Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

Tot pojechał! Bardzo fajni, młodzi ludzie. Mieszkają w bloku w Kleosinie. Niedawno uśpili swoją 9 letnią kotkę z nowotworem. Mimo operacji miała przerzuty. Kotkę chłopak zabrał od jakiś studentów, którzy trzymali ją na stancji. Umowa adopcyjna nie zrobiła na nich wrażenia.
Tot ich polubił. Poszedł się przymilać. Sam wszedł do kociej torby-transporterka.
Smutno mi :( Był u mnie 3 miesiące...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna83']Tot pojechał! Bardzo fajni, młodzi ludzie. Mieszkają w bloku w Kleosinie. Niedawno uśpili swoją 9 letnią kotkę z nowotworem. Mimo operacji miała przerzuty. Kotkę chłopak zabrał od jakiś studentów, którzy trzymali ją na stancji. Umowa adopcyjna nie zrobiła na nich wrażenia.
Tot ich polubił. Poszedł się przymilać. Sam wszedł do kociej torby-transporterka.
Smutno mi :( Był u mnie 3 miesiące...[/QUOTE]


Super :-) cieszę się!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maia']A co Tot w nowym domu po kątach na powitanie leje??? ;)[/QUOTE]

Nie, nie! tzn mam nadzieję, że nie ;)
On czyściutki chłopak bardzo. Prosił zawsze do kuwety jak zapomniałam otworzyć drzwi od łazienki. Prosiła mnie znajoma, bo ma jakiś problem na tle stresowym i kot jej leje wszędzie gdzie się da.

Edit: Udostępniajcie proszę album ze zwierzakami do adopcji. I piszcie jakie jeszcze zwierzaki trzeba tam dodać. Zaczynam się wkręcać w FB ;)
[url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.196075297096929.37319.100000833799802&type=3[/url]

Edited by joanna83
Link to comment
Share on other sites

[B]Joanna083[/B], no widzisz, Tot sam się pozbył, a już chcialaś żeby go Konik pogonił:eviltong::evil_lol:. Szczęścia na nową drogę życia dla kota:lol:.

[B]Psi[/B], zajrzyj na mój bazarek, tam jest pewna pudelka(a może pudel:cool3:) special for you:razz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna83']

Edit: Udostępniajcie proszę album ze zwierzakami do adopcji. I piszcie jakie jeszcze zwierzaki trzeba tam dodać. Zaczynam się wkręcać w FB ;)
[URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.196075297096929.37319.100000833799802&type=3[/URL][/QUOTE]
Królika też macie do adopcji :-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Królik już w swoim domu tylko pewnie "ktoś" zapomniał przenieść do innego albumu ;)[/QUOTE]
Nie zapomniał nie zapomniał. Nie umiem tego zrobić :(
Dodałam już pod zdjęciami info, że te zwierzaki są w DS, ale nie wiem jak przenieść do innego albumu. Jeśli ktoś wie jak, to proszę o instrukcję. I jeszcze czy da się zaprosić na wydarzenie wszystkich znajomych jednym kliknięciem, czy muszę każdego z osobną zaznaczać?

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/members/91955-joanna83"][B]joanna83[/B][/URL] Otwórz album,kliknij na ''edytuj album'' wtedy rozwija Ci sie lista ,po lewej masz opis,edytuj informacje a po prawej masz kolejne zdj z albumu,jedno pod drugim.Pod kazdym zdjęciem masz ''Przenieś do'',tam wpisz album,do którego chcesz przenieść zdj.Na koniec klikasz''zapisz zmiany'',na samiutkim dole.Mam nadzieję ,ze pomogłam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='takasobieagatka'][URL="http://www.dogomania.pl/members/91955-joanna83"][B]joanna83[/B][/URL] Otwórz album,kliknij na ''edytuj album'' wtedy rozwija Ci sie lista ,po lewej masz opis,edytuj informacje a po prawej masz kolejne zdj z albumu,jedno pod drugim.Pod kazdym zdjęciem masz ''Przenieś do'',tam wpisz album,do którego chcesz przenieść zdj.Na koniec klikasz''zapisz zmiany'',na samiutkim dole.Mam nadzieję ,ze pomogłam :)[/QUOTE]
Dziękuję!!! Zrobiłam :) Już jest porządek :razz:
Proszę o udostępnianie dalej albumu [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.196075297096929.37319.100000833799802&type=3[/url]

Link to comment
Share on other sites

Co do zapraszania jednym kliknięciem.....jak tworzysz wydarzenie,to masz tam Kto jest zaproszony wybierz gosci.Klikasz na wybierz gosci i otwiera sie tabelka z wszystkimi Twoimi znajomymi... musisz wszystkich odznaczyć ptaszkiem.Potem jak klikniesz utworz wydarzenie to wszyscy odznaczeni dostaną zaproszenie.
Nie wiem tylko,czy to o to Ci chodziło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='takasobieagatka']Co do zapraszania jednym kliknięciem.....jak tworzysz wydarzenie,to masz tam Kto jest zaproszony wybierz gosci.Klikasz na wybierz gosci i otwiera sie tabelka z wszystkimi Twoimi znajomymi... musisz wszystkich odznaczyć ptaszkiem.Potem jak klikniesz utworz wydarzenie to wszyscy odznaczeni dostaną zaproszenie.
Nie wiem tylko,czy to o to Ci chodziło.[/QUOTE]
No właśnie chodziło mi o to, żeby nie trzeba było klikać każdego znajomego osobno, ale chyba tak się nie da wszystkich na raz zaznaczyć, bo FB ma zabezpieczenia przed wysyłanie spamu.

Link to comment
Share on other sites

Kotek ma bardzo tymczasowy dom tymczasowy u niezawodnej Pani B.T. ;)
Wybudził się i próbuje chodzić, chociaż nie staje na jedną łapkę. Zjadł ładnie całą saszetkę jedzonka. Nie załatwiał się dotychczas samodzielnie w ogóle, co jest bardzo niepokojące. Mocz jest wyciskany. Jest nadal na silnych lekach przeciwbólowych.

Link to comment
Share on other sites

Biedny kiciuś, może przez te leki przeciwbólowe sam się nie załatwia?? Oby udało się go uratować, żeby bidulek miał jeszcze szansę na lepsze życie. I mam nadzieję, że dla tego okrutnego typa który tak go skrzywdził nie przejdzie to płazem.

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie wprawdzie zima już prawie mija - ale dopiero teraz mogę powiedzieć (choćnie wiem czy to sie przyda) że mogę kilka kawałków wykładzin przekazać - wiecie nic specjalnego, ale moze czasem lepeiej w budzie grześ przyłożyć taki "dywanik" niż na jakiejś pogniecionej szmacie lub samych deskach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maia']Biedny kiciuś, może przez te leki przeciwbólowe sam się nie załatwia?? Oby udało się go uratować, żeby bidulek miał jeszcze szansę na lepsze życie. I mam nadzieję, że dla tego okrutnego typa który tak go skrzywdził nie przejdzie to płazem.[/QUOTE]

To nie jest kwestia leków tylko urazu (złamania) ogona w taki miejscu, że mogły zostać uszkodzone nerwy i zwieracze są tak zaciśnięte, że nie chcą puścić nawet podczas wyciskania moczu. Reszta obrażeń zagoi się, ale jeśli pęcherz nie będzie funkcjonował...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...