Jump to content
Dogomania

Staruszek jamnik czeka w schronisku na pomoc!!Już w BDT u Celina 12. Sopel za TM ...


danka1234

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Funky']zapisuję...[/QUOTE]

Wow-witam-serdecznie witam....uwielbiam mieć coraz to więcej odwiedzających...j:eviltong: :p:diabloti:.....u nas dziś napadało śniegi co niemiara....musiałem zagonić Krzysia i Szczawia do odśnieżania....niech się poruszają...ja latałem i udeptywałem....co lubię najbardziej.Selin bardzo chciała wyjść porobić na fotki ale wmówiłem Jej,że jest ślisko a Ona musi uważać na kości...jeszcze uszkodzi se rękę i nici z dziergania.:mad:

Ciociu Gusiaczek-witam....:loveu:

Rambuś TY rządzisz nami wszystkimi....ja uskuteczniam rządy w ludzkiej budzie....więc też mam władzę.....dostaliśmy dziś łapki od Wiki i Tomcia...o mniam.....

Idę zrobić obchód-Pir pewnie coś gdzieś zakopał-zawsze tak robi....:evil_lol:

Nadzorujący Sssopelek

Link to comment
Share on other sites

Cześć Sopel! U mnie śniegu po same uchi-na dwór zakładam sewterek i kurteczkę. Mamcia próbowała coś na łapy mi zakładać-ale wyraziłem głośny sprzeciw.
I biegałem-sam-bez smyczy-tylko wtedy trzeba bardzo mamci słuchać-jak woła "Frodo-do mnie"-to trzeba pędzić do niej ile sił w łapencjach...nawet patyka trzeba zostawić-taki układ z nią duzi maja-więc i ja.
Ja też zakopuję-zabawki,jedzonko-ale duzi już mnie przejrzeli-i wyciągaja wszystko!
Frodo

Link to comment
Share on other sites

"Na razie to ja do lekarza jadę-na szczepienie...a ten domek...daleko...bardzo daleko Sopelku...Rambo wie jak daleko... "


Na szczęście często w życiu bywa, że "daleko" okazuje się być bardzo blisko ....
Serca.

Jechałam dłuuuugo (ludziska się zmieniali jako i samochody), chora, wystraszona ....
Nie trafiłam najgorzej jakoś daję radę ;)

Trzym się Frodo, Ciocia nie pękaj! :) - będzie gitara, jak mawia Gusiaczek.

Ovo Zaradna

Link to comment
Share on other sites

Sopel, jak dajesz radę z odwilżą?
Wczoraj wieczorem u nas była szklanka - G. wywaliła się 2 razy:crazyeye:
Za pierwszym razem stwierdziłam, że moje potrzeby najważniejsze i nie zareagowałam,
za drugim stwierdziłam, że pewnikiem bawić się chce i pląsająco skoczyłam na nią.
A ta w prawie krzyk, że krzywda jej się stała,
że ciągnę jak jaki husky (cokolwiek to znaczy :roll:) .... ehhhhhhh, mówię ci ....

Pląsająca Ovka

Link to comment
Share on other sites

Hejka!

Moja Selin zawsze zaczyna dzień od kawusi a ja...od porannego obchodu mojej budyi jej obejścia....potem śniadanko,zagonienie Selin i Krzysia do roboty i idę spać.....pogonię Szczawia .....spać....pracowity mam dzień.

Dziś jeszcze muszę wysłać nasze fotki,które przerobiła nam Ciocia Isadora do NTO i opisać o nas jamnikach.Patronem tego konkursu jest też lecznica gdzie Fokus stracił nabiał....:diabloti:...potem podam szczegóły....

To jest ten arytkuł

[url]http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130124/PROMOCJA04/130129770[/url]

Idę spać....muszę nabrać siły....

Sopelusiek

Link to comment
Share on other sites

Fantastycznie, że bierzecie udział w konkursie:multi:. Selin robi piękne fotki, yun tak mówi - a ja potwierdzam. Jak w nto są ludzie co się znają na rzeczy to zwycięstwo gwarantowane.:lol: Będę z Ferką trzymał kciuki i odpowiednio poczarujemy.:diabloti:
Harry czarodziej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...