Jump to content
Dogomania

Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana


Aleks89

Recommended Posts

  • Replies 10k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Żabusia dzień dobry:diabloti:Pozamiatać ci dom?:evil_lol: Umyłem dziś 7razy podłoge ,bo były smugi hahaha
Aż mi się Twój eks Daniel przypomniał i moje rozmowy z nim na gg haha
Kasa I lena-tak jak mówi Amber ty jesteś niewinna ,winna jest Jelenica.

Link to comment
Share on other sites

Witamy u Was ;)
no to szał ciał, że psy śpią na własnych posłaniach, bo u nas legowisko jest, ale jako magazyn dla zabawek D: Ciapek nawet nie myśli do niego wchodzić :lol:
choć Owczary wiedzą do czego służy, bo tam to zadki pakują , albo czekają aż koc rozłożę....

Link to comment
Share on other sites

Amber-no lubie jak jest czysto.Nie jestem pedantem ,ale sprzątam 2x dziennie. I bd miał kafelki w kolorze ekri z połyskiem w całym mieszkaniu ,tylko musze na nie zarobić :evil_lol:Albo znaleźć sponsora.
Kalyna-w domu mają taki reżim ,że dla własnego bezpieczenstwa wolą leżeć na posłankach ,a jak ktoś zaczyna spacerować to słyszy "a ty gdzie k... miałeś/łaś być?" i stuk stuk na posłanko :diabloti:. Za nieposłuszeństwo jest karna musztra czyli ok.5min siad ,waruj ,wstań ,siad ,waruj ,wstań x 30.
Nie powinienem takich rzeczy pisać ,bo wychodze na jakiegoś kapo z więzienia.A u mnie jest po prostu zimny chów.

Link to comment
Share on other sites

w moim pokoju tez by sie przydało wypastować podłogi :evil_lol:
tylko chętnych brakuje do tego zadania.

karna musztra to u mnie kiedyś była codzienność ,teraz tylko jak coś mocno sucza przeskrobie , a robi wszystko z miną skazańca .

może jakieś fotki ? coś słabo wstawiasz a na pewno masz wielki zapas :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']
Kalyna-w domu mają taki reżim ,że dla własnego bezpieczenstwa wolą leżeć na posłankach ,a jak ktoś zaczyna spacerować to słyszy "a ty gdzie k... miałeś/łaś być?" i stuk stuk na posłanko :diabloti:. Za nieposłuszeństwo jest karna musztra czyli ok.5min siad ,waruj ,wstań ,siad ,waruj ,wstań x 30.
Nie powinienem takich rzeczy pisać ,bo wychodze na jakiegoś kapo z więzienia.A u mnie jest po prostu zimny chów.[/QUOTE]

u mnie takiej musztry nie ma... jak Sonia czy G. śpią w domu co czasem się zdarza to nie powiem, bo czasem ryknę, ale nie chce mi się wyłazić z wyrka, aby dawać komendy.. bez tego i tak wracają na miejsce.... no bo jak w nocy zachce im się pić to nie ma zmiłuj :lol: zachowują się jakby miały zaraz się odwodnić...

A Ciapek, on jest niereformowalny :D śpi na moim łóżku, na wydzielonym dla niego miejscu :D bądź pod łóżkiem, na płytach przy wejściu do pokoju, a jak już jest gorąco to na balkonie....

Taaa jesteś straszny i nie czuły i na pewno swoich piesków nie kochasz :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Żabusia dzień dobry:diabloti:Pozamiatać ci dom?:evil_lol: Umyłem dziś 7razy podłoge ,bo były smugi hahaha
Aż mi się Twój eks Daniel przypomniał i moje rozmowy z nim na gg haha
Kasa I lena-tak jak mówi Amber ty jesteś niewinna ,winna jest Jelenica.[/QUOTE]
Zapraszam ;] ;] u mnie zawsze jest co robić haha :) gdyby nie pies byłoby 100 razy czyściej ;)
Daniel? a widzisz, ja już o nim zapomniałam :) nawet nazwiska nie pamietam haha :))))
[quote name='Amber']Taki z ciebie czyścioch? Zapraszam do mnie... Mam białe kafelki w kuchni i w części przedpokoju :diabloti:[/QUOTE]

Ja też mam białe kafle w kuchni, i w dodatku jakiś idiota położył je również u mnie w pokoju ;((( a pozostałe pokoje mają jasne prawie białe panele... kretynizm :P :P jedynie przedpokój kocham, bo tam są czarne kafelki i na nich nic nie widać haha :)))

Link to comment
Share on other sites

Ja zapraszam do mnie , podłogi aż lśnią od kurzu piachu i sierści , wczoraj chciałam pozamiatać i pomyć podłogi to skonczyło sie na zrobieniu na podłogach błota ( nie mogłam wykrecic mopa bo paluszek bolał ) a jak juz sie pizg..... przypadkiem w palec to rzuciłam wszystko i zostały smugi :eviltong: kurze też juz można wytrzec bo nie moge babrac sie w wodzie :eviltong: napisze Ci kartke co masz zrobić i zostawie na biurku ( jak znajdziesz biurko ) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Okamia -kto poleciał z krzesłem do tyłu jak nam sie suki ścieły przy ognisku?(głupi agresywny husky zaatakował moją łagodną:diabloti:kajusie i kajusia prawie zawału dostała:evil_lol:dobrze jej tak po cholere zaczynała)


Spadajcie ode mnie:diabloti:Nikomu nie będę sprzątał ,może jeszcze nago co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Okamia -kto poleciał z krzesłem do tyłu jak nam sie suki ścieły przy ognisku?(głupi agresywny husky zaatakował moją łagodną:diabloti:kajusie i kajusia prawie zawału dostała:evil_lol:dobrze jej tak po cholere zaczynała)[/QUOTE]

Przecież one obie grzeczne i aniołki są :diabloti: Kelly tylko chciała na jakiegoś szczurka na grilla zapolować :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Bardzo są grzeczne:diabloti:
RINUŚ wywaliły z krzesłem do tyłu!!!Jak sie złapały taaak na bank Rinusiową.:lol:[/QUOTE]

A tego nawet nie pamiętam... Kurczę starość :evil_lol: Ale i tak pamiętam jak ją uwielbiasz i jej labradorka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Grunt to dobry tytuł fotoblożka :evil_lol:

[url]http://img821.imageshack.us/img821/3449/dsc00005ni.jpg[/url] on tu w wersji XXL na zimę, a u mnie się takie przelewają po osiedlu 365 dni w roku :roll: Smutne to dość w sumie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...