Jump to content
Dogomania

Zagłodzony do granic możliwości owczarek niemiecki. Mona ma dom


Merys

Recommended Posts

  • Replies 996
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a weźcie gdzie z samego rana takie cudowne wiadmości czytać....zryczałam się z radości..ale niestety wlazł szef, zapytal tylko "zagłodzony przez dziada czy adoptowany szczęsliwie" adoptowany i to jeszcze jak wspalniale odpowiedziałam..tez sie ciesze i poszedł do siebie...oni mi tu kiedys zablokuja dogo.

Sunieczko kochana trzymam kciuki abys szybko odnalazła sie w nowym domku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiek.l-g']zryczałam się z radości..ale niestety wlazł szef, zapytal tylko "zagłodzony przez dziada czy adoptowany szczęsliwie" adoptowany i to jeszcze jak wspalniale odpowiedziałam..tez sie ciesze i poszedł do siebie...oni mi tu kiedys zablokuja dogo.[/QUOTE]
Hehe, fajne :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiek.l-g']..zryczałam się z radości..ale niestety wlazł szef, zapytal tylko "zagłodzony przez dziada czy adoptowany szczęsliwie" adoptowany i to jeszcze jak wspalniale odpowiedziałam..tez sie ciesze i poszedł do siebie..
[/QUOTE]

dobre :D świetny tekst, chyba założę wątek z fajnymi tekstami i ten trafi tam na pewno :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martawol']Kochani wizyta adaptacyjna na 6. Jeszcze szczegóły do uzgodnienia i jutro rano jedziemy po córeczkę!!! Odezwę się wieczorkiem. Ale SUUUUUUUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

Gratuluję całej Rodzince, a szczególnie Monie, która wreszcie dobija do swojej przystani - prawdziwej i kochającej ją Rodziny:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martawol']Kochani wizyta adaptacyjna na 6. Jeszcze szczegóły do uzgodnienia i jutro rano jedziemy po córeczkę!!! Odezwę się wieczorkiem. Ale SUUUUUUUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]
Coś mi się ubzdurało, ze na 10.00...ale to pewnie u innego psiaczka.
Tyle tych bied czeka na swoją szansę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martawol']Kochani wizyta adaptacyjna na 6. Jeszcze szczegóły do uzgodnienia i jutro rano jedziemy po córeczkę!!! Odezwę się wieczorkiem. Ale SUUUUUUUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

Potwierdzam :multi:
[SIZE=3][B]Dziewczyna, którą poprosiłam o wizytę p/a jest zachwycona domkiem[/B][/SIZE] :razz:
Powiedziała, że pierwszy raz zdarzyło się Jej wizytować dom, co do którego nie ma ŻADNYCH zastrzeżeń (dziewczyna ma 6-letnie doświadczenie w tej mierze)
A zatem w imieniu[B] warsawmoo [/B]przekazuję Wam dobrą nowinę: [B]Mona od jutra zamieszka w cudownym miejscu, ze wspaniałymi ludźmi [/B]:multi: :multi: :multi:
W dodatku, z tego co czytam wynika, że będziemy tu mieć z domkiem kontakt i będziemy mogli się cieszyć szczęściem dziewczynki :):):):):)
Lepiej już chyba być nie mogło ;)

[SIZE=3][B]B-b[/B][/SIZE], wizyta odbyła się około 10.00 a domek został oceniony na 6 (szóstkę) ;)

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Pozostaje tylko cieszyć się i gratulować Monie i nowej rodzinie Mony :) Super!![/QU

można jedynie wysłać jeszcze pocztówke z pozdrowieniami od Mony tym dewiantom (pocztówka czyli uśmiechnięty pychol Monki) a na odwrocie ..pozdrawiam i całuje Mona. wiem wiem ze to głupie, ale przysiegam gdybym miała ich adres zrobiłabym cos takiego...

a ogólnie to my sie tu bardzo cieszymy, o losie kochany ależ Ci sie Słońce trafil domek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...