Jump to content
Dogomania

Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE


Isadora7

Recommended Posts

[quote name='nescca'][B]Podaję nr konta.NA pw[/B] JEŚLI KTOŚ POTRZEBUJE PROSZĘ PISAĆ


Jak ktoś wyśle to może zrobić post rozliczeniowy żeby nie za dużo... a jak będzie nadwyżka po rozliczeniu kilometrów to przeleję ją na konto organizacji która będzie zbierała na leczenie Frodo. Bedę dawała wieści z drogi..... Mąż jeszcze w drodze do Wiosny..... ma prawie 80 km. Ale jak tylko wyjadą z psiakiem od Wiosny dam Wam znać.[/QUOTE]
Przypominam, chociaż mówiłam przez telefon- podaj mi kochana nr konta na pw, zaraz puszczam przelew.
[B][SIZE=5]A Męża masz wspaniałego, podziękuj mu[/SIZE]:)[/B]
Mojego też bym namówiła ale ma świeżo zdjęty gips , śruby w łokciu i tyle km nie dałby rady prowadzić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']A można wiedziec dlaczego i JAKIE doświadczenie z życiem z psami na wózku ma rzeczony doktor? Czy tylko własne wyobrażenia na ten temat?[/QUOTE]
Musiałby mieć odpowiedni dom , który się zna na opiece nad takimi zwierzętami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Musiałby mieć odpowiedni dom , który się zna na opiece nad takimi zwierzętami.[/QUOTE]



No własnie- i moim zdaniem JUŻ powienien byc zmieniony tytuł watku ze potrzebny jest natychmiast DT lub DS dla potencjalnego paralitka - zakładając ze taki dom się nie znajdzie, od razu odbiera się psu szanse.

Doświadczony być nie musi, tylko świadomy odpowiedzialności ;) Kiedy trafiła mi się Kra prawie nic o opiece nad paralitkiem nie wiedziałam.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']No własnie- i moim zdaniem JUŻ powienien byc zmieniony tytuł watku ze potrzebny jest natychmiast DT lub DS dla potencjalnego paralitka - zakładając ze taki dom się nie znajdzie, od razu odbiera się psu szanse.

Doświadczony być nie musi, tylko świadomy odpowiedzialności ;) Kiedy trafiła mi się Kra prawie nic o opiece nad paralitkiem nie wiedziałam.......[/QUOTE]
Zadzwoń do Nescci, powiedz Jej to. 660737137.Jak nie masz minut w pakiecie poproś Ją zaraz oddzwoni. Masz doświadzenie w tej materii.

Link to comment
Share on other sites

Wracam szybko zajrzeć jakie wieści. Podałam Pani z FB nr konta TZta od Nescca - kobieta obiecała też nas wspomóc. Co do życia na wózku... mój jamnik był sparaliżowany przez pół roku. Cała rodzina włączyła się w rehabilitację. Mimo ze udało się ja uratować i później chodziła, biegała i nie było problemu to nawet gdyby miała nie stanąć na nogi to nie rozważaliśmy nigdy opcji jej uśpienia. Przecież nikt nie zabija osób niepełnosprawnych więc dlaczego wobec psów mamy stosować inną moralność?

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do chłopców. Froduś zaciekawiony podglądał Piotrka na początku ich podróży.... Funiał noskiem i łypał oczami. Po zapoznaniu stwierdził ,że piotrek jest nudziarzem.....i usnął. Za 100 km stają na picie wody :) co do eutanazji..... Poczekajmy co powie dr.Mederski. Musi być dobrze...już teraz w to wierze.....amen

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Dzwoniłam do chłopców. Froduś zaciekawiony podglądał Piotrka na początku ich podróży.... Funiał noskiem i łypał oczami. Po zapoznaniu stwierdził ,że piotrek jest nudziarzem.....i usnął. Za 100 km stają na picie wody :) co do eutanazji..... Poczekajmy co powie dr.Mederski. Musi być dobrze...już teraz w to wierze.....amen[/QUOTE]
Musi być dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Zgadza się, tylko, że po to jest to forum żeby taką podłą matematykę przeskakiwać, a nie stosować jej w życiu.

