Jump to content
Dogomania

Zekki już za TM :(


????

Recommended Posts

[quote name='asiuniab']o tych osobach piszesz, żeby tam ewentualnie zapytać?? (nie wiem co to jest DOS)
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Arial Narrow]Pionki – tamiczek(DOS)[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Arial Narrow]●Radom – Ania-tygrysiczka,wlodi,Maltanka,[/FONT][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
tak -tez:) wysylam pw do Ciebie

tez nie wiem co to DOS...

Edited by beataczl
Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']dziewczyny ktoś pyta na fb czy sunia wysterylizowana, napisałam, że nie, bo tak tu wyczytałam[/QUOTE]

to ja pytalam,zeby sie upewnic po odpowiedzi kikou,ze nie moze przyjac nie wysterylizowanej suczki:)
ale sunia jest wysterylizowana-dostalam odp na priva
to popraw prosze swoj post na fejsie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']No tak ;)

kurde żeby powodem oddania psa do schronu była podłoga.... no do czego to doszło? To niech kupią wykładzinę PCV i rozłożą w jednym pomieszczeniu i tam ją mają do czasu znalezienia jej normalnego domu
No też mi problem[/QUOTE]
święte słowa:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']dziewczyny a może Amadorka miałaby mozliwość przetrzymać ją awaryjnie, mogę ewentualnie opłacić jej pobyt przez 2 tygodnie. W tym czasie może znalazła by DS?[/QUOTE]

super by bylo :) bo u mnie na razie zadnego odzewu z wczorajszych zapytan-moze cos u asiuniab bedzie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']ja też nie mam żadnego na razie odzewu, super by było mdk8 2 tygodnie to naprawdę dużo;

ciekawe czy robili jakieś badania suni, czym jest spowodowane te sikanie:([/QUOTE]

ponoc byly badania i nic nie wyszlo..wszystko ok/tak przeczytalam na fejsie/

Link to comment
Share on other sites

Kikou mi napisała, że może awaryjnie ją przyjąć, w jakim mieście Kikou mieszka, bo chcę skołować transport, ale na razie nie mogę, skoro nie wiem gdzie pies ma dokładnie jechać.
Sterylizację miała bardzo dawno, jeszcze przed pierwszą adopcją x lat temu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']Kikou mi napisała, że może awaryjnie ją przyjąć, w jakim mieście Kikou mieszka, bo chcę skołować transport, ale na razie nie mogę, skoro nie wiem gdzie pies ma dokładnie jechać.
Sterylizację miała bardzo dawno, jeszcze przed pierwszą adopcją x lat temu...[/QUOTE]

super:)...a ja myslalam,ze kikou to okolice Warszawy prowadzi dt...

skoro sterylizacja tak dawno byla to chyba jednak domek suni nie pasowal:( zmiana miejsca...

Link to comment
Share on other sites

powiem Wam, że w schronie robiła na każdą 'powierzchnię'... kafelki, trawa, cerata, wykładzina, bruk... nie wiem dlaczego, tak jakby nie czuła podłoża...ale nie sądziłam, że będzie aż tak.
poprosiłam właścicieli o kontakt z Kikou, mam nadzieję, że coś ustalą odnośnie przyjazdu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...