Jump to content
Dogomania

Zekki już za TM :(


????

Recommended Posts

[quote name='Maciek777']Jaka poczta taka cena za przesyłkę:shake:
Rano przesyłka doszła. Bardzo dziękuję:) Jednak jak zobaczyłem tę cenę znaczków...:crazyeye: Chyba trochę przesadzają jak za małą kopertę:mad:[/QUOTE]

jak to pani powiedziała, jednak gabaryt b i tak dziw bierze, że doszło na drugi dzień:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margoth137']jak to pani powiedziała, jednak gabaryt b i tak dziw bierze, że doszło na drugi dzień:)[/QUOTE]
Też jestem pod wrażeniem tempa Poczty:)


Nie chcę być upierdliwy, ale poproszę o dane do przelewu bo po wypłacie to ja z każdym dniem biednieję, a nie się bogacę;)

Link to comment
Share on other sites

mamy dwie nowe wpłaty :
pucka69 - 10 PLN
sonia1974 - 10 PLN

Ogólnie mam złą wiadomość. Nie mamy pełnej sumy za sierpień i widzę już że nie damy rady go dłużej utrzymywać na hotelu. Nie wiem co mamy zrobić z tym psem, razem z Madź rozmawiamy już o tym od kilku tygodni.
Wiem, że mnie/nas znienawidzicie wszyscy i liczę się z tym, że niedługo nie będę miała po co wchodzić na dogomanię przez wszechobecne hejty w moją stronę, ale będziemy musiały pojechać i zawieźć go do któregoś schroniska. Żadna z nas nie ma możliwości tego opłacać i niestety to jest nasza porażka, gdyż pies mimo ogłoszeń, pisania po fundacjach,wypruwania flaków domu nie znalazł. Nie mamy innego wyjścia.
Możecie mnie nienawidzić, ale co byście zrobili w naszej sytuacji?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']Ogólnie mam złą wiadomość. Nie mamy pełnej sumy za sierpień i widzę już że nie damy rady go dłużej utrzymywać na hotelu. Nie wiem co mamy zrobić z tym psem, razem z Madź rozmawiamy już o tym od kilku tygodni.
Wiem, że mnie/nas znienawidzicie wszyscy i liczę się z tym, że niedługo nie będę miała po co wchodzić na dogomanię przez wszechobecne hejty w moją stronę, ale będziemy musiały pojechać i zawieźć go do któregoś schroniska. Żadna z nas nie ma możliwości tego opłacać i niestety to jest nasza porażka, gdyż pies mimo ogłoszeń, pisania po fundacjach,wypruwania flaków domu nie znalazł. Nie mamy innego wyjścia.
Możecie mnie nienawidzić, ale co byście zrobili w naszej sytuacji?[/QUOTE]
Przecież Zekki zawsze miał nadwyżkę wpłat:(
A średnio ile miesięcznie udaje się uzbierać?

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze bazarki ostatnią nadzieją.
Jeśli faktycznie jest tak krucho z kasą to zawsze można spróbować negocjować cenę (choć nie wiem ile wynosi aktualna) albo może chociaż przenieść go do tańszego hotelu, np z zewnętrznymi kojcami. Wiadomo, że takie też za darmo nie są, ale zawsze to dla psa większa wygoda niż schron. Jak trafi do schronu to wydaje mi się, że to będzie koniec. Zostanie zapomniany lub znowu zacznie kłapać, zostanie ogłoszony agresywnym i nieadopcyjnym.

Link to comment
Share on other sites

Nasze bazarki nie dają pieniędzy w ogóle. A jak dają to jest kilka złotych. Teraz płacimy 450 złotych, i już taniej nie dostaniemy. Stałych wpłat malutko. Nas nie stać już w ogóle. Wszystkie nasze psy wracają, nawet adoptowany na stałe! I nic na to nie poradzimy, zadłużać się nie zamierzamy.

Link to comment
Share on other sites

margoth, dzięki bardzo, ale nam bazarki nie idą w ogóle. nic się nie sprzedaje. i tak teraz potrzebujemy pieniędzy które nie wiem skąd weźmiemy, żeby po niego pojechać, nie mamy nawet jak zapłacić do końca miesiąca.
Maciek - może pomogą, ale na ile? miesiąc? my już nie możemy tego ciągnąć... i tak się wszystko sypnie, nie mamy za co go utrzymać.
bedziemy jechać w przyszłym tygodniu pewnie.

Link to comment
Share on other sites

Zagladam do cudnego serduszka , mam pomysl ...dostałam na ur cudne perfumki , ociupenke psikneiete już , z tych drogich ...jakich ja nie musze mieć i uzywac przecież , zrobie wiec bazarus , może jakas ciocia bogatsza ciutenke -kupi ....sciskam kciuki z niunia[IMG]http://supergify.pl/images/stories/yrafy/jee/1111.gif[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246309-Intimissimi-Sensuale-eau-de-toilette-dla-Zekkiego-zapraszam-sercem!-17-08-24-08-g-22[/URL] zapraszam już wyczynilam:loveu:

Edited by ewa gonzales
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...