Jump to content
Dogomania

Dług w lecznicy 5.900 zł,błagam o pomoc,Osoba od 40 lat pomagajaca zwierzetom teraz sama potrzebuje pomocy.


DORA1020

Recommended Posts

Szukam transportu do Lublina lub Warszawy dla dwoch puchatych od Krystyny. Jedno ma juz superdom, dzis zrobilam wizyte PA, drugiemu znajdziemy, to tylko kwestia sprawdzenia domow i wyboru najlepszego. Ladnemu zawsze latwiej, takie zycie.

Krystyna mowila, ze dwie male  koteczki od niej jadą do Krakowa. Te kotki, o ktorych pisala Ala, dalej szukaja domu. Ktos sie zglosil, ale wzial kotka od sąsiada Krystyny, ktory ma ponoc duze stado malutkich i podrosnietych w kazdym kolorze. Krystyna chce im pomoc,

Link to comment
Share on other sites

Szukam transportu do Lublina lub Warszawy dla dwoch puchatych od Krystyny. Jedno ma juz superdom, dzis zrobilam wizyte PA, drugiemu znajdziemy, to tylko kwestia sprawdzenia domow i wyboru najlepszego. Ladnemu zawsze latwiej, takie zycie.

Krystyna mowila, ze dwie male  koteczki od niej jadą do Krakowa. Te kotki, o ktorych pisala Ali, dalej szukaja domu. Ktos sie zglosil, ale wzial kotka od sąsiada Krystyny, ktory ma ponoc duze stado malutkich i podrosnietych w kazdym kolorze. Krystyna chce im pomoc,

Jeśli ktos znajdzie transport z Zamościa na bla-bla i dopnie organizacje to ja opłace miejscówkę .

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Wilhelm i jej mężowi mam na jutro transport i odbieram w Lublinie oba puchate i jeszcze jakąś malutką trikolorke, ktorej Krystyna znalazla dom w Wawie. Ktos odpowiedzial na stare ogloszenie trikolorki i Krystyna pomogla kolejnej koteczce. Dom na telefon, ale osoba fajna,bo trochę z nia pogadalam, gdy podrzucila mi transporter na podróż dla swojego kotka.

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie organizacyjne: kto pomagal ostatnio, tzn, chyba w lecie oglaszać malą trikolorkę od Krystyny? Ja oglaszalam jedną z dwoch u Krystyny, o ktorej wiedzialam, ale ja oglaszam na Warszawę, daje kontakt na siebie i sama obrabiam adopcje, a to byl kontakt na Krystynę. Dzięki temu kolejna bidulka znalazla dom w Warszawie. Krystyna mowi, ze to jedno z miotu 4 kociakow u starej kobiety z nowotworem. Warto pomoc kolejnym znalezc domy, bo sądząc po malej, kociaki są zdrowe i fajne, a ta kobieta juz calkiem nieogarnieta. Dzis Krystyna sie zdenerwowala, bo male 2 miesieczne kociaki byly odizolowane od kotki, ktora nie mogla sie do nich dostac.

Krystyna ma porobic zdjecia kociakom u tej pani i u swojego sasiada. Podobno jest sporo ladnych kolorowych kotkow, ktore maja szanse na adopcje na podstawie samych zdjeć bez DT. Gdyby ktos jeszcze mial chwile czasu na oglaszanie, to mozna sie podzielic regionami. Ja bede np. oglaszac na Warszawe, a ktos inny na Lubelskie z kontaktem na Krystyne, wiec nie mialby na glowie zgłoszen ani adopcji, tylko same ogloszenia :) Moze to byc jedno ogolne ogloszenie, ktore trzeba czasem odswiezyc.Jedna osoba nie moze powielać ogloszenia na rózne regiony. Jest ktos chetny do pomocy w ogloszeniach? Nie mamy pieniedzy na tymczasowanie, ale z ogloszen tez mozna znalezc dobre domy :)

