Jump to content
Dogomania

Już nie mam siły. . .


Pipi

Recommended Posts

  • Replies 345
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Wydarzenie na FB

[/B][URL]https://www.facebook.com/events/408115632583342/?notif_t=plan_reminder[/URL]

Rozsyłajcie, zapraszajcie znajomych, mogę tam wstawić zdjęcia itp., przeklejać informacje z wątku, ale jakieś konkretne pytania typu nr konta, adres do przesyłki karmy itp., będę musiała prosić Ciebie Pipi o pomoc :)

Edited by Bakteria
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, ze dopiero sie odzywam. Wczoraj była u nas burza z piorunami. . . . taka sama jak w najwieksze upały. Powaliło drzewa i miski zbierałam po całej posesji, wyłączyli prąd i do rana nie było. Dwa psy uciekły, do tej pory szukałam, ale wrociły przed chwilą same.

Za chwile pojade robic zdjecia tym ostatnim maluszkom.
Potem przyszykuje im miejsce i chyba zabiore je do mnie i spokojnie bede mogła zajac sie szczepieniem, odrobaczaniem. Wyjdzie i dla mnie oszczedniej, bo do Godzieb to mam 1,5 km, ale do Popław 20 w jedną strone. Samochod stary jeden cylinder nie chodzi, pali dużo, wiec lepiej zebym miala te dzieciaki w jednym miejscu. Po prostu musze poprzemieszczac inne psy. Jakos poradze. Bede spokojniejsza, bo jak na razie to nie moge sie skupic i robie wszystko i nic.

[SIZE=1]namiary juz wysyłam, przepraszam mimiś[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Śliczne i biedne maluszki :( Nie lubię odwiedzać takich wątków, bo zawsze mi ich żal i z chęcią wzięłabym jakiegoś na DT albo nawet i dwa, bo sama mam szczeniaka i nie wyobrażam sobie go w takim stanie, w takich warunkach... :/ Najgorsze jest to, że mam wielkie G do gadania, bo nie mieszkam sama... Mogę jedynie wyżulić od rodzicielki karmę, ale też nie wiem czy mi to wyjdzie... Strasznie uparta kobieta, czasami mam wrażenie, że jest bez serca :/

Trzymam kciuki i życzę powodzenia ewentualnym DT czy DS...

Link to comment
Share on other sites

Kobiety ja nieobeznana na dogo,po bazarkach nie chodze raczej...powiedzcie mi,czy takie ręcznie robione rzeczy by sie sprzedaly?tzn chodzi mi ,czy ktos tu wystawia w ogóle takie i czy sa chętne do kupienia.Ja nie moge wziąć pieskow na DT bo mąz mnie by wygonil z domu,wiecie....ale chętnie bym pomogla pipi..
chodzi mi o takie robione kartki,np na swięta-> [URL="http://dziuplapagaty.blogspot.com/search/label/Bo%C5%BCe%20Narodzenie-kartki"]KLIK[/URL]
Albo zeszyty na przepisy->[URL="http://dziuplapagaty.blogspot.com/search/label/Bo%C5%BCe%20Narodzenie-kartki"]Klik[/URL]
ijakies notesy np
Warto to wystawic?Jesli tak,to spróbuję zmontowac bazarek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...