Jump to content
Dogomania

lon_cia

Members
 • Content Count

  768
 • Joined

 • Last visited

About lon_cia

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 04/29/1989

Contact Methods

 • AIM
  1474662

Converted

 • Location
  Kluczbork

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. [quote name='ewu']Matko kochana nie wierzę,że się nie uda... Sunia jest niezwykle piękna. A jej Pani skoro jedzie do pracy nie może opłacić dt , do czasu znalezienia domku? Nie wyobrażam sobie oddania moich psów do schroniska , chyba ,żebym umarła... Za 250-300 zł z pewnością znajdzie się emerytka , która z radością zaopiekuje się sunią. 70-75 euro to za granicą żadne pieniądze.... W UK ciastko kosztuje 3-4 funty...[/QUOTE] Mnie też to się w głowie nie mieści.... Jęsli juz zabrać jej nie może to gdzie rodzina, przyjaciele, znajomi, ktokolwiek komu można bezpiecznie pozostawić sunie na czas wyjazdu?!
 2. to jest Pesteczka? Jaka pannica duzzza, przecudna:loveu:. Nio i prawie jamniczek na dłuższych łapinkch, a Ty wierzyć nie chcialaś że z niej jamnik będzie:evil_lol:
 3. Frodzio ciotki sie tu zapłaczą za Tobą, musisz namówić swą nową mamcie żeby tu zaglądała, nie ma innego wyjścia:lol:
 4. [quote name='Isadora7'][SIZE=4] No własnie na facebooku jest duży odzew a nie ma nikogo z bezpośredniego otoczenia sunieczki.[/SIZE] A mnie sie kończa pomysły na odpowiedzi.[/QUOTE] Trzeba zaczekać na danavas.
 5. lon_cia

  Hania wyleczona, rozliczona udomowiona:)

  ile tam sierotek biednych:-( buziak od Hanki bezcenny:loveu: też chcem:lol:!!!
 6. [quote name='ewu']Do końca lutego chyba?[/QUOTE] tak tak oczywiście lutego
 7. lon_cia

  BDT Opole/wolne

  A ta bidula też chyba za duża ale zerknij proszę: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239728-Kiedy-umrę-dziś-jutro-bezimienna[/URL]
 8. [quote name='ewu']Boże miłosierny...:( [B]Dziewczyny spytajcie szybko tutaj , wolne miejsce w BDT [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223329-BDT-Opole-wolne/page3[/URL][/B][/QUOTE] Dzięki ciocie że jesteście. Ten DT przyjmuje mikro suczkę i zdrową, więc chyba nic z tego:(
 9. Frodo może być cioteczkom jakieś foto wrzucił? Przystojniaku:loveu:
 10. W końcu Sarce się udało, tak długo dziewczyna musiala czekać, widać i pancia i Sarcia bardzo zadowoloe:) [B]Świneczka-Oleńka[/B] jest przecudna:loveu:
 11. [quote name='Hope2']Czy ktoś widział jamnika chodzącego po drzewach? bo ja tak:eviltong: co prawda jest powiedzenie,że na pochyłe drzewo...itd-ale Frodo nie koza-a na drzewo wlazł. W sumie jest to drzewo prawie przewrócone i bardzo pochyłe-ale jednak gałęzie ma i na wiosnę się zazieleni:lol: Frodo z dnia na dzień robi się silniejszy i sprytniejszy. Wczoraj wlazł do połowy wysokich schodów-jak już się zmęczył wzięłam go na ręce i resztę drogi do domu pokonał wtulony i posapujący radośnie...w dół też chce schodzić-ale jakoś się boję-że spadnie,że krzywdę sobie zrobi...[/QUOTE] Mój czworołap też drzewa zalicza:) Nie ma to jak u mamusi na rączkach;)
 12. lon_cia

  Hania wyleczona, rozliczona udomowiona:)

  [quote name='danavas']Mamy ją!!!!! :):):)[/QUOTE] ufffffffff
 13. lon_cia

  Hania wyleczona, rozliczona udomowiona:)

  Taki pies rzuca się w oczy, gdzieś musi być. Porozwieszałyście ogłoszenia? Jakiś sezon na ucieczki:roll:
×