Link to comment
Share on other sites

Dzieki temu to malenstwo pojechalo do domu. Alez z niej mala zlosnica, w transporterze sie darla i szarpala kratke, a wypuszczona zwiedzala radosnie. Typowa tri z charakterkiem

 

2zekrpl.jpg2gsjthz.jpg

 

Szkoda innych maluchów, ktore tam zostaly. Czekam na zdjęcia. Bez DT to tylko ogloszeniami mozna cos zrobic.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mari23 z Stowarzyszenia Help Animals  nie może się zalogować na dogomanii. Dostałam od niej maila z informacjami na temat wpłat i faktur dla Kryśki i dla Dino. Wklejam więc tego maila,aby wszystko było jasne:

Witaj :)

dla Krystyny są co miesiąc wpłaty 25 złotych od Elypsy. Faktura, którą ostatnio dostałam jest wystawiona przez przychodnię CANIS Marek Zięba, kwota 293,91zł, przelewu nie robiłam, muszę dokładnie sprawdzić, ile pieniędzy dla Krystyny było.
4 sierpnia była płacona faktura na kwotę 170,46 do tej samej przychodni,
ale nie podpisana, czy to Dino, czy od Krystyny, dostałam i zapłaciłam.Wcześniej 18.06. była zapłacona faktura z RoyalVet na kwotę 120 złotych, a 10.07. przesłane na konto handzi 200 zł na opłacenie faktury gotówkowej z RoyalVet.

a Dino: ( podaję wpłaty, które nie są oznaczone, że już podawałam, wcześniejsze powinny być na wątku Dino)
7,- sharka- zaległa wpłata z bazarku 017.07.
10,- sharka 01.08.
10,- Iwona Wołodźko ze Świdnika - 07.08.
10,- fegelle - 11.08.
10,- sharka - 02.09.
10,- fegelle - 15.09.

Jeśli coś jeszcze podać, wyjaśnić - pisz!

Pozdrawiam serdecznie!
Marysia

Jak widać,Kryśka nie pytając nikogo o stan konta wysyła faktury do SHA,nie troszcząc się o to,z czego Marysia ma zapłacić. Bardzo proszę osoby mające z nią kontakt o przekazanie,aby nie kazała wystawiać wetom faktur na Stowarzyszenie Help Animals,bo nie ma tam dla niej żadnych pieniędzy! Nie wiem,czy robi to bezmyślnie, czy pomyliła organizacje,bo przecież kasa dla niej jest zbierana na Mondo Cane!
SHA udzieliło nam konta dla kilku naszych zwierzaków,nie możemy Marysi obciążać dodatkowymi kosztami.Do wykorzystania są jedynie wpłaty zadeklarowane na konkretny cel. SHA to nie studnia bez dna,Marysia ma wiele swoich zwierząt,na które ponosi duże koszty. Bardzo jest mi głupio przed nią,bo to m.in. ja prosiłam o użyczenie konta dla Dina i staram się rozliczać wpłaty skrupulatnie ,aby nie musiała dopłacać ze swoich,a tu tymczasem dzieją się takie rzeczy.

Dodam jeszcze,że Dino leczony jest w lecznicy Royal Wet i ta poprzednia faktura z całą pewnością nie dotyczyła jego.

Link to comment
Share on other sites

Od września tego roku pieniądze od Elypsy wpływają już na moje konto. Właśnie wpłynęła deklaracja za październik. Zgodnie z obietnicą przesyłam je Madie dla kotów od Krystyny. W następnych miesiącach będę przeznaczała te wpłaty na długi w lecznicach za leczenie zwierzaków Krystyny.

