Jump to content
Dogomania

Dwa szczeniaczki z Bukowna już w cudownych ds:) Dziękujemy wszystkim za pomoc:)


ewu

Recommended Posts

[quote name='__Lara']Co tam u szczeniaczków?[/QUOTE]
Mały Lutek ma się dobrze, był potwornie zarobaczony, trzeba będzie mu powtórzyć zabieg za trochę, uczy się zachowywania czystości w domu (z małymi wpadkami wiadomo), jest bardzo wesołym, ufnym małym szczylkiem, czekamy na wizytę pa w jego sprawie.
Jeżeli chodzi o jego siostrę dostaliśmy wieści z DS, że wszystko u Lusi ok - teraz tak ma na imię:multi:
pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Syla']Przelałam 30 zł z dopiskiem: paliwo.Do Miodzika mam szczególny sentyment, bo ogłaszałam go w DZ.Piękny piesek.Podziwiam za całokształt i tak skuteczną pomoc.[/QUOTE]
dziękuję za przelew - otrzymałam 30zł

[quote name='wojtuś']Kochani :loveu:
Przelewajcie proszę kasę na transport do Iwonii, w sobotę jedzie na Mazury z Miodziem,
a dzisiaj pojechała do Bochni, bo DT nam wymówił i przywiozła dwie Sunie do siebie.[/QUOTE]

otrzymałam także wpłaty na transport Miodzia 20zł - mazowszanka, 30zł Barkelona i 220zł ewu
Dziękuję.
[quote name='Mazowszanka']Napisałam: paliwo-szczeniaki z Bukowna.
To nie te psy ale może się domyślą.[/QUOTE]

[quote name='ewu']Iwoniam, mam jej numer konta:) Podam i na pw.
Ona i Wojtuś wieźli psiaki:) Myślę ,że jak napiszesz paliwo - psiaki z Olkusza , to Iwona będzie wiedziała. Ale napisz tak bo Ona w sobotę wiezie Miodzia na Mazury i ja i Barkelona robiłyśmy przelewy na tan cel.
Jeśli płacił Wojtuś, to Iwona mu przekaże:)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Co z drugim szczeniaczkiem z Bukowna? Czy ktoś coś wie odnośnie domku w Oświęcimiu? Mam na pw zapytanie o tego pieska.[/QUOTE]

Ewu, w pierwszym poście na tej stronie jest info o obu psiaczkach z Bukowna :)

[quote name='malena78']Mały Lutek ma się dobrze, był potwornie zarobaczony, trzeba będzie mu powtórzyć zabieg za trochę, uczy się zachowywania czystości w domu (z małymi wpadkami wiadomo), jest bardzo wesołym, ufnym małym szczylkiem, czekamy na wizytę pa w jego sprawie.
Jeżeli chodzi o jego siostrę dostaliśmy wieści z DS, że wszystko u Lusi ok - teraz tak ma na imię:multi:
pozdrawiamy[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Ewu, w pierwszym poście na tej stronie jest info o obu psiaczkach z Bukowna :)[/QUOTE]
No widzisz jaka ze mnie gapa:) Jestem na dt u córki:), mam mało czasu na czytanie wątków i wskakuję na moment.Jak wrócę z"wygnania", to będę znowu solidną dogomaniaczką:)Miałam fajne zapytanie o pieska, skierowałam pytającego do Pani Magdy. Teraz kciuki potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']No widzisz jaka ze mnie gapa:) Jestem na dt u córki:), mam mało czasu na czytanie wątków i wskakuję na moment.Jak wrócę z"wygnania", to będę znowu solidną dogomaniaczką:)Miałam fajne zapytanie o pieska, skierowałam pytającego do Pani Magdy. Teraz kciuki potrzebne.[/QUOTE]
Słodkie to Twoje wygnanie więc pozostań na nim jak najdłużej :loveu:
Lusia może do Lublina pojedzie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Słodkie to Twoje wygnanie więc pozostań na nim jak najdłużej :loveu:
Lusia może do Lublina pojedzie :([/QUOTE]
No jak oddać takie cudo...:( A to ta Pani, która do mnie dzwoniła? Bardzo miła, młoda ma 3,5-letnie dziecko?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']No jak oddać takie cudo...:( A to ta Pani, która do mnie dzwoniła? Bardzo miła, młoda ma 3,5-letnie dziecko?[/QUOTE]
No właśnie już płacze, gdy pomyślę, że mnie opuścić musi :(
Nie wiem Basiu czy to ta sama, ale być może, bo pani faktycznie miła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']No właśnie już płacze, gdy pomyślę, że mnie opuścić musi :(
Nie wiem Basiu czy to ta sama, ale być może, bo pani faktycznie miła.[/QUOTE]
No wiesz kochana Elu zawsze możesz zrobić to co ja z Pączkiem:diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol::razz:
Zostawiłam sobie małego drania i nie oddam nikomu;)
A tak na poważnie , to szkoda ,że domek nie jest w Krakowie, zawsze byłoby Ci raźniej.
Ważne żeby Lusia trafiła do dobrych i odpowiedzialnych ludzi. To taki słodki i kochany brzdąc.

Link to comment
Share on other sites

[B]Mały Lutek - Februś pojechał dzisiaj do domku stałego do Oświęcimia, trzymajcie kciuki za chłopczyka [/B]:multi: :multi::multi:
W podróży trząsł się biedaczek jak galareta mam nadzieję, że szybko zaadaptuje się do nowego miejsca, gardło mam ściśnięte i oczy mokre także już nic więcej nie piszę pozdrawiam i dziękuję za pomoc maluchom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malena78'][B]Mały Lutek - Februś pojechał dzisiaj do domku stałego do Oświęcimia, trzymajcie kciuki za chłopczyka [/B]:multi: :multi::multi:
W podróży trząsł się biedaczek jak galareta mam nadzieję, że szybko zaadaptuje się do nowego miejsca, gardło mam ściśnięte i oczy mokre także już nic więcej nie piszę pozdrawiam i dziękuję za pomoc maluchom.[/QUOTE]
Oj jak dobrze ,że się udało :))[B]
Dzięki Pani te dwa maleństwa przeżyły i dostały szansę na wspaniałe życie.To Pani należą się ogromne podziękowania.
Trzymam kciuki z nadzieją na wieści z domku.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

super ze szczeniaki juz w domach!! :)

a tu kolejne biedaki
[quote name='Patia']Pilnie potrzebne DT dla dwóch szczeniaczków , które leżały w worku na ulicy przy sądzie w Wieliczce . Wyglądają zdrowo , są samodzielne , będą to małe pieski , piesek i suczka . wieczorem będą zdjęcia . Mój tel 602 722 040

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/829/l1050176.jpg/"][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/4444/l1050176.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/841/l1050167.jpg/"][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/2816/l1050167.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...