Sorry hektor, ale sądząc po ilości Twoich wpisów na dogo (jak się mylę to sorry) to masz niewielkie doświadczenie z tym forum i ofiarnością oraz oddaniem dla zwierząt ludzi, którzy tutaj są. Możnaby niegrzecznie napisać: "mało widziałeś". Każdy ma prawo do zdania, ale Ty wypisujesz rzeczy typu: [I]"Po powrocie do domu?, będzie musiał być poddany intensywnej rehabilitacji, która może trwać kilka miesięcy. Ja musiałem u mojego pieska co 3 godziny wykonywać masaż i gimnastykę. Również pływanie w ciepłym basenie jest konieczne. Wiosna opiekuje się 30 pieskami. Czy znajdzie czas na rehabilitację Frodo?"[/I] i lekko nóż się w ręce otwiera. Można poszukać szybko kilka wątków psów, które są rehabilitowane i funkcjonują w dt, a ludzie z dogo służą kasą i pomocą jak się da w organizacji takiej rehabilitacji. Musisz więcej wierzyć w ludzi :)


Widzę, że zostałaś ugodzona ambicjonalnie. Przepraszam. Zwracam jednak uwagę, że wątek na dogo ma być pomocny dla ratowania ziwierząt. Natomiast prywatne potyczki są zabronione Regulaminem forum i mogą być zakwestionowane przez MODA. Jeśli chcesz ze mną dyskutować, to zrób to na PW lub innych komunikatorach. Krótko odnośnie Twojej wypowiedzi: "mało widziałeś". Odpowiedź brzmi: widziałem już wszystko oprócz Tęczowego Mostu, na który przyszło mi oczekiwać. Myślę, że ta aluzja wyjaśnia wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Nescca pani z FB ma prośbę bo nie potrafi wysłać przelewu:

"[B][URL="http://www.facebook.com/monika.fila.73"]Monika Fila[/URL][/B]
Abym mogła wysłać przelew przez internet muszę znać adres Pana Piotra.



to nie moje wymaganie [IMG]http://static.ak.fbcdn.net/images/blank.gif[/IMG] system wbk tak ma"




Możesz mi podać na PW? w Tedy wyślę info do zainteresowanej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Carrie i Tequila']Nescca pani z FB ma prośbę bo nie potrafi wysłać przelewu:

"[B][URL="http://www.facebook.com/monika.fila.73"]Monika Fila[/URL][/B]
Abym mogła wysłać przelew przez internet muszę znać adres Pana Piotra.



to nie moje wymaganie [IMG]http://static.ak.fbcdn.net/images/blank.gif[/IMG] system wbk tak ma"




Możesz mi podać na PW? w Tedy wyślę info do zainteresowanej.[/QUOTE]



poszło :).....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Dzwoniłam do chłopców. Froduś zaciekawiony podglądał Piotrka na początku ich podróży.... Funiał noskiem i łypał oczami. Po zapoznaniu stwierdził ,że piotrek jest nudziarzem.....i usnął. Za 100 km stają na picie wody :) co do eutanazji..... Poczekajmy co powie dr.Mederski. Musi być dobrze...już teraz w to wierze.....amen[/QUOTE]

Jak się to czyta to ma się wrażenie, że Frodo nic nie dolega....

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][quote name='hektor2461'][quote name='__Lara']Zgadza się, tylko, że po to jest to forum żeby taką podłą matematykę przeskakiwać, a nie stosować jej w życiu.[/QUOTE]
[QUOTE]
Sorry hektor, ale sądząc po ilości Twoich wpisów na dogo (jak się mylę to sorry) to masz niewielkie doświadczenie z tym forum i ofiarnością oraz oddaniem dla zwierząt ludzi, którzy tutaj są. Możnaby niegrzecznie napisać: "mało widziałeś". Każdy ma prawo do zdania, ale Ty wypisujesz rzeczy typu: [I]"Po powrocie do domu?, będzie musiał być poddany intensywnej rehabilitacji, która może trwać kilka miesięcy. Ja musiałem u mojego pieska co 3 godziny wykonywać masaż i gimnastykę. Również pływanie w ciepłym basenie jest konieczne. Wiosna opiekuje się 30 pieskami. Czy znajdzie czas na rehabilitację Frodo?"[/I] i lekko nóż się w ręce otwiera. Można poszukać szybko kilka wątków psów, które są rehabilitowane i funkcjonują w dt, a ludzie z dogo służą kasą i pomocą jak się da w organizacji takiej rehabilitacji. Musisz więcej wierzyć w ludzi :)[/QUOTE]


