Jump to content
Dogomania

Chmurka - wróciła do ojczyzny i znalazła dom w Wwie - widocznie tak jej było pisane!


Nutusia

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Łeeeee tam - wszystko mi się popinkfoliło... Jutro to Pani dopiero wyjeżdża do Wwy wieczorem. Czyli będzie na miejscu w sobotę nad ranem! Pobuszują z córą po Warszawie, bo nigdy nie były, potem po nie pojadę, odpoczną u mnie, zjedzą, pozaprzyjaźniają się z Inką, spakujemy wyprawkę i na wieczór pojedziemy na dworzec.
A my z jeszcze Chmurką byłyśmy dziś u Doktora. Zrobiłyśmy wyjściowy manicure, dostałyśmy wymaganą przez władze tabletkę na robale i zabezpieczenie na kleszcze i pchełki. No i zakupiłyśmy wyjściowe szeleczki w kosteczki ;) Wydałyśmy łącznie 76 zł, co zapisuję w poście rozliczeniowym.

Link to comment
Share on other sites

Pani Maja z Córą u nas już od 14-ej, z powodzeniem się zaprzyjaźniają z Inką ;) Przy okazji z głasków i zachwytów korzystają inne pieski :) Wszystkie formalności już mamy za sobą. Teraz p. Maja poszła się zdrzemnąć, bo kolejna noc podróży przed nią i trzeba będzie nad psem czuwać... Jedziemy na dworzec tuż przed 22gą.

Link to comment
Share on other sites

Już czas pozegnania nadszedł[URL="http://www.picturesanimations.com/dog_out/0/uitlaten10.gif"][IMG]http://www.picturesanimations.com/d/dog_out/uitlaten10.gif[/IMG][/URL] nie martw sie maleńka bedziesz miała miske pełna i ciepły kat do spania Nutusia oto zadbała żebyś domek cudny miała :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Chmurcia już w domku "przejściowym".
Na dworcu bardzo się bała. Początkowo dzielnie dreptała, nawet zeszła po schodach, ale na peronie było sporo osób i te pociągi hamujące ze strasznym piskiem... Ja trzymałam Inusię na rękach, a Martynka zatykała jej uchole dłońmi ;) Pociąg podjechał kilka minut wcześniej, więc spokojnie wsiadłyśmy wszystkie i zaniosłam Chmurkeczkę do przedziału. Ponieważ pociąg jechał z Krakowa, w przedziale byli już pasażerowie, w tym dwójka małych dzieci. Światło było zgaszone, zasłonki zaciągnięte. Martynka od razu usiadła i wzięła Inkę na kolana. Ja wysiadłam, p. Maja jeszcze wyszła na korytarz, upewnić mnie, że paniki nie ma... Już w drodze do domu dostałam sms-a, że Chmurcia przysypia i budzi się tylko na stacjach. A potem już rano p. Maja zadzwoniła, że dotarły na miejsce. Chmurka była super grzeczna - przespała całą noc, a ostatni etap podróżny na plecach Martynki, bo Panie zostały same w przedziale :) Kaganiec nie było potrzebny, bo współtowarzysze podróży okazali się bardzo mili, a rano, gdy dzieciaczki się obudziły, zachwytom nie było końca. Szczególny zaś zachwyt budziły Chmurciowe... USZY :) Aha, jeszcze oszczekała konduktora, bo bardzo "energicznie" wtargnął do przedziału, żeby obudzić p. Maję i Martynkę, a to przecież Chmurciowe Pańcie, więc trzeba było bronić!!! :) Po opuszczeniu pociągu, Chmurka zrobiła siusiu na dworcowym trawniku i pojechali do domu odreagować i odespać te wszystkie podróżne trudy. Mamy się zdzwonić wieczorem...
Myślę, że bardzo dobrze się złożyło, że p. Maja i Martynka spędziły u nas wczoraj sporo czasu. Chmurcia miała okazję się z nimi zaprzyjaźnić. Przy okazji dbałyśmy, żeby za dużo nie spała, bo przechodziła z kolan na kolana ;) No i dobrze, że podróż była nocą, bo po całym dniu "atrakcji" Chmurka już była zmęczona i po prostu przespała tę długą drogę.
P. Maja zostawiła 300 zł jako zwrot za paliwo i na kolejne bidusie, które do nas trafią - BARDZO DZIĘKUJEMY! :)
Chmurka/Inka będzie miała naprawdę wspaniałą, kochającą Rodzinę. Teraz trochę ochłonie, pozna męską część Rodziny i jestem przekonana, że podróż do Anglii będzie już całkowicie bezstresowa, bo w otoczeniu ludzi, których zna i którym ufa.

Link to comment
Share on other sites

O proszę! I z Chmurci światowa dama się zrobiła:loveu: Na Wyspach będzie mieszkać, drugiego języka się nauczy;). Sunieczko, będziesz miała nareszcie piękne życie:multi:. Maja, bardzo się cieszę,że jednak nie odpuściłaś i adoptowałaś potrzebującą biedę:loveu:!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...