkającego się psa po osiedlu znalazł stały, kochający i życzliwy dom dla wszystkich zwierząt.[/QUOTE]
A ja myślałam, skąd jestem znana ludziom, którzy wzięli na dt malucha;). Miałam już pytać na dogo o chłopaka imieniem.
Dowiedziałam się, że psiak szybko został zabrany z domu, który miał go pierwotnie przygarnąć, bo suka chciała go zjeść.
I jak mi znajoma powiedziała, wziął ją P. na dt i miała jechać do jego mamy do Zambrowa.
Nie mogłam wykombinować kto to, choć przez ułamek sekundy przeleciało mi, że może Mageda maczała w tym palce:lol:, ale przez Konika zapomniałam dopytać:p.
Ale się małemu poszczęściło:multi::multi::multi:.
Teraz życzę sobie jakichś pozytywnych myśli i wieści o dalszym losie Konika:roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaszanka']to co ty taką świetna wiadomość chciałaś tylko dla dreag przekazać :P

słuchajcie co z koteczkiem tym czarnym pobitym, co u niego? jak sie czuję? jak soebie radzi z wydalaniem?[/QUOTE]
Z koteczkiem jest bardzo źle. Nadal nie wydala. Podejmujemy ostatnią próbę ratowania jak i ta zawiedzie to....

Dziś SOS husky zabrało 18 psów z pseudo na Podlasiu, prosze rozsyłajcie bo psy potrzebują domów:
[url]http://www.facebook.com/events/391126207567428/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna83']Cioteczki czy znacie może kogoś, kto w najbliższym czasie wybiera się do Warszawy? Muszę dostarczyć kota do DS (kot w transporterze, bardzo grzeczny, więc może być nawet pociągiem). Państwo odbiorą z wyznaczonego miejsca.[/QUOTE]

będę jechać do warszawy pociągiem, jakoś zaraz na początku marca, jakby trzeba było mogę zabrać :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...