Jump to content
Dogomania

Zekki już za TM :(


????

Recommended Posts

[quote name='mdk8']przede wszystkim ktoś musiałby przejąć prowadzenie finansów psiaka bo w zasadzie z postu rozliczeniowego nie wiele można zrozumieć. Ja płacę regularnie ale tak naprawdę to nie wiem czy moje wszystkie wpłaty doszły.[/QUOTE]
dziewczyny proszę uzupełnijcie rozliczenie, bez tego nie ruszymy dalej:(

Link to comment
Share on other sites

tu są te tematy:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241504-Diboj-weso%C5%82y-ale-pechowy-m%C5%82odzieniaszek-mamy-ma%C5%82o-kasy-na-hotel-i-karm%C4%99!/page8[/url] sprawą teraz zajmuje się agaton85 ( ja od początku się nią nie zajmowałam, tylko na prosbę założyłam wątek, więc proszę na mnie nie najeżdżać)

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239806-6-p%C3%B3%C5%82dzikich-szczeniak%C3%B3w-jeden-w-fundacji-prosimy-o-wsparcie-finansowe-DT!/page32[/url] (dziki szczeniak, towarzyszyłam jedynie w dostarczeniu do fundacji, nikt z nas nie deklarował płacenia, więc i tak nie wiem co z tym robić)

Dzięki MALWie mamy teraz pełną kwotę (450) za sierpień i ani grosza na następne miesiące. Muszę odszukać księgowość, a wpłaty - kto zapłacił i ile piszę na bieżąco w bieżących postach. Wygląda to tak, że w księgowości nie ma dat, nie moge otworzyć, muszę poprosić właściciela konta o wysłanie mi jeszcze raz.
Tak, nie jesteśmy dziećmi, ale my chciałyśmy spróbować, liczyłyśmy się z tym, że się nie uda, i wtedy wiedziałyśmy jakie będą konsekwencje - i właśnie nadeszły. A wiedziałyśmy, że utrzymywać go do końca życia nie damy rady, to była próba, która się nie powiodła. My jesteśmy tylko osobami które się uczą, nie pracujemy, nie mamy stałych dochodów a ' z domu' żadna z nas nie jest 'kasiasta'. Liczę się z tym, że już nas nienawidzicie i trudno, i tak już nic nie zrobimy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']
Tak, nie jesteśmy dziećmi, [B]ale my chciałyśmy spróbować, liczyłyśmy się z tym, że się nie uda, i wtedy wiedziałyśmy jakie będą konsekwencje - i właśnie nadeszły[/B]. A wiedziałyśmy, że utrzymywać go do końca życia nie damy rady, to była próba, która się nie powiodła. My jesteśmy tylko osobami które się uczą, nie pracujemy, nie mamy stałych dochodów a ' z domu' żadna z nas nie jest 'kasiasta'. Liczę się z tym, że już nas nienawidzicie i trudno,[B] i tak już nic nie zrobimy[/B].[/QUOTE]
dziecko zmień tytuł, jak już się pobawiłaś czyimś życiem, bo już Wam nie jest potrzebna pomoc, tylko transport hotel - schron.

Link to comment
Share on other sites

a Ewcia Gonzales sprzedaje swoj prezent urodzinowy, żeby pomóc.
a mdk8 wykupiła zaproszenia na Wasze bazarki, właśnie dostałam, to wiem.
MALWA już Wam wpłaciła pieniądze. Ja mogę na bazarku kupić kilkanaście książęk, bo mi się przydadzą. Ale czy Wy tego chcecie w ogóle?
Czego WY chcecie? Po co ten pożar w b.lu, po co to de dyskusje, ten szantaż emocjonalny?
Że jak się kasa nie znajdzie, to go oddacie do schronu? Przecież i tak go oddacie. Hotel tańszy - nie.
Szukanie dodatkowych deklaracji - nie.
Ściganie niesolidnych deklarowiczów nie.
to co? czego oczekujecie? rozgrzeszenia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']a Ewcia Gonzales sprzedaje swoj prezent urodzinowy, żeby pomóc.
a mdk8 wykupiła zaproszenia na Wasze bazarki, właśnie dostałam, to wiem.
MALWA już Wam wpłaciła pieniądze. Ja mogę na bazarku kupić kilkanaście książęk, bo mi się przydadzą. Ale czy Wy tego chcecie w ogóle?
Czego WY chcecie? Po co ten pożar w b.lu, po co to de dyskusje, ten szantaż emocjonalny?
Że jak się kasa nie znajdzie, to go oddacie do schronu? Przecież i tak go oddacie. Hotel tańszy - nie.
Szukanie dodatkowych deklaracji - nie.
Ściganie niesolidnych deklarowiczów nie.
to co? czego oczekujecie? [B]rozgrzeszenia?[/B][/QUOTE]
słusznie.... rozgrzeszenia:(
może popatrzcie Zekkiemu w oczy jak zapytacie o rozgrzeszenie, jak już Go zostawicie w schronisku;

