Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

[quote name='joanna83']Kotek ma bardzo tymczasowy dom tymczasowy u niezawodnej Pani B.T. ;)
Wybudził się i próbuje chodzić, chociaż nie staje na jedną łapkę. Zjadł ładnie całą saszetkę jedzonka. Nie załatwiał się dotychczas samodzielnie w ogóle, co jest bardzo niepokojące. Mocz jest wyciskany. Jest nadal na silnych lekach przeciwbólowych.[/QUOTE]

na maiu pytali co z kotkiem, Asiu wkleiłam twój post

Link to comment
Share on other sites

zdjęcie pobitego kotka i konto, na które można wpłacać pieniądze zamieszczono na fb:
[url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=322391694465288&set=a.261856483852143.56415.100000833799802&type=1&theater[/url]

Proszę w imieniu Kotusia o udostępnianie i rozsyłanie linku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Hmmmm...........że też takim potworom uchodzi na sucho znęcanie się nad zwierzętami.....[/QUOTE]

mam nadzieje że mu tak łatwo to nie przejdzie, żeby chociaż go nastraszyć, aby innego zwierzaka w taki sposób nie potraktował. No i żeby inni mieli przestrogę. W końcu to co zrobił temu kotkowi to przestępstwo i powinna go spotkać kara...

Link to comment
Share on other sites

No i są dowody na to co zrobił w postaci ledwie żywego kota, lekarze którzy go ratują mogą być świadkami. Ja wiem, że to łatwo pisać, a ktoś musiał by to zgłosić na policję która z resztą nie wiadomo jak by zareagowała i te wszystie procedury... Ale ja bym nie odpusciła, bo nigdy nie zmieni się podejscie do zwierząt jak tacy ludzie będą czuć się bezkarni. Teraz on, potem jego dzieci... Uważam, że trzeba to nagłośnić gdzie się da, żeby ten typ się wstydził i żałował- to będzie też dobre dla niego i na drugi raz jak będzie miał zły dzień pójdzie pobiegać, zamiast wyżywać się na bezbronnych istotach.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny spokojnie. Sprawca z pewnością nie zostanie bezkarny. Jednak nagłaśnianie sprawy nie jest moim zdaniem wskazane. Pamiętajcie, że kobieta dobrowolnie przyniosła kota do lecznicy i tam uzyskała pomoc. Inna osoba w podobnej sytuacji będzie bała się i zostawi zwierzaka w domu, aby konał w męczarniach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...