Jump to content
Dogomania

Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie


Nutusia

Recommended Posts

Te relacje sa smieszne. Na pewno nie ma w nich wrogosci, ale jest duzo pilnowania, czy kazda dostaje tyle samo wszystkiego: zarcia, smaczkow, uwagi, glaskania (choc Polci wszystkiego wystarczy mniej, wazne, zeby moment rozdawnicta byl ten sam). Ale poniewaz bardzo na to uwazamy, wiec panny nie sa zazdrosne, bo wiedza, ze jak jedna dostaje, to druga tez za chwile dostanie. Na spacerki ida razem, w samochodzie siedza razem, Pola bardzo obserwuje Hopke i ja nasladuje, w zwiazku z czym mamy teraz juz dwa psy obszczekujace inne psy i joggerow (od czasu strasznej przygody Hopci obie szczekaja na biegajacych), ale Polcia zaczyna tez sie wybijac na niepodleglosc i potrafi sama sobie znalezc cos ciekawego do wachania. A czasem nawet zupelnie sama podbiegnie np w strone jakiegos ptaka ;) Tylko nornice ani ryjowki nie wzbudzaja zadnego zainteresowania u Poleczki, za to Hopcia zabila dzis kolejna i to bedac na smyczy :(

Hopka czasem podejmuje proby zabawy, tryka Polcie nosem w grzbiet, usiluje jej podgryzac uszy, ale Poleczka strzepuje z siebie te proby ze stoickim spokojem ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękujemy miłym ciociom za odwiedziny :)

 

Poli nie jest łatwo robić zdjęcia, bo gdy tylko widzi wycelowany w siebie jakikolwiek obiektyw czy telefon zaraz się chowa albo odwraca. Hopka za to lubi pozować :)

 

Znowu mieliśmy gości w sobotę z małymi dziećmi i Pola natychmiast skryła się pod naszym łóżkiem, spod którego wyszła dopiero po wyjściu gości i zawołana przeze mnie - samej ciszy w domu nie dowierzała...

Link to comment
Share on other sites

Zosia daje z siebie wszystko, strasznie kocha obie psice i bardzo dba, zeby o tym wiedzialy :)

Jedrek z tej Szkocji wzdycha smutno przez Skypa, ze za nimi teskni najbardziej. Mial nawet plan, zeby przeszmuglowac Hopke z soba ;) A my nie jestesmy zazdrosni, ze za psami teskni bardziej, niz za nami ;) No, moze troche ;)

Link to comment
Share on other sites

Toż to atak psa na dziecko.  POLICJAAAAAAAAAAAA !!!!

Piękne zdjęcia. Widać ,że Polcia już się zaaklimatyzowała w Waszym domciu. Zosia jest wspaniała. Ja się wcale Jędrkowi nie dziwię ,że tęskni za psami bardziej niż za ludziami. Ja też mam tak czasem, aż się wstyd przyznać.

Link to comment
Share on other sites

WOW! :) przepiękna fotorelacja. Zosia super dziewczyna. No i jak tu nie chwalić i podziwiać? w tak krótkim w zasadzie czasie psica się otworzyła pięknie.

Gości i dzieciaków nie musi od razu tolerować. Ważne, że domowe dziecko ( matko, czy Zosia się nie obrazi za dziecko?) kocha psice i jest kochane przez psice. :)

czy ja tu też mogę zaprosić na wątek Karmelka?

Mattilu pokaż Zosi :P,

http://www.dogomania.com/forum/topic/333964-karmelek-z-przydro%C5%BCnego-rowu-pom%C3%B3%C5%BC-znale%C5%BA%C4%87-dom/

Link to comment
Share on other sites

Tym bardziej, że powrót do domu jest i do psów i do Rodziców i do Siostrzyczki ;)

 

Już wszyscy czekamy, ale to dopiero 18 grudnia ;)

 

Cudne zdjęcia :)

Pozdrawiamy serdecznie

G&O

 

Dziękujemy i nawzajem :)

Napatrzeć się nie mogę :)!

Kochana dziewczynka z tej Zosi!

A i psinki kochane, bo troszkę pomagają Jej uciszyć tęsknotę za Jędrkiem!

 

To prawda Jolu, te dwie sunie, to w pewnym sensie jej najlepsze koleżanki.

Toż to atak psa na dziecko.  POLICJAAAAAAAAAAAA !!!!

Piękne zdjęcia. Widać ,że Polcia już się zaaklimatyzowała w Waszym domciu. Zosia jest wspaniała. Ja się wcale Jędrkowi nie dziwię ,że tęskni za psami bardziej niż za ludziami. Ja też mam tak czasem, aż się wstyd przyznać.

Wiesz Pokerku, to nie takie proste, to jest ciągły proces - dopiero od tego tygodnia Pola zaczęła sama przychodzić do salonu - przedtem całe dnie spędzała w swoim posłaniu w pokoju Zosi, a teraz układa się pod biurkiem TZa a czasem nawet chwilę poleży w słoneczku na dywanie koło Hopki, ale tylko chwilę. Zosiowa terapia - noszenie na rękach, kładzenie obok nas na kanapie i głaskanie, choć bez zamęczania, przynosi rezultaty.

 

WOW! :) przepiękna fotorelacja. Zosia super dziewczyna. No i jak tu nie chwalić i podziwiać? w tak krótkim w zasadzie czasie psica się otworzyła pięknie.

Gości i dzieciaków nie musi od razu tolerować. Ważne, że domowe dziecko ( matko, czy Zosia się nie obrazi za dziecko?) kocha psice i jest kochane przez psice. :)

czy ja tu też mogę zaprosić na wątek Karmelka?

Mattilu pokaż Zosi :P,

http://www.dogomania.com/forum/topic/333964-karmelek-z-przydro%C5%BCnego-rowu-pom%C3%B3%C5%BC-znale%C5%BA%C4%87-dom/

Zosia się nie obrazi :) Już byłyśmy na wątku Karmelka!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...