Link to comment
Share on other sites

nikt Was nie nienawidzi tylko chodzi o to,że tak kategorycznie napisałyście,że już macie dość i "skazujecie" Zekkiego na schron a same dobrze wiecie co to dla niego znaczy. Zjawiły się na wątku osoby które próbują pomóc a Wy chcecie aby ktoś zdjął odpowiedzialność z Waszych barków. Nawet nie wiemy dokładnie ile osób zdeklarowanych płaci regularnie i czy kontaktowałyście się z nimi czy będą dalej wspierać psiaka. Ja zrozumiałam z Waszych wypowiedzi, że wyrok zapadł i nic tego nie zmieni. Postawiłyście niejako ultimatum: albo ktoś przejmie odpowiedzialność za psa albo schron. Najpierw trzeba uporządkować sprawy finansów, zorientować się ile jest aktualnych deklaracji a potem zastanowić się do dalej- wspólnie z osobami chcącymi pomóc.

Jeżeli chodzi o Diboja nikt na Ciebie nie najeżdża. Jestem na wielu wątkach i nie zawsze jestem wstanie śledzić wszystkiego na bieżąco i nie wiedziałam kto jest za niego odpowiedzialny. Po prostu przestraszyłam się ,że i on skończy w schronie.

A Bystra faktycznie nie ma uregulowanej sprawy odpowiedzialności. Przynajmniej tak zrozumiałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']Postawiłyście niejako ultimatum: albo ktoś przejmie odpowiedzialność za psa albo schron. [B]Najpierw trzeba uporządkować sprawy finansów, zorientować się ile jest aktualnych deklaracji[/B] a potem zastanowić się do dalej- wspólnie z osobami chcącymi pomóc.[/QUOTE]
Otóż to. Jeśli faktycznie ktoś miałby go przejąć to w podjęciu decyzji na pewno pomogą informacje ile Zekki ma płaconych deklaracji. Nie osądzam. Chciałbym tylko aby wszystko jak najszybciej się wyjaśniło by można Zekkiego uratować przed schronem.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nie zauważyłaś, ja nie mogę moderować tytułu, bo nie ja jestem założycielem wątku, poproszę Madzię.Przestań najeżdżać na nas bo nie tak miało być. Wasze niektóre słowa są serio poniżej pasa. My nie chcemy tego, żeby pies zmarł, czy trafił do schroniska, ale nie ma innej opcji. Jeszcze raz błagam, miejcie w uwadze moja sygnature, powinnam się teraz zajmować czymś innym.
Deklarowiczów szukałysmy -to że, więcej nie ma, nie nasza wina, bazarki nie idą, hotel szukałam już jakiś czas temu. Mógłby mi ktoś w takim razie zaproponować dużo tańszy hotel, skoro tak się na tym znacie?
Znalazłam tą księgowość, za chwilę napiszę kto i ile.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']Jeśli nie zauważyłaś, ja nie mogę moderować tytułu, bo nie ja jestem założycielem wątku, poproszę Madzię.Przestań najeżdżać na nas bo nie tak miało być. Wasze niektóre słowa są serio poniżej pasa. My nie chcemy tego, żeby pies zmarł, czy trafił do schroniska, ale [B]nie ma innej opcji[/B]. Jeszcze raz błagam, miejcie w uwadze moja sygnature, powinnam się teraz zajmować czymś innym.
[B]Deklarowiczów szukałysmy -to że, więcej nie ma, nie nasza wina, bazarki nie idą, hotel szukałam już jakiś czas temu[/B]. Mógłby mi ktoś w takim razie zaproponować dużo tańszy hotel, skoro tak się na tym znacie?
Znalazłam tą księgowość, za chwilę napiszę kto i ile.[/QUOTE]
dziewczyno, w kolejnym poście piszesz to samo, my tu pytamy o to co jest na dzień dzisiejszy. A jak pies ma 310 zł deklaracji, to jest inna opcja, niż zaprowadzić psa do schronu; obie jesteście z doskoku na dogo???

Link to comment
Share on other sites

Teraz widzę, ze osoby, które podjęły sie odpowiedzialności za Zakkiego, to bardzo młode osoby, kóre nie do końca umiały sobie poradzić, a teraz pewnie i nie chcą mieć na barkach bankruta.........

Napiszcie ile Zakki ma deklaracji - dokładnie kto ile zadeklarował, i od kiedy oraz czy są płacone na bieżąco.

