Jump to content
Dogomania

Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!


Poker

Recommended Posts

  • Replies 970
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='terierfanka']jak to dobrze, że powiedzenie "każda potwora..." się czasem sprawdza w życiu :evil_lol:[/QUOTE]
Moje ulubione - ,,nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło'' napisane po rezygnacji
domu z Warszawy, też się sprawdziło :evil_lol:

[quote name='Poker']
Fryga z lekka czochrała się już u nas.Nie wiem dlaczego, bo pcheł nie miała.Skóra zdrowa.Pani mówi ,ze to drapanie nie jest bardzo silne, ale jak się nie poprawi ,to idzie do weta.[/QUOTE]
Może to sposób na odreagowanie stresu.
Moja Samba przez jakieś 2-3 tygodnie po schronie...namiętnie iskała sobie łapy.
Heh, pcheł nie miała, ale może ma jakieś wszoły albo inne ustrojstwo?
Durna, wzięłam lupę... i szukałam tych wszołów :evil_lol:
Po niedługim czasie minęło jej to iskanie, a ja doszłam do
wniosku, że mógł to być sposób na odreagowanie stresu
związanego ze zmianą otoczenia itd.

[quote name='Poker']Miło mi ,że mnie odwiedzacie. [/QUOTE]
hahah, Fryga w domu, to Ciebie odwiedzamy:lol:

Edited by iwstar58
Link to comment
Share on other sites

Tak jak obiecałam , dziś dzwoniłam do pańci.Wszystko jest super.Wczoraj przy wycieraniu łap burknęła przy ostatniej ,ale nie jakoś groźnie.
Za ogon ani razu się nie łapała. Czyli dziewczynka nie ma stresu.
A Pokerek nadal odżywa, dziś leżał sobie w salonie na psim posłanku czego nie robił od kilku miesięcy i zażyczył sobie wniesienia na piętro.

[COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]A więc dziś oficjalnie oświadczam ,że Fryga Zołza vel Menda ma najwspanialszy dom pod słońcem.[/B][/SIZE]:multi:[/COLOR]

Dziękuję bardzo [B]wszystkim [/B]odwiedzającym nasz wątek za podtrzymywanie na duchu i wszelkie rady.
Szczególnie dziękuję [B]marako[/B] za wakacjowanie Frygi,[B] Lucynie[/B] za skuteczne ogłoszenie na Gumtree dzięki zdjęciu Frygi z różą w pyszczku wykonanym przez [B]iwstar58[/B].




[IMG]http://imageshack.us/a/img222/3820/roweregifff.gif[/IMG]

Edited by Poker
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']
[COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]A więc dziś oficjalnie oświadczam ,że Fryga Zołza vel Menda ma najwspanialszy dom pod słońcem.[/B][/SIZE]:multi:[/COLOR][/QUOTE]Bardzo się cieszę :)
i życzę, alby kolejna tymczasowiczka nie była aż tak trudnym psiakiem

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#FF0000]PRZEPRASZAM ZA OFFA, ALE ZAPRASZAM NA BAZAREK CEGIEŁKOWY DLA AMSTAFFA HEKSA!! Sprawa bardzo ważna, toczy się walka o jego życie!!![/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232999-NIE-CHC%C4%98-DO-U%C5%9APIENIA-%21%21%21-HES-ZBIERA-NA-HOTELIK-CEGIE%C5%81KOWY%21%21%21-Do-20-10-g-22"]
http://www.dogomania.pl/forum/threads/232999-NIE-CHC%C4%98-DO-U%C5%9APIENIA-%21%21%21-HES-ZBIERA-NA-HOTELIK-CEGIE%C5%81KOWY%21%21%21-Do-20-10-g-22[/URL]

Link to comment
Share on other sites

I ja również niezmiernie cieszę się z nowego domku Frygi.
Bądź grzeczna ślicznoto i kochaj swoją pańcię, a wszystko będzie OK

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi4587/ae75cbf50004114a50697dc3/roze1[/IMG]

Tobie Poker dziękuję, że przygarnęłaś tą małą zołzunię na DT.
Było różnie, więc dziękuję za lepsze i gorsze dni,
oraz za to, że dzielnie dotrwałaś do do końca...

Link to comment
Share on other sites

iwstar58, normalnie nienormalnie :eviltong: mnie wzruszyłaś.:-( Piękny bukiet.:multi:
Najważniejsze ,że mimo moich załamek wszystko wyszło jak trzeba.
Jak zrobić ,żeby "moje róże "też migały ?

wieso, jak Twoje gnatki i męża?

Link to comment
Share on other sites

ha,ha,ha, to znasz te okolice.....3 lata studiowalam i mieszkalam w Münster...cudne miasto, to tez prawie tyle samo czasu...........Emsdetten tez znam :)[quote name='Poker']Jeździłam kiedyś z Emsdetten do Munster przez Greven.Bardzo miło wspominam ten czas.To było 30 lat temu.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do Frygi.Wszystko super.Pieszczocha z niej wielka.Ciągle ląduje na kolankach pańci .Śpią nadal razem.
Codziennie dostaje jabłko. Na spacerach grzeczna. słysząc jak pani opowiada o niej i mówi do niej, wiem ,że to na 100% [B]TEN [/B]dom.:multi:

Edited by Poker
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...