Jump to content
Dogomania

Dług w lecznicy 5.900 zł,błagam o pomoc,Osoba od 40 lat pomagajaca zwierzetom teraz sama potrzebuje pomocy.


DORA1020

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dziękujemy :)

 

Ps, sprawdziłam konto, jest 40 zł od Ciebie :) Przesylam Krystynie :)

 

Wpłaty na SHA (z fb)

20,- Patrycja Cz.-Z. ze Śremu (14.10.)

 

Razem konto SHA - 20 zł

 

Wpłaty na moje konto:

 

25,- Elypsa -  luty

25,- Elypsa - marzec

40,-teresaa118

 

Razem na moim koncie: 90 zł

 

Wysyłam Krystynie 90 zł, na moim koncie zostaje 0 zł.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

W sobotę, w nocy podrzucono Krystynie na podwórko pobitego psiaka..dzisiaj widziała go wetka, piesek jest poturbowany, ale powoli wraca do siebie, jest bardzo smutny i przyjazny, ma jeszcze niewielkie problemy z chodzeniem.pIEsek miał na szyi obrożę przewiązaną drutem , który wbijał mu się w kark, ma zapadnięty brzuch, opuchnięte jądra i klatkę piersiową.  Krystyna nie poradzi sobie już chyba z kolejnym zwierzakiem, prosi o pomoc:( Ja mogę jedynie zrobić mu ogłoszenia, nie mam więcej pomysłów. Piesek ma około 7 lat.

2hy83gm.jpg

 

 

2ldu8g5.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Biedny psinek :(  bardzo tutaj cicho. Chyba wszyscy sa na Fb.



Bardzo biedny:( w piątek pojechałyśmy do weta na badania. Zostały wykonane zdjęcia rtg oraz badania krwi. Psiak ma podejrzenie nowotwora jąder z przerzutami, wyniki krwi fatalne, czekamy na opis prześwietlenia, Krystyna załamana,płakała w drodze powrotnej, w lecznicy został dług..
Link to comment
Share on other sites

Już wszystko wiem, jak do tej pory dług w lecznicy to 104zł, na który składa się:

- dwa zdjęcia rtg

-biochemia

-morfologia

i antybiotyk bo psiak miał jeszcze zapalenie oskrzeli, ciąg dalszy kosztów nastąpi..

Wkrótce za około 2 tyg czeka psiaka - Igora zabieg kastracji wraz z usunięciem nowotworu. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć Krystynę w opiece nad tym psem podam konto lecznicy weteryaryjnej. Liczy się naprawdę każde wsparcie. pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dla Igorka poszlo pare groszy na jego rachunki. Prosze wymiziac go od cioci.

 Dzisiaj handzia przekazała mi 50zł,które wpłaciłam w przychodni Vita Wet za leczenie Igora. Jutro wstawię paragon.

To pewnie jest Twoja wpłata? Dzięki wielkie :)

Dług więc zmniejszył się : 104zł - 50zł= 54zł

 

Igor był dzisiaj kastrowany,koszt kastracji to 90zł. Czuje się chyba dobrze,kudlataja będzie wiedziała więcej,bo to ona zabierała go po zabiegu.

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj w Przychodni Royal Wet,gdzie przebywają niemal od urodzenia kocięta od kotki,która okociła się u Krystyny (mam nadzieję,że niczego nie pomieszałam). Żal na nie patrzeć: całe swoje dwumiesięczne życie spędziły w klatce,bardzo lgną do ludzi, a wszyscy chyba o nich zapomnieli... Zostały dwie,śliczne dziewczynki, ogłosiłam je,ale miałam dopiero jeden konkretny telefon, z którego chyba nic i tak nie wyniknie.

A kotki są bliskie obłędu z powodu zamknięcia:

P1011845_zpskzyrgffi.jpg

 

P1011846_zps4gszgzmi.jpg

 

Nie wiem,kto miał się nimi zająć,bo Krystyna nic jakoś o nich nie wspomina.

Ja zobaczyłam je przez przypadek,robiąc zdjęcia innym zwierzętom,więc i im też pstryknęłam. Może ktoś ma jakiś pomysł,żal patrzeć na biedaczki.

Link to comment
Share on other sites

Biedne kociaki. No chyba lecznica miala sie zajac kotką z kociakami, bo u Krystyny jest zagrozenie panleukopenią. Kotka podobno trafila do nieodpowiedzialnego DT, stad kociaki. Krystyna sterylizuje co się da w okolicy.

One same tam siedzą? Kotka juz oddana? Maluchy są chociaz raz zaszczepione?

Alu, Ty je oglaszasz na Zamosc? Na których portalach? Kontakt na Ciebie czy lecznicę? Oglaszanie na Warszawę chyba nie ma sensu, bo kogo pytac o informacje, kto pomoze w transporcie itp.? Chetni z Warszawy nie będą skłonni dzwonic do lecznicy w Zamościu, zeby się czegoś dowiedziec, a lecznica zapewne nie pomoże w organizacji transportu. Bez DT najwieksze szanse wyadoptowania maluchów ma sama lecznica. Nie wiem, jak mogłabym pomóc. Ogłoszeniami na Lubelskie/ Zamość?

 

Wrzucilam wątek na Miau, ale kiepskie szanse. Wszędzie za dużo kociaków.

 

Edycja: Rozmawialam z Krystyną, kotka siedzi w osobnej klatce,  calkiem zrezygnowana. Krystyna ma poprosić w lecznicy o informacje i zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...