Jeśli do pełnej kwoty hotelikowania brakuje 50-150 zł , to myślę, ze nie jest to wielki problem, i można tę kwotę "dorobić" bazarkami,i żebraniem po ludziach.....trudno taka prawda, jak brakuje i nie z czego zpłacić, to i "Salomon z pustego nie naleje", ale ludziom trzeba pisać wprost, z e pies musi mieć kasę, i nie może z głodu zdychać...............czasami ostre słowa działają..........u mnie działają, bo ja najpierw gadam (tu piszę), a później myślę...............

W ten oto sposób przegoniłam z kilku wątków misseek, u której teraz jest kilka Olkuszaków, a które między innymi dzięki mojej skromnej pomocy nie trafiły do schronu, na ulicę, i nie zdychały z głodu i wycieńczenia.


A missiek (Angelika - hotelik pod Krakowem) ma płacone przeze mnie na bieżąco...............

Edited by MALWA
literówka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']Jeśli nie zauważyłaś, ja nie mogę moderować tytułu, bo nie ja jestem założycielem wątku, poproszę Madzię.Przestań najeżdżać na nas bo nie tak miało być. Wasze niektóre słowa są serio poniżej pasa. My nie chcemy tego, żeby pies zmarł, czy trafił do schroniska, ale nie ma innej opcji. Jeszcze raz błagam, miejcie w uwadze moja sygnature, powinnam się teraz zajmować czymś innym.
[B]Deklarowiczów szukałysmy -to że, więcej nie ma, nie nasza wina, bazarki nie idą[/B], hotel szukałam już jakiś czas temu. Mógłby mi ktoś w takim razie zaproponować dużo tańszy hotel, skoro tak się na tym znacie?
Znalazłam tą księgowość, za chwilę napiszę kto i ile.[/QUOTE]
ile zaproszeń w ostatnich dniach wysłałaś na wątek aby uchronic Zakkiego od schronu ??? Ile osób poprosiłaś o zorganizowanie bazarków ???

Link to comment
Share on other sites

Stałe:
sonia1974 (marzec-sierpień) po 10 złotych
Kasia K (ale ona nie deklarowała) 4 wpłaty po 20 złotych
wujek & ciocia (luty-sierpień) po 15 złotych, w tym jedna 10 złotych
Aryste - (luty-sierpień) po 20 złotych każda
pucka69 - (marzec-sierpień) po 10 złotych
Bartek L -(marzec-sierpień) po 30 złotych
Ja - (luty-sierpień) po 20 każda
Gloria(ale nie jestem pewna czy deklarowała) tylko raz 20
Natt. = (marzec-sierpień) po 20 złotych
Madź. - (luty-sierpień) po 20 złtych
asiaf 5 wpłat po 50 złotych
Małgorzata K (sorry nie weim dokładnie kto to) - 5 wpłat po 30 złotych
Małgorzata G, (sorry, nie wiem) - 4 wpłaty, dwie po 10, dwie po 15

czyli wychodzi na to, że :
10,20,10,20,10,30,20,20,20,50,30,10 = 250 a nie 310

Link to comment
Share on other sites

witam kolejną osobę, która przyszła by po nas jeździć!
przypominam - to nie moje jedyne zmartwienie w tym momencie, możesz sama to zrobić tzn powysyłać zaproszenia, nie jestem tu cały dzień, a tak na prawdę to nie powinnam być w ogóle!!

Psanatorium jest k. Nowego Tomyśla.

Edited by Martuchny
Link to comment
Share on other sites

Przyszłam z małym wyjaśnieniem bo widzę że sytuacja się powtarza... i to w niefajny sposób...
Założycielką wątku Bystrej była Martuchny

Moja propozycja
[COLOR=#000000]"Myślę że dla dobra przede wszystkim zwierząt lepiej nie wchodzić na wojenną ścieżkę...mogę dać DT dla suczki (bo mam psa który samców powyżej 6 miesiąca nie toleruje) z klapniętymi uszkami (bo z kolei suka zdecydowanie lepiej przyjmuje klapciaki niz te ze stojącymi pojęcia nie wiem czemu) 2 miesiące i będzie nadawala się do adopcji...oczywiście cudów nie ma jakieś lęki zawsze zostają do końca ale będzie na tyle zsocjalizowana (tyle średnio mi zajmuje przekonanie psiaka do człowieka 3 udało mi się już "naprawić" jedna jest teraz w naprawie a jedną suczke adoptowałam rok temu z drufgiego końca Polski stała 8 lat na łańcuchu a teraz nawet się bawi ale u niej z racji wielku zajeło to dużo dłużej ale się udało [/COLOR]:smile:[COLOR=#000000] )że będzie mogła iść do adopcji. Tylko z uwagi na dużą liczbę zwierząt muszę prosić o wsparcie w utrzymaniu suczki. Jeżeli taka pomoc Was interesuje to tyle mogę na dzien dzisiejszy zaoferować."