 

Żeby nie trzeba było daleko szukać wkleję tutaj rozliczenie, które robiłam:


Wpłaty dogomaniackie do SHA:

Ana P. - 50 zł (27.08.12)
mari123 :loveu: - dołożyła 50 zł i zapłaciła za karmę zwierzaków Krystyny :Rose:
Julia P. - 20 zł (21.02.13)
Agniecha - 30 zł (26.02.13)
handzia - czyli ja ;-) przekazałam 35 zł od Arim i Mimiś (o3.01.14) na opłacenie faktury z RoyalVetu
Elypsa - wpłaty co miesiąc od kwietnia 2013 r. czyli - 425 zł

Razem wpłaty dogomaniackie: 610 zł

Wydatki:

Faktura - 100 zł (wrzesień 2012 r)
Faktura - 130 zł (post 987) (kwiecień 2013)
Faktura - 170,46 (post 1455) ( sierpień 2014)

Faktura - 126 zł (post 1583) (wrzesień 2014)

Razem wydatki: 526,46

Zostaje: 83,54 zł (?)


Wykaz wpłat z fb na konto SHA:

20,- Elżbieta J. (25.06)
50,- M.Tamm (26.06.)
150,- Nina K.ze Sztokholmu (26.06.)
25,- Krystyna Ewa A. z Landzmierza (26.06.)
30,-Jakub J. (27.06.)
60,- Ola - Aleksandra D. (02.07.)
35,- Anna B. (04.07.)
10,- Anna B. z Lublina (24.07)
30,- Aleksandra R.z Kalinowic (28.07.)
40,- Ewa R. z Legnicy (31.07.)
5,- Ewa P. z Radomia (07.08.)
40,- Ewa R. z Legnicy (11.08.)


Razem 495,- zł :smile:

wydatki:

200 zł faktura z dn 08.07.2014. (wpłynęło na moje konto, ja przekazałam do lecznicy)

295 zł faktura z dn 30.08.2014

zostało - 0 zł

 

Nic mi nie wiadomo o zapłaconej fakturze z czerwca na kwotę 120 zł. Jeśli Marysia zapłaciła, to wg moich obliczeń na koncie SHA jest ok 40 zł na minusie.

Ostatnią fakturę trzeba odesłać, nie ma innego wyjścia. Może Krystynie faktycznie pomyliły się fundacje?

Link to comment
Share on other sites

Dzis znalazlam dom dwóm maluszkom, braciom tej malej, którą wiozlam do Warszawy. W poniedzialek Krystyna jedzie do Lublina do lekarza i przywiezie te srajdki. Pojade po nie do Lublina. W nocy wrzucilam ogloszenia, a rano zadzwonil fajny dom. Wlasnie wrocilam z wizyty PA :) Maluchom jednak latwiej znalezc domy, choc w normalnych warunkach powinny jeszcze troche pobyc z kotką

 

http://www.gumtree.pl/cp-koty-i-kocieta/srodmiescie/uratuj-2-miesiecznego-maluszka-611685206

Link to comment
Share on other sites

Wpłynęło 50 zł od Livki. Gdzie mam je przekazać? Krystynie czy wpłacić Marysi na zapłacenie faktury? Na koncie SHA jest 40 zł debetu za poprzednie faktury...

 

Też jestem zdania,że Marysi na konto SHA,przecież ona już raz płaciła ze swoich poprzednią fakturę.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki :) Martwilam sie o nie, bo bialo-czarny chorowal juz w czasie podrozy, potem byl w lecznicy pod kroplówką, Opiekunka wydala duzo pieniędzy juz na dzien dobry, ale nie narzeka, jest zakochana w maluchach. Mam zaproszenie na kawe, zeby odwiedzic Romka i Tomka :)

Kotki pochodzą ze stada starej kobiety, Krystyna stara sie im pomoc. Bialo-czarnego nawet widac na focie za rudymi. Na szczescie wszystkie maluszki są juz w domach. Szukam domow dla rudych kotek z tego stada i mimo ze rude, mlode, polroczne, oswojone, to odzew beznadziejny. Teraz domy szukają kotow na myszy przed zimą, jakby nie bylo pulapek. Ludzie sa rozpuszczeni ilością ofert i przebieraja...

 

2wfsjo9.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...