Jump to content
Dogomania

Zekki już za TM :(


????

Recommended Posts

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246309-Rozliczam-Sensuale-eau-de-toilette-dla-Zekkiego-zapraszam-sercem!-17-08-24-08-g-22[/URL] do Martuchny -jak już będzie nowe konto , proszę mi slac na pw , perfumki kupila ciocia Malgoska:iloveyou::iloveyou: Zekuniu trzymamy za ciebie kochany:modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']Hehe na moje poskutkowały żołądki baranie z zawartością jak ręką odjął.

Dajcie znać czy chcecie skorzystać z mojego transportu bo muszę dograć jeszcze innego psiaka i zaplanować trasę.[/QUOTE]

Zekkus ma miejsce od 1/9 z 2 dniowym terminem zgloszenia wczesniej kiedy przyjedzie
Halabajowka jaki koszt trasy bylby?

Link to comment
Share on other sites

Własnie się dowiedziałam że nie jedziemy do Poznania tylko do Srody wielkopolskiej...
Środa wlkp - Człuchów to jest 434km w dwie strony czyli jakieś 200z-210zł w zależności od ceny paliwa.
Bo ja akurat jestem 7 w Poznaniu więc mogę go tam odebrać zawieść i wrócić. Szkoda że nie odwrotnie czyli Człuchów-Poznań bo by było za free.

Edited by Hałabajówka
Link to comment
Share on other sites

Iga zdecydowała się pojechać z Zekkim, będzie taniej, bo ma zniżki studenckie (ja jeszcze nie :().
Pytanie do Maćka - Iga teraz nie może wejść, więc ja piszę. Czy mógłby ktoś dowieźć Zekkiego do Poznania w dniu 01.09 na ok 12? Wtedy Iga będzie mogła od razu jechać do Dzikiej Kępy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']Pytanie do Maćka - Iga teraz nie może wejść, więc ja piszę. Czy mógłby ktoś dowieźć Zekkiego do Poznania w dniu 01.09 na ok 12? Wtedy Iga będzie mogła od razu jechać do Dzikiej Kępy.[/QUOTE]
Ale późno o to pytasz:( Jeśli o mnie chodzi to praktycznie niewykonalne:shake: Nie wiem co mam Ci poradzić... Gdybyś napisała to kilka dni wcześniej...

Link to comment
Share on other sites

Obiecałam wpłacić na koniec sierpnia jeszcze coś dla Zekkiego, i wpłace, tylko prosze o rzetelne rozliczanie, aby było jasned kto kiedy ile, a przede wszystkim ile jeszcze brakuje w danym miesiącu.

Martuchny - napisz ile kosztuje ten nowy hotelik i gdzie sie znajduje, bo to umknęło.........

Link to comment
Share on other sites

Iga zawiezie Zekkiego w poniedziałek. Przed chwilą dzwoniłam do dzikiej kępy, ale odebrał ktoś inny i mam zadzwonić za 20 minut. Malwa, robiłam już rozliczenie...
Konto prowadzi mój były chłopak, którego nie ma do poniedziałku, więc nie wiem jak wygląda ono teraz, ale bez obaw, nic z niego dziwnie nie zniknie, nie wiem ile dokładnie jest teraz. A transport będzie opłacony z bazarku.
Hotelik k. Człuchowa, woj. pomorskie, 300 na miesiąc.

edit: Rozmawiałam z panią Magdą przed chwilą, powiedziała, że jedzie dłuższą trasę i może sama zabierze Zekkiego z Psanatorium, więc możliwe, że wyjdzie jeszcze łatwiej.

Edited by Martuchny
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...