[/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma][I][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]Madź.[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=20437705#post20437705"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]
tak, byłoby super ale krucho u nas z kasą... bazarki będą, ale dzielimy je już na Zekkiego i Zaira. Chłopaków z czegoś trzeba utrzymać w hotelu ...

[/I][/FONT]
[/COLOR]
[COLOR=#000000]Moja odpowiedź...

"Nic innego na tą chwilę nie mogę zaoferować...i wątpię czy sytuacja się kiedyś poprawi bo tych psów wszędzie pełno a chętnych do adopcji jak na lekarstwo [/COLOR]:-("

Sonia 1974
"[COLOR=#000000]Jak to nie masz osiągnięć tyle psiaków wyciągałaś ze schronu ![/COLOR]
[COLOR=#000000]Możemy wpłacać na konto fundacji to znacznie ułatwi sprawę , tylko troszkę mało jeszcze stałych ale pewnie się uzbiera ta 100 na miesiąc ,jak myślisz starczy ? resztę nadrobimy jednorazowymi !"
[/COLOR]

Koniec końców ustalone było 100zł na karmę i z wpłat jednorazowych na weta
Osoby decyzyjne w sprawie wydania psa na tymczas, umywają generalnie ręce teraz. Kilka razy się upominałam o zainteresowanie sprawą Bystrej. Nie wystarcza na jej utrzymanie od dłuższego czasu dokładam z własnej kieszeni na jej utrzymanie, odrobaczenia, odpchlenia... a jeszcze trzeba będzie ją zaraz wysterylizować.

Nie bardzo rozumiem schemat działania....upchnąć komuś i niech ktoś się martwi? Tym bardziej że akurat Bystra jest trudnym psem do adopcji. Nie wiem co z nią dalej będzie.
A mam stałych
[COLOR=#000000]stałe deklaracje [/COLOR]

[COLOR=#000000]maja 7 - 20zł[/COLOR]

[COLOR=#000000]sonia 1974 - 10 zł[/COLOR]

[COLOR=#000000]mdk8 - 10 zł[/COLOR]

[COLOR=#000000]& Gloria & - 10 zł [/COLOR]
[COLOR=#000000].............................................. 50 zł


[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']witam kolejną osobę, która przyszła by po nas jeździć!
przypominam - to nie moje jedyne zmartwienie w tym momencie, możesz sama to zrobić tzn powysyłać zaproszenia.

Psanatorium jest k. Nowego Tomyśla.[/QUOTE]
kochana, ja rozumiem, że masz inne rzeczy na głowie, ale na litość boską, zwierzę to nie rzecz, że bierzesz jak masz czas, a później to jakoś będzie, bo nie będzie i nie jest;

Madź. tytuł wątku powinien oddawać stan w jakim się pies znajduje, czyli na ten moment napisałabym: "Zekkuś, tegoroczne maturzystki - wolontariuszki chcą zrzucić bagaż, kto Go przejmie.
ps nie trzeba, bo wyrok już zapadł;

ps przepraszam za sarkazm;
ale to nie ja jestem odpowiedzialna za wątek więc i ja w tej chwili nie wymyślę tytułu, ale chyba warto osobom, które mają Zekkiego w subskrybcji napisać, że pies ma x czasu ( nie wiem ile, bo było tu kilka dat - przyszły tydzień i wrzesień, nie wiem na jaką się zdecydujecie), bo może skoro te osoby płacą, to np. nie chcą żeby Zekki trafił do schroniska???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']witam kolejną osobę, która przyszła by po nas jeździć!
przypominam - to nie moje jedyne zmartwienie w tym momencie, możesz sama to zrobić tzn powysyłać zaproszenia, nie jestem tu cały dzień, a tak na prawdę to nie powinnam być w ogóle!!

Psanatorium jest k. Nowego Tomyśla.[/QUOTE]

...a dlaczego ??? Bo Ty "jesteś na dogo z doskoku" Dziecko zanim założysz wątek kolejnemu psu zastanów się dobrze nad tym czy podołasz i udźwigniesz bo od Ciebie będzie zależał jego dalszy los i życie. Tu kolejny wątek który kuleje a Ty przerzucasz odpowiedzialnośc na innych.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239806-6-p%C3%B3%C5%82dzikich-szczeniak%C3%B3w-jeden-w-fundacji-prosimy-o-wsparcie-finansowe-DT[/url]!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...