Jump to content
Dogomania

Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE


Isadora7

Recommended Posts

[B][COLOR=#FF0000][SIZE=5]Boże!!! nie uwierzycie!!! Piotrek po przyjeździe do [/SIZE][/COLOR][/B][COLOR=#FF0000][B][SIZE=5]Grudziądza podszedł do maluszka i zaczął Go miziać.....drapać za uchem.... MAŁY ZROBIŁ GITARKĘ TYLNĄ NÓZIĄ!!!!![/SIZE][/B][/COLOR] [SIZE=5][B][COLOR=#FF0000]TRZYMAJCIE WSZYSCY KCIUKASY!!!![/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca'][B][COLOR=#FF0000][SIZE=5]Boże!!! nie uwierzycie!!! Piotrek po przyjeździe do [/SIZE][/COLOR][/B][COLOR=#FF0000][B][SIZE=5]Grudziądza podszedł do maluszka i zaczął Go miziać.....drapać za uchem.... MAŁY ZROBIŁ GITARKĘ TYLNĄ NÓZIĄ!!!!![/SIZE][/B][/COLOR] [SIZE=5][B][COLOR=#FF0000]TRZYMAJCIE WSZYSCY KCIUKASY!!!![/COLOR][/B][/SIZE][/QUOTE]



Siedzę i ryczę. Frodo , kochanie moje malutkie drap się drap, ruszaj łapeczkami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca'][B][COLOR=#FF0000][SIZE=5]Boże!!! nie uwierzycie!!! Piotrek po przyjeździe do [/SIZE][/COLOR][/B][COLOR=#FF0000][B][SIZE=5]Grudziądza podszedł do maluszka i zaczął Go miziać.....drapać za uchem.... MAŁY ZROBIŁ GITARKĘ TYLNĄ NÓZIĄ!!!!![/SIZE][/B][/COLOR] [SIZE=5][B][COLOR=#FF0000]TRZYMAJCIE WSZYSCY KCIUKASY!!!![/COLOR][/B][/SIZE][/QUOTE] co??????????? no to ja ryczę nie mniej! szczena mi zawisła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca'][b][color=#ff0000][size=5]boże!!! Nie uwierzycie!!! Piotrek po przyjeździe do [/size][/color][/b][color=#ff0000][b][size=5]grudziądza podszedł do maluszka i zaczął go miziać.....drapać za uchem.... Mały zrobił gitarkę tylną nózią!!!!![/size][/b][/color] [size=5][b][color=#ff0000]trzymajcie wszyscy kciukasy!!!![/color][/b][/size][/quote]
[color=#008000][size=5][font=arial black]trzymamy!!!!!
[/font][/size][/color]

Link to comment
Share on other sites

no ja mam podobnie ... powiem wam, że 2 wieczory temu byłam pewna że Froto już nie żyje...że został uśpiony...kiedy dowiedziałam się ze czekamy i że jest promyk nadziei i jak się ten weterynarz zainteresował, nawet nie wiecie jakich skrzydeł moje serce dostało (pewnie wiecie...bo pewnie miałyście tak samo ;))
I tyle dobrych dusz czuwa nad nim, i transport się udało załatwić i pieniądze na transport i ta deklaracja 400 zł na hotel :crazyeye: - musi się udać!!!

Link to comment
Share on other sites

Jutro zabieg wyciągania śrutu, Jedynie problem ze zwieraczami ale to kwestia czasu i rehabilitacji, musimy zbierać kasę.
W kwestii nietrzymania niczego teraz nie można przewidzieć.
Jest optymistycznie.
[B]Ciotki teraz wespół zespól zbieramy kasę, zwołujcie ludzi na wątek i pilnie rozsyłajcie FB.[/B]
Nescca potem wejdzie, przeprasza teraz nie może.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']To ja tylko delikatnie zapytam jak to się ma do wcześniejszego opisu???[/QUOTE]
No coż ...................................
Ważne ,że Frodo żyje, że jest w dobrych rękach,że nie grozi mu wózek....
Nescca dzięki.....:buzi::buzi::buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Carrie i Tequila']Poryczałam się ze szczęścia...dalej wyję .....CIOTECZKI BYĆ MOŻE UDAŁO SIĘ GO URATOWAĆ PRZED ŚMIERCIĄ!!!!

Wkleiłam już info na FB z prośbą o datki na operację jeśli ktoś się odezwie dam znać :)[/QUOTE]
Pilnuj tego rozsyłaj , zapraszaj.
Dzięki:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Ja się cieszę z tych wiadomości :) , ale w pełni ucieszę się dopiero, gdy będzie wiadomo, że Frodowi już nic nie grozi.
Jeszcze przed nim operacja, rehabilitacja, poszukiwanie Domu...

Z wszystkich sił ściskam łapy, żeby odtąd było już tylko lepiej...[/QUOTE]
Też się cieszymy ostrożnie. Prosimy o pomoc w rozsyłaniu.
Bardzo prosimy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...