Jump to content
Dogomania

Dwa szczeniaczki z Bukowna już w cudownych ds:) Dziękujemy wszystkim za pomoc:)


ewu

Recommended Posts

[quote name='missieek']mysle ze mam DT dla dwojki szczenikow razem, blisko Olkusza, tylko trzeba by dowiezc
jutro to potwierdze telefonicznie
narazie dostalam potwierdzenie mailowe ze szczyle moze zabrac do siebie osoba, ktora miala ostatnio dwa szczenieki z tego watku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219485-Dwa-prze%C5%9Bliczne-bia%C5%82e-szczeni%C4%99ta-pilnie-DS-lub-DT"]http://www.dogomania.pl/threads/219485[/URL]

osoba ta nie jest na dogo[/QUOTE]
Super, dzieki :loveu:

[quote name='elik']:multi::multi::multi: to może uda mi się dzisiaj jeszcze trochu pospać :loveu:


Ty przepraszasz ewu ???????[/QUOTE]

[B]Elik[/B] uda się pospać;);)

[B]Ewu[/B] .... a zresztą ...napiszę jak Szczeniaki będą już bezpieczne w DT:)

Gdyby coś mój tel. 504-236-465, Iwonia też ma:)
wkleję go chyba w podpis, tak jak kiedyś

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='ewu']Tak,że nazwałam ich samolubami...Nie powinnam
Ale wiesz telewizor telewizor, telewizor...... a jedyny temat :"schorzenia"......[/QUOTE]
Ewu, pewne sprawy należy nazywać po imieniu !


[quote name='wojtuś']...
[B]Elik[/B] uda się pospać;);)[/QUOTE]
Tak, udało się, choć nie do końca, bo moje psiaki rano zawsze mnie budzą na głaski i siooo


[quote name='wojtuś']....napiszę jak Szczeniaki będą już bezpieczne w DT:) ...[/QUOTE]
Oj napisz, napisz. Czekamy wszyscy na taką fantastyczną wiadomość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Jejku super by było transport załatwię !!!! Mój numer to 608 45 17 27 dzwoń pilnie, rano czekam....
Dzwoń jak najwcześniej, plizzzz[/QUOTE]

Jak coś się zmieni to dajcie znać.
Ja i tak w razie czego pomogę !
możemy pojechać samochodem wojtusia po południu, a z reszta w razie czego my się już pomiędzy sobą dogadamy :)

Link to comment
Share on other sites

Tyle cierpienia przez potwory debilne bez serca, bez rozumu. Nie pojmuję jakim trzeba być potworem, żeby nie przejmować się cierpieniem tych biednych stworzeń. Grzać własne dupsko w ciepłym pomieszczeniu, a takie małe psiaki wywalić na mróz, czy pozwolić żeby zamarzały w schonie :angryy: :placz:

Link to comment
Share on other sites

Ja też tego nie pojmuję..


ewu - mogę Cię "temperaturowo" pocieszyć - u mnie maxxxxx 18 stopni, a głownie nieco mniej..
koty mają cieplej, bo siedzą na antresolce :)

Będę pod telefonem, na razie jestem w domu, bo wyjazd do psinek stoi pod znakiem zapytania. Jak nic z tego nie wyjdzie to szczeniaczki będę mogła przewieźć wcześniej.
w razie czego mój nr - 515192985

[quote name='elik']Tyle cierpienia przez potwory debilne bez serca, bez rozumu. Nie pojmuję jakim trzeba być potworem, żeby nie przejmować się cierpieniem tych biednych stworzeń. Grzać własne dupsko w ciepłym pomieszczeniu, a takie małe psiaki wywalić na mróz, czy pozwolić żeby zamarzały w schonie :angryy: :placz:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']parwowiroza?
czy jakaś inna zaraza?[/QUOTE]
Iwoniam, wojtusiu, czy Wy pojedziecie do tych psiaków w schronie ? Jeśli tak, to może weźcie, tak na wszelki wypadek, jedną amp. surowicy tej p/parwowirozie dla tego chorego maluszka. Jeśli to parwo, to im wcześniej zostanie podana surowica, tym lepiej. Jak juz pojada do w_wy, to dostarczenie surowicy będzie trwało dłużej. Może nie zdążyć :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka']Ja z daleka niewiele mogę pomóc fizycznie.
Ale na podróż kasę przesłać mogę.
Podaj mi ewu na PW swój numer konta, bo zrozumiałam, że ze swoich chcesz zakładać.[/QUOTE]
Bardzo cenna pomoc, bo ewu już choćby tylko w tym miesiącu bardzo dużo własnej kasy wyłożyła na ratowanie życia psiakom.
A co z tymi biletami z Gliwic do Krakowa, które mam ? Komu wysłać ?
Ktoś wspominał, że z kasy mikropsów można byłoby coś zwrócić ewu.

[quote name='iwoniam']Elik w razie czego pewnie może pomóc z surowicą.
jest jakiś namiar na tę osobę, która ma malusiego psiaka?[/QUOTE]
On chyba jest jeszcze w schronie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Do dt w wwie z olkuskiego schroniska pojechała sunia ze szczeniaczkiem, ponoć jest on bardzo chory :(.[/QUOTE]

Kurcze teraz przeczytałam ponownie posty i on już pojechał do w-wy.
Kto ma namiar na ten domek, proszę niech poda mój telefonu (podam na PW), jeśli będzie potrzebna surowica postaram się ją wysłać jak najszybciej pociągiem

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie jestem okropnie zdenerwowana bo trzymam kciuki za powodzenie... Jest dt - b. dobry tuż koło Olkusza. Dziewczyna z dogo przesłała namiary tej babce od szczeniaczków.
Jest transport- gratis:) Jestem w kontakcie i czekam na wieści. Jeśli się wszystko ułoży , to pieski( oby jeszcze były ...) pojadą dzisiaj razem do dt!!!!!
Wtedy Lilli może uratować innego pieska . [B]Trzymajcie kciuki, brzuch mnie boli z nerwów....[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']Nio tego, co pojechał do wawy jeśli to parwo...
z resztą nie chcę wchodzić w kompetencję elik - jak coś to ja tak tylko... wspomniałam nieśmiało..[/QUOTE]
Jakie tam wchodzenie w... odruch serca, chęć pomocy :)

[quote name='ewu']...Chyba trzeba teraz do Św. Franciszka uderzyć... Żeby się udało, żeby się udało, żeby się udało.... [/QUOTE]
Jak szukam pomocy dla zwierza, a przypomnę sobie o św. Franciszku i uderzę do Niego, to się udaje.
Uderzam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...