Jump to content
Dogomania

Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE


Isadora7

Recommended Posts

[quote name='nescca']Od Moniki z Warszawy przyszł dziś 50 zł czyli razem 180. Za paliwo z opłatą autostrady wyszło 400 zł.

informuję ,że pieniążki na Frodzia będzie zbierała Fundacja Mondo Cane w porozumieniu z SOS Jamniki. Zaraz wejdzie tu prezes Fundacji Kahoona i poda wszelkie dane do przelewów. A potrzebujemy wieele kasy. Cena za operację nawet mnie powaliła. Ale cóż to znaczy .... to życie tego ślicznego malucha jest warte każdej ceny.... aby tylko się udało.[/QUOTE]
.... a moje nie doszło 50zł ?... wprawdzie nie było tam adresu? tylko imię i nazwisko?... ale przelew poszedł?
... gorzej jak narozrabiałam z numerem w tych emocjach??????
a mówili ,że jak ten sam bank to ok pół godziny? nesca sprawdź proszę ... będę musiała ,wtedy szukać?...

Link to comment
Share on other sites

Boże, umieram z nerwów....
Ciotki rzeczywiście jest drogo ale zwróćcie uwagę, że dotychczasowi weterynarze nawet nie chcieli się podjąć leczenia...
Nie będę komentowała ich diagnozowania a cud pt. : "sparaliżowany, umierający z bólu pies, w czasie jazdy w kontenerku, odzyskał władzę w nogach, sam wyskoczył z kontenerka i zaczął biegać po lecznicy......." jakoś mi trudno ogarnąć rozumem.

Link to comment
Share on other sites

Nesca, przelałam 50 zł za transport Frodo.
Niestety, to na razie wszystko, co mogę dołożyć - następne moje możliwości dopiero, jak przyjdzie wypłata, początek grudnia.

Tak, jak wspomniałam, będę kombinować bazarek na 3 jamniki: Froda, Trotyla i Kulaczka. Wszystkie trzy biedaki w tej samej potrzebie (Trotyl też postrzelony, Kulaczek też operowany z powodu paraliżu) :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Koszt operacji - tak wg mnie- jest ogromny, no ale skoro zdecydowałyście o tej klinice, to cóż.....

No i dalej będę się zapierać zadnimi łapami, że nawet gdyby mu się nie poprawiło, to nadal- problem jest nie w psie- tylko w opiekunie, który podejmie się opieki nad psem pieluchowym (bo chodzić jak widać pies chodzi).
I żeby nie było- tak, kilka razy udało mi się wyadoptować "udanie" takie zwierzęta.[/QUOTE]


Ulv... gdyby nie to że tak Cię kocham to zj...ła bym ba funty i kłaki :) Zdecydowałyśmy o tej klinice ponieważ we Wrocławiu jeszcze żadnemu z psów wysłanych na konsultację (nie wymienię nazwisk lekarzy ) nie udało się nic zrobić. Jeden z wetów konsultować chłopaka właśnie z Wrocławiem.W rezultacie trzech niezależnych wetów chciało uśpic chłopaka. Tylko Mederski zgodził się Go operować. Gdybyś weszła tu z gotowym planem lub propozycją konsultacji u neurologa to na pewno by Frodo pojechał do Ciebie. Więc nie roztrząsajmy co by było gdyby.... tylko cieszmy się że Frodo już pod opieką. Ty masz wielkie doświadczenie w opiece nad rehabilitantami więc będziesz doradzała w opiece nad Nim.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Boże, umieram z nerwów....
Ciotki rzeczywiście jest drogo ale zwróćcie uwagę, że dotychczasowi weterynarze nawet nie chcieli się podjąć leczenia...
Nie będę komentowała ich diagnozowania a cud pt. : "sparaliżowany, umierający z bólu pies, w czasie jazdy w kontenerku, odzyskał władzę w nogach, sam wyskoczył z kontenerka i zaczął biegać po lecznicy......." jakoś mi trudno ogarnąć rozumem.[/QUOTE]

Nikt też nie chciał się podjąć operacji nogi Mariana, stwierdzono, że to stare złamanie, nie ma co go ruszać, nic nie da się z tym zrobić i że pies ma brać do końca życia leki przeciwbólowe. Stwierdziłyśmy, że trzeba próbować dalej, bo w końcu siądzie mu wątroba od tych leków. Operacji podjął się dr Bieżyński z UWr. Za wizyty, konsultację, zmiany opatrunków nie wziął ani grosza. Za operację wziął 500 złotych, a normalnie taka operacja kosztuje duuuuużo więcej. Dzięki tej operacji Marian nie bierze żadnych leków, łapka jest dużo prostsza i może normalnie chodzić, a nawet biegać. Chcieć to móc.

Oczywiście nie ma wyjścia, trzeba się do tej ceny dostosować, ale tak tylko chciałam wyrazić swoje zdanie na ten temat.

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona'][SIZE=3][FONT=arial black][COLOR=#333333]Konto do wpłat dla FRODO Z DOPISKIEM "FRODO"[/COLOR]
[COLOR=#333333]
Fundacja MONDO CANE[/COLOR]
[COLOR=#333333]ul.Grodziska 13[/COLOR]
[COLOR=#333333]96-321 Żabia Wola[/COLOR]
[COLOR=#333333]
konto Bank Pekao S.A. 58 1240 6348 1111 0010 4518 3305[/COLOR]
[COLOR=#333333]zagranica : pay pal - [email protected][/COLOR][COLOR=#333333]om "DLA FRODO"[/COLOR]
[COLOR=#333333]IBAN PL581240634811110010451833[/COLOR][COLOR=#333333]05[/COLOR]
[COLOR=#333333]SWIFT: BPKOPLPW


wstawcie też do pierwszego postu[/COLOR][/FONT][/SIZE][/QUOTE]

Zrobione !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca'][B][SIZE=6][COLOR=#ff0000]frodo po operacji!!!! Powierznia uszkodzenia jest dosyć duża ale operacja się udała i są szanse ,że frodo powróci do zdrowia!!!!!!!!! Duszku czuwaj nad nim!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE]
Duszeczku kochany pomagaj dalej. Ryczę z radości.

Link to comment
Share on other sites

Ja przepraszam bardzo, super wiadomość, ale na wydarzeniu na fb nie ma podanych aktualnych informacji, ani ceny operacji, ani ceny pobytu w szpitalu, ani co dalej z Frodem, ani nru konta do zbiórki kasy albo chociaż kontaktu do fundacji, która będzie zbierać pieniądze...

Proszę o pilne uaktualnienie wydarzenia na fb, ludzie pytają, czekają na bieżące informacje.
Wydarzenie powinien uaktualniać organizator wydarzenia albo, jeśli nie ma czasu, niech doda jeszcze jednego bądź dwóch adminów, którzy będą pilnować aktualizacji informacji.
To bardzo ważne, inaczej stracimy zainteresowanie ludzi z fb losami Froda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MalgosMalgos']zapukajcie do Teresy Borcz ( dogomania) w sprawie domu tymczasowego.
Jest bardzo doswiadczona w opiece i leczeniu zwierzat kalekich.
Pozdrawiam serdecznie MalgosMalgos[/QUOTE]
[B]O tak, to najlepszy adres. Jak trzeba podam nr telefonu , skrzynka zawsze zapchana.[/B]

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...