Jump to content
Dogomania

Zekki już za TM :(


????

Recommended Posts

[quote name='Martuchny']wybaczcie, dopiero dałam radę wejść... zadzwonili dziś do mnie (oczywiście pretensje do mnie i siekowej o wszystko) i że mogę psa dowieźć do katowic/sosnowca, a stamtąd do okolic zgorzelca ktoś inny.. dalej nie wiem jak się potoczyło...[/QUOTE]
to Grafi już jest u Kioku??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']na fejsie szukaja transportu i jakas propozycja padla ,ze bedzie jechal Ktos z Krakowa przez Katowice do Zgorzelca i podali kontakt tel.[/QUOTE]

no właśnie na fb coś widziałam, ale tu na dogo kilka postów wyżej wpis Martuchy zasugerował mi, że może już jest na miejscu;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']nie, nie, to źle zasugerowałam ;P
podałam im numer do tej pani co jedzie Kraków-Zgorzelec, niech się umówią. Mam nadzieję, że dadzą radę to zrobić, bez pretensji do mnie i Siekowej... Mam nadzieję, że Grafi jeszcze dziś dojedzie do Kikou.[/QUOTE]

jakby cos nie wypalilo to Amadorka napisala,ze na 2 tygodnie moze przyjac Grafi ..

czy Grafi jest w okolicach Warszawy czy Katowic bo juz mi sie miesza
a Amadorka gdzie ma hotelik Ktos wie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']tutaj w 1# jest namiar. Chyba aktualny?
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226056-Hotel-dla-zwierząt-4łapy?[/URL][/QUOTE]

aktualny-dzwonilam-Amadorka czeka na kontakt-przyjmnie sunie na tydzien,dwa ile trzeba poczekac na ten transport :)

Martuchny podajcie ten tel Komu trzeba...

Link to comment
Share on other sites

to fajnie. A ja mam jeszcze takie pytania:
1. kto będzie teraz odpowiedzialny za suńkę?
2. czy miała robione badania hormonów, bo to może być przyczyną sikania / a trzeba by było to wykluczyć przed ewentualną następną adopcją / ?
3. może założyc jej osobny wątek aby nie zaśmiecać więcej wątku Zekkusia?

Link to comment
Share on other sites

nowy watek na pewno potrzebny./wyslalam Amadorce linka do fejsa ma slaby internet/ u Niej sa juz dwa niewidome psiaki poradzi sobie /o sikaniu tez mowilam..
a Kto podpisal umowe z wlascicielem na ds ?
o badaniach jest tylko ogolnie chyba na fejsie moze Cioteczki z Bydgoszczy cos wiedza?

Link to comment
Share on other sites

jesli chodzi o podpisanie umowy- to z tego co sie orientuje,opiekunowie podpisali tylko te schroniskowa ze schroniskiem.
i jesli chodzi o sprawy hormonalne,moja sunia ma posterylizacyjne nietrzymanie moczu (sterylke miala we wrzesniu,zgarnelam Ją ze schronu w grudniu z zamiarem zawiezienia do DS,wyszlo,jak wyszlo,ze zostalo u mnie,niewazne,nie Jej watek..) i z tego co sie orientuje nietrzymanie moczu na tle hormonalnym wystepuje u starszych suczek po sterylce,z tymze to jest popuszczanie,a jak rozmawialam z Marta,to mowila mi,ze ona normalnie sie zalatwia na podlozu.nie chce sie wymadrzac i nie jestem ekspertem,ale mysle,ze to bardziej behawioralny problem,do wypracowania, bo z medycznego punktu ponoc wszystko zostalo sprawdzone...

co do Zekkiego,tez moglabym Go zawiezc za zwrot kosztow ciuchcia poki mam znizki studenckie ;)

Link to comment
Share on other sites

jak masz czas i checi to jedz z Zekkusiem :)

[COLOR=#a9a9a9]tez mysle,ze to problem behawioralny u suni[/COLOR]
[COLOR=#808080]Amadorka pisze na fejsie ,ze wlasciciel dzwonil i przywiezie sunie po poludniu[/COLOR]

edit

[COLOR=#a9a9a9]sunia juz u Amadorki,zjadla gotowanego i lezy grzecznie. [/COLOR]

Edited by beataczl
Link to comment
Share on other sites

Odpowiedzi z którymi sobie radzę - ps. Kłapoucha, dzięki za pomoc w odpowiadaniu tu ;)
1. sądzę, że teraz odpowiedzialny chyba będzie tymczasowy właściciel, nie wiem jak inaczej :niewiem:
2. hormonów nie miała robionych na 100%
3. jutro postaram się założyć (dziś już nie dam rady żeby to miało ład i skład)
a) Umowa jest podpisana ze schroniskiem w Bydgoszczy
b) Badania robione były tylko w domu - to jest krew i mocz, wszystko w normie, tylko podwyższony czynnik wątrobowy, ale ponoć nie na tyle żeby się martwić.

Kłapoucha, super by było, bo jednak mi i Madzi wyjdzie drożej(my mamy jeszcze uczniowskie na 37% a Ty jednak studenckie 50% :P)

Mi też się wydaje, że to kwestia behawioralna...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...