Widzę, że zostałaś ugodzona ambicjonalnie. Przepraszam. Zwracam jednak uwagę, że wątek na dogo ma być pomocny dla ratowania ziwierząt. Natomiast prywatne potyczki są zabronione Regulaminem forum i mogą być zakwestionowane przez MODA. Jeśli chcesz ze mną dyskutować, to zrób to na PW lub innych komunikatorach. Krótko odnośnie Twojej wypowiedzi: "mało widziałeś". Odpowiedź brzmi: widziałem już wszystko oprócz Tęczowego Mostu, na który przyszło mi oczekiwać. Myślę, że ta aluzja wyjaśnia wszystko.[/QUOTE]
.... to dobrze ,że są emocje!...i fajnie ,że każdy może na wątku powiedzieć co o tym myśli!... ja uważam ,że właśnie w tym jest siła Dogo!!!.... zawsze z dyskusji ,jest morał!... przynajmniej ja tak uważam!.... i jeszcze sobie pogadamy!!! omówimy wątpliwości... taką mam nadzieję!!!! .... [COLOR=#ff0000][B]A TERAZ PROSZĘ WSZYSTKICH ,TYLKO DOBRE MYŚLI! SAME DOBRE EMOCJE! PRZESYŁAJCIE DO MALUSZKA! TERAZ TYLKO TEGO FRODUŚ POTRZEBUJE :loveu:[/B][/COLOR]
.... aha...tak tylko.... widzę że wszystkich nas łaczy jedno!... ŻYCZENIE WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE DLA MALUSZKA:loveu:...
i to jest wspaniałe!... gadulstwem ,chyba rozładowuję napięcie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Carrie i Tequila']Wracam szybko zajrzeć jakie wieści. Podałam Pani z FB nr konta TZta od Nescca - kobieta obiecała też nas wspomóc. Co do życia na wózku... mój jamnik był sparaliżowany przez pół roku. Cała rodzina włączyła się w rehabilitację. Mimo ze udało się ja uratować i później chodziła, biegała i nie było problemu to nawet gdyby miała nie stanąć na nogi to nie rozważaliśmy nigdy opcji jej uśpienia. Przecież nikt nie zabija osób niepełnosprawnych więc dlaczego wobec psów mamy stosować inną moralność?[/QUOTE]....teraz to brzmi jak muzyka :)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#FF0000][SIZE=4][B]Muszę wiedzieć jaką podjąć decyzję jeśli dr stwierdzi że Frodo nie ma szans aby stanąć na nóżkach. Jeśli On po operacji będzie musiał być rehabilitowany i czeka Go wózek to musi być od kogoś deklaracja ,że się Nim zajmie. Do Wiosny wrócić nie ma szans.... zbyt wiele zwierząt ma ONa na głowie. Tak więc na tym się skupmy bo za jaką godz.trzeba będzie (być może) podjąć taką decyzję. Modlę się aby nie.....ale muszę wiedzieć co odpowiedzieć jak dr zadzwoni. [/B][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca'][COLOR=#FF0000][SIZE=4][B]Muszę wiedzieć jaką podjąć decyzję jeśli dr stwierdzi że Frodo nie ma szans aby stanąć na nóżkach. Jeśli On po operacji będzie musiał być rehabilitowany i czeka Go wózek to musi być od kogoś deklaracja ,że się Nim zajmie. Do Wiosny wrócić nie ma szans.... zbyt wiele zwierząt ma ONa na głowie. Tak więc na tym się skupmy bo za jaką godz.trzeba będzie (być może) podjąć taką decyzję. Modlę się aby nie.....ale muszę wiedzieć co odpowiedzieć jak dr zadzwoni. [/B][/SIZE][/COLOR][/QUOTE]
Boże tyle się udało, musi się udać kogoś znaleźć. Nawet jeśli na początek zapłacimy za hotelik , to myślę ,że przez jeden miesiąc coś się znajdzie.
[B]Nie poddawajmy się, proszę...Na hotelik już daję 400 zł.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...