Jump to content
Dogomania

Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE


Isadora7

Recommended Posts

[quote name='Isadora7']Dzwoniłam, rozmawiałam w sumie wiele więcej nie ma informacji. No jedno Frodo jest bardzo pogodny, sympatyczny :)
Jutro mam dzwonić około 14 jak będzie po spacerze.[/QUOTE]
Dziękujemy ,takie wieści... to po tym wszystkim to...,bardzo dobre wieści :)
czekamy do jutra...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Rozliczenie paliwa na obecną chwilę
Basia B- Gliwice -100zł
Ilona K -Jasienie -30zł
Monika F-Wa-wa-50zł
Anna S -Wrocław-50zł
Agnieszka K-Wa-wa-50zł
Anna Maria F-Sierosławice-50zł

razem 330 zł

czyli jeszcze tylko 70zł
Dziękujemy[/QUOTE]


+30 zł ;) Obiecałam i właśnie posłałam. Pewnie na poniedziałek dojdzie. Oczywiście będę wspiera cały czas
W weekend będę szukać fantów na bazarek. Może uda mi się coś uszyc i wspomóc :)

Link to comment
Share on other sites

Ciotki, mam nadzieję, że to nie jest nieodpowiednie miejsce i nieodpowiedni czas, ale zaproszę na wątek jamnikopodobnego Figunia, bo tam zaledwie parę osób:(
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233890-JAMNIK-FIGO-CO-Z-NIM-TERAZ-B%C4%98DZIE-Wn%C4%99trostwo-gruczolaki-drastyczne-zdj%C4%99cia"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233890-JAMNIK-FIGO-CO-Z-NIM-TERAZ-B%C4%98DZIE-Wn%C4%99trostwo-gruczolaki-drastyczne-zdj%C4%99cia[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Ciotki, mam nadzieję, że to nie jest nieodpowiednie miejsce i nieodpowiedni czas, ale zaproszę na wątek jamnikopodobnego Figunia, bo tam zaledwie parę osób:(
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233890-JAMNIK-FIGO-CO-Z-NIM-TERAZ-BĘDZIE-Wnętrostwo-gruczolaki-drastyczne-zdjęcia[/URL][/QUOTE]
... zawsze jest czas i miejsce!... to chyba od tego jest dogo!?...też miałam skrupuły ,jak roznosiłam wątek Frodo...
ale tak się właśnie... sama przekonałam:eviltong:
[B][COLOR=#b22222][FONT=book antiqua] Nesca ,odpoczywaj kochana ,baterie trzeba doładować:lol:... bo chyba jeszcze trochę... przed nami... jakoś te ... kilka tysięcy, trzeba będzie wykom.... wywalczyć [/FONT][/COLOR][/B]:roll:

Link to comment
Share on other sites

Czytam wszystko i placze jak bobr.... Frodus przeciez Ty dwoma lapkami byles juz za TM!!!! :placz:
Ja juz nawet prawie pogodzona napisalam posta pozegnalnego.... a Ty miales nad soba Aniolow Strozow, ktorzy wyrwali Cie piesku z lap smierci..
Nie ma slow by opisac to co czuje, to co zrobilyscie dla malego, skreslonego przez wiekszosc ludzi psiaka...

Dorzuce sie malym grosikiem do skarbonki malego, trzeba wyregulowac do konca transport i zaczac ciulac grosiki na operacje :oops: Poprosze o nr konta na pw, przesle cos w przyszlym tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=arial black][COLOR=#333333]Konto do wpłat dla FRODO Z DOPISKIEM "FRODO"[/COLOR]
[COLOR=#333333]
Fundacja MONDO CANE[/COLOR]
[COLOR=#333333]ul.Grodziska 13[/COLOR]
[COLOR=#333333]96-321 Żabia Wola[/COLOR]
[COLOR=#333333]
konto Bank Pekao S.A. 58 1240 6348 1111 0010 4518 3305[/COLOR]
[COLOR=#333333]zagranica : pay pal - [email protected][/COLOR][COLOR=#333333]om "DLA FRODO"[/COLOR]
[COLOR=#333333]IBAN PL581240634811110010451833[/COLOR][COLOR=#333333]05[/COLOR]
[COLOR=#333333]SWIFT: BPKOPLPW
[/COLOR][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Jest pięknym jamnisiem :)

Słuchajcie, jestem pod wrażeniem, wydaje mi się, że to sen... Jak to możliwe, że wcześniej 3 wetów chciało go uśpić, a teraz maluszek biega???????????????? Jak to się ma do ich diagnozy??????????????? Przecież gdyby nie Wasza determinacja to Frodo już by nie żył... :placz:[/QUOTE]

Wiecie co sobie myślę , nie śmiejscie się proszę , że może paradoksalnie wyboiste polskie drogi mu pomogły, może miał jakiś dysk przesunięty albo coś i mu się w trakcie kilku godzin wstrząsów nastawiło ...może głupoty piszę ale cały czas się zastanaiwam jak to możliwe .


A co do kasy - no jest ogromna, ale niestety jakość kosztuje , za mniejsze pieniądze Froda mogło już nie być ...
Jak tylko troszkę zabezpieczę finansowo mojego Reksika, bo na razie brakuje mu 200 zł do hoteliku :( zrobię bazarek dla Frodka

Link to comment
Share on other sites

Z tej bajki o Frodusiu wynika jeden morał, mianowicie, że walczyć trzeba do końcą. Moje słowa popieram dowodem z przed tygodnia. Zabierając z pola porzucone, mokre , zimne kocię bez oznak życia, byłam nieomal pewna, że zabieram trupa. Na wszelki wypadek wsadziłam je do biustonosza, który nieraz służy mi jako inkubator. Wet. stwierdził,że to agonia ale nie miał tego dnia w lecznicy mirbitalu. Kocie nadal ogrzewaliśmy, za godzine podniosło łepek, teraz kipi w nim życie. Jest cudowną maleńką koteczką.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...