Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

[quote name='bbgm']Ratunkuuu...zamorduję cholerę jedną :mad:.Kto lubi jazgotliwe psy???? Mam okaz niebywały i chętnie się pozbędę :cool3:.Całą noc darła japę,o drugiej nad ranem zamknęłam gadzinę w przydomowym budynku a ta ciągle hau,hau,hau.... Suka chuda,że wiatr ją nosi a lata wokół domu całą noc a teraz śpi w najlepsze:angryy:.Jedno dobre,że dziś już wcina na całego.[/QUOTE]

Mam takie dwie suki, wiec doskonale Cie rozumiem. Owczarki chyba tak maja te, ktore zostaly skrzywdzone. U owczarka wbrew pozorom jest slaba psychika. Mysle, ze dojdzie do normalnosci, czego zycze bardzo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaszanka']Matko:crazyeye::crazyeye:, Kamila a co na to twoi domownicy??[/QUOTE] Marcin jeszcze nie marudzi,ale dziś wracają dzieci i nawet jak suczydło zamknę będzie koncert pod pokojem córki,bo akurat ma pokój z tej strony.Sucz ewidentnie zmęczona po nocy,bo dziś już tak nie szaleje i każdego nie obszczekuje.Pipi to znaczy,że mogę liczyć na poprawę? Twoje nie szczekają na wiatr?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bbgm'].Pipi to znaczy,że mogę liczyć na poprawę? Twoje nie szczekają na wiatr?[/QUOTE]
No pewnie;)
Te moje wariatki szaleja juz teraz tylko jak ja wychodze na podworko. One chyba z zazdrosci, albo uwazaja, ze ja bede zadowolona, ze przy bramie ziemie udeptuja i ciagle bloto, bo wiatr i słonko nie nadazają wysuszać, Blatają w tę i w tę jak szalone i sie wydzieraja, wlasnie nawet na wiatr. Jak jestem w chalupie to cisza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bbgm']Marcin jeszcze nie marudzi,ale dziś wracają dzieci i nawet jak suczydło zamknę będzie koncert pod pokojem córki,bo akurat ma pokój z tej strony.Sucz ewidentnie zmęczona po nocy,bo dziś już tak nie szaleje i każdego nie obszczekuje.Pipi to znaczy,że mogę liczyć na poprawę? Twoje nie szczekają na wiatr?[/QUOTE]


Słuchaj a może dla niej zastosować terapię polecana przez psi - dla zmęczenia umysłowego? Może podziała i przestanie sie wydzierać. ?

Link to comment
Share on other sites

Mi się wydaje, że ona jest w stresie- zabrany szczeniak, zmiana otoczenia. Suczydło nie wie co się dzieje. A może coś na uspokojenie jej dać? Albo czymś ją zmęczyć, żeby chociaż w nocy była cicho. To szczekanie na pewno jej przejdzie, tylko musi się trochę zaadaptować w nowym miejscu...

Link to comment
Share on other sites

było o niej na wątku Saby :


" Jest fajne proste ćwiczenie by zmęczyć psa (psychicznie) w rolkę po papierze toaletowym włóż kawałeczek żółtego sera lub smakołyki lub cokolwiek Twoje psiaki lubią ,zagnieć ta rolkę potem jak masz jakiś dodatkowy karton lub niepotrzebną szmatkę zawiń to tak by pies tak szybko nie dostał się do zdobyczy.Zabawa na 15 min a wyczerpuje umysł,że hej pies kombinuje jak dorwać się do smakołyku i męczy się nie tyle fizycznie co psychicznie i potem po wysiłku odpoczywa :-D spróbuj może się sprawdzi i u Ciebie :smile:
Pozdrawiam i życzę powodzenia ;-) "

Link to comment
Share on other sites

Sarę jeszcze mam-długowłosą onkę.Maia,kąpałam strzygę "miejscowo"bo jedną ręką za obrożę trzymałam,bo zwiać chciała z wanny a drugą co się dało szorowałam,dziś czesałam też miejscowo,bo ona to tylko brzuch i brzuch...Pipi ta Szajba jest super tylko chyba mało zachęcająca :lol:.No i nadszedł wieczór i znowu się drze diablica jedna :mad:..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bbgm']Sarę jeszcze mam-długowłosą onkę.Maia,kąpałam strzygę "miejscowo"bo jedną ręką za obrożę trzymałam,bo zwiać chciała z wanny a drugą co się dało szorowałam,dziś czesałam też miejscowo,bo ona to tylko brzuch i brzuch...Pipi ta Szajba jest super tylko chyba mało zachęcająca :lol:.No i nadszedł wieczór i znowu się drze diablica jedna :mad:..[/QUOTE]


a może ona nawołuje swoje dziecko, które jej zabrano.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Ja ją puściłam do ogłoszeń jako Korę, bo coś musiałam napisać a nie wiedziałam co :oops:
Bigielka ma dt w Choroszczy - biglowe. Słodka z niej kruszyna.[/QUOTE]
w mojej wsi sa miłośnicy bigli??????????????????? jestem pod wrażeniem;)

Link to comment
Share on other sites

jak cholera odnaleźć właściciela :angryy: jest pies i czip ale nigdzie nie zarejestrowany :angryy: co za bezmyślność :angryy:

Fotke będę miała potem mam czip 985170001101458

Pies znaleziony przez monia11....cos tam ma strasznie dużo cyferek :oops: przepraszam monia,że nie pamiętam :oops: na Kawaleryjskiej-rynek (pies duzy typ lablador z pitbull cos takiego monia mówiła)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...