Jump to content
Dogomania

Zekki już za TM :(


????

Recommended Posts

to jak tylko dowiemy się jak jest z deklaracjami, kto i ile i czy zamierza płacić (porozsyła się maile przypominające), to chyba najrozsądniej jest poszukać dobrego, a tańszego hotelu, bo jednak jakby miały się powyruszać deklaracje, to łatwiej uzbierać do 350 niż 450, to jednak miesiąc w miesiąc jest 100 zł;jeśli ktoś zna sprawdzone miejsca niech wpisuje, będziemy wspólnie szukać;

Link to comment
Share on other sites

znam hotelik Magdy Dzika Kepa k/Czuchowa-Pomorskie /hotelik ze szkoleniem od razu...Cioteczki z watku Diboja zastanawiaja sie nad Jego przeniesieniem tam to moze chlopaki by pojechali razem we dwoch jednym transportem , o ile jest miejsce/

i jeszcze hotelik w Lesznie/tam maja swoje psy Labladory bodajze i na miejscu jest Lacia i Macia wszystko sprawdzone, dogladane i kontrolowane na miejscu-hotelik domowy-w tej chwili nie ma miejsc ale po wakacji sie zluzni-mam odp od wlascicielki hoteliku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aryste']Z postu 1051 wynika, ze pies ma 390 zł na koncie, potem doszly 2 wpłaty po 10 . To jest 410...
I dlatego,ze brak 40 zł pies ma isc do schronu??? To jest chore.Inaczej tego nie potrafie okreslic.[/QUOTE]

Pies ma razem 450 zł, tyle, ile trzeba zapłacić za sierpień.

Maciek777 pisał wczesniej, z emozna sie dogadać, próbowac negocjować ceny, moze aktualny hotelik zszedłby ciut z kosztów ?

Za chwile skończy się bazarek Ewy Gonzales - około 100 zł z bazarku + deklaracje, to mamy cały wrzesień na dozbieranie brakującej kwoty (chyba 100 zł jeśli dobrze liczę...............)


[quote name='asiuniab']to jak tylko dowiemy się jak jest z deklaracjami, kto i ile i czy zamierza płacić (porozsyła się maile przypominające), to chyba najrozsądniej jest poszukać dobrego, a tańszego hotelu, bo jednak jakby miały się powyruszać deklaracje, to łatwiej uzbierać do 350 niż 450, to jednak miesiąc w miesiąc jest 100 zł;jeśli ktoś zna sprawdzone miejsca niech wpisuje, będziemy wspólnie szukać;[/QUOTE]

Z dobrych hotelików to znam hotelik Angeliki Nieduziak pod krakowem, u której są nasze Olkuszaki......koszt - to tzreba ustalic indywidualnie, ale my płacimy za małą sunię 12 zł za dizeń z wyżywieniem, a za dużego psa 13 złza dizęń z wyżywieniem lub jesli trzeba, to kupujemy karme i puszki. Jesli pies wymaga opieki dodoatkowej, to zostaje 13 zł za dzień + karma ( Angelika podaje zastrzyki, zmienia kroplówki, opatrunki, wozi do weta w razie potrzeby). Ostatnioi szukalam miejsca dla Grysia, który trafił do DS (chyba ), to było 2 tygodnie temu i miejsca już nei miała.

Poza tym z dobrych hotelików kojarzę Hotelik u Lulutosi i u Murki oraz Ginn.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']dziewczyny, mogłybyście mi skołować numery do tych miejsc?
Kwota już została wynegocjowana z naprawdę wielkiej więc, nie sądzę, ze hotelik jeszcze zejdzie...[/QUOTE]

Na pw podaję dwa telefony :

- do Angeliki (hotelik pdo Krakowem)
- do Natali (hotelik gdzieś koło Warszawy ).

Link to comment
Share on other sites

SŁUCHAJCIE! CUDA ;)

zadzwoniłam do Dzikiej Kępy... Możemy przywieźć Zekkiego, cena to 300 złotych. Umówiłam się, że jeszcze potwierdzę, ale jest miejsce i jest szansa... dziewczyny słuchajcie, mam nadzieje że cośka będzie z deklaracji,250 to już coś, ale będzie potrzeba na transport z Nowego Tomyśla do okolic Człuchowa. Myślę, że za tą cenę da radę!

Dzięki bardzo Wam wszystkim, bez Was by się nie udało!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']SŁUCHAJCIE! CUDA ;)

zadzwoniłam do Dzikiej Kępy... Możemy przywieźć Zekkiego, cena to 300 złotych. Umówiłam się, że jeszcze potwierdzę, ale jest miejsce i jest szansa... dziewczyny słuchajcie, mam nadzieje że cośka będzie z deklaracji,250 to już coś, ale będzie potrzeba na transport z Nowego Tomyśla do okolic Człuchowa. Myślę, że za tą cenę da radę!

Dzięki bardzo Wam wszystkim, bez Was by się nie udało![/QUOTE]
Zajrzałam tu z bazarku ewci gonzales...
To co napisałaś brzmi super.
Dorzucę coś jednorazowo:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']he, no i stała się światłość, cieszę się bardzo:)[/QUOTE]

ja też.;) i dlatego ważne jest aby przy problemach nie bać się i prosić o pomoc. W ciągu kilkudziesięciu godzin udało się wyjść z wydawałoby się beznadziejnej sytuacji. :multi:

Link to comment
Share on other sites

Przynam, ze do mnie Martuchny wcześniej napisała na pw, ze jest miejsce dla Zekkiego, a opłata 300 zł z wyżywieniem brzmi naprawdę nieźle.........

Teraz trzeba pomyśleć kto pojedzie po psa do Nowego Tomyśla, czym i ile to będzie kosztowało oraz kiedy moze tam trafić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']hotelik jest koło Człuchowa, to jest sporo od Nowego Tomyśla, za to blisko do nas do Bydgoszczy :)

muszę potwierdzić przyjazd najpóźniej 2 dni przed, miejscówa zaklepana, teraz tylko zbierać kase i jechać pozostaje ;)[/QUOTE]
ale hotelik sprawdzony, tak, bo i polecony??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...