Jump to content
Dogomania

Dwa szczeniaczki z Bukowna już w cudownych ds:) Dziękujemy wszystkim za pomoc:)


ewu

Recommended Posts

  • Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='ewu']Pani z fb najpierw chciała , potem zaczęła mieć wątpliwości... Szukamy dalej!!!!![/QUOTE]
Tak straszni mi go żal, ale jak wiesz nie dam rady o przygarnąć, ani na kilka dni. Lusia jest zaszczepiona p/wirusówkom, a on ze schronu nie wiadomo co może przynieść :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Tak straszni mi go żal, ale jak wiesz nie dam rady o przygarnąć, ani na kilka dni. Lusia jest zaszczepiona p/wirusówkom, a on ze schronu nie wiadomo co może przynieść :([/QUOTE]
Boże ja też, wyjeżdżam do córki ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Tak straszni mi go żal, ale jak wiesz nie dam rady o przygarnąć, ani na kilka dni. Lusia jest zaszczepiona p/wirusówkom, a on ze schronu nie wiadomo co może przynieść :([/QUOTE]
Elu ja myślę o szczeniaczkach. Jeden ma dt w Bielsku a drugi znowu nic:((( Szczeniaczki są w budzie , na mrozie , same....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Elu ja myślę o szczeniaczkach. Jeden ma dt w Bielsku a drugi znowu nic:((( Szczeniaczki są w budzie , na mrozie , same....[/QUOTE]
Ja myślałam, że tamte już wszystkie mają DT, a szukacie domku dla tego biedaka ze schronu.
Sunia szuka domku, czy chłopaczek ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Ja myślałam, że tamte już wszystkie mają DT, a szukacie domku dla tego biedaka ze schronu.
Sunia szuka domku, czy chłopaczek ?[/QUOTE]
Sunia albo chłopaczek wszystko jedno, jest parka ale Lilli weźmie każdego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Matko a był ktoś drugi chętny na fb ale Dogo07 ma zapchaną skrzynkę i chyba poszła już spać:(( Pani dzwoniła,że weźmie wię potwierdziłam ,że załatwione a teraz znowu niczego nie mamy......[/QUOTE]
Jest tu link do tego wydarzenia na FB ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kanna']proszę

[url]http://www.facebook.com/events/316517185067795/?context=create[/url][/QUOTE]
Nie korzystam z fb i nie bardzo mi wychodzi pisanie wiadomości:( Nie umiem też znaleźć wpisów. Gdzie jest ta druga osoba z fb , która oferowała ewentualnie dt?

Link to comment
Share on other sites

Jakaś Pani z fb zadzwoniła do mnie ,Dogo 07 podała mój numer. Pani szalenie konkretna i kulturalna. Powiedziała,że weźmie chłopczyka. Potem zadzwoniła do babki, która ma dostęp do szczeniaczków i zaczęła się wycofywać....
Jestem załamana...:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Ponoć był na fb ktoś jeszcze ale Dogo07 ma zapchaną skrzynkę i nie ma jej na dogo....:(((((([/QUOTE]
Szukam, ale tam jest 25 stron, na których można było pisać.

Edit. Byłam na kilku stronach - wszędzie to samo pisze i nie widzę tego wpisu o możliwości udzielenia DT. Ale wpis autor może usunąć.

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

Mam tylko nadzieje, że ta buda nie stoi na środku jakiegoś pola i one przeżyją,
nie wiem ile wyniesie paliwo - to zależy, czy będę jeszcze jechać do Olkusza czy nie.
Pojadę tam, gdzie będzie trzeba, ale póki co piesunie muszą być bezpieczne.
Lili potwierdziła, ze pieska (lub sunię, obojętne) weźmie, jej adres mam.
TERAZ trzeba ustalić miejsce szczeniaków i szukać domku nr 2..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']Mam tylko nadzieje, że ta buda nie stoi na środku jakiegoś pola i one przeżyją,
nie wiem ile wyniesie paliwo - to zależy, czy będę jeszcze jechać do Olkusza czy nie.
Pojadę tam, gdzie będzie trzeba, ale póki co piesunie muszą być bezpieczne.
Lili potwierdziła, ze pieska (lub sunię, obojętne) weźmie, jej adres mam.
TERAZ trzeba ustalić miejsce szczeniaków i szukać domku nr 2..[/QUOTE]
Dziękuję. Płakać mi się chce.....
Do Katowic i Oświęcimia to nawet w poniedziałek jest transport gratis....
Oświęcim obok Bielska....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']Mam tylko nadzieje, że ta buda nie stoi na środku jakiegoś pola i one przeżyją,
nie wiem ile wyniesie paliwo - to zależy, czy będę jeszcze jechać do Olkusza czy nie.
Pojadę tam, gdzie będzie trzeba, ale póki co piesunie muszą być bezpieczne.
Lili potwierdziła, ze pieska (lub sunię, obojętne) weźmie, jej adres mam.
TERAZ trzeba ustalić miejsce szczeniaków i szukać domku nr 2..[/QUOTE]
Przejrzałem jeszcze obydwa wątki,

[B]Ewu [/B]- jutro będziesz pewna czy domek w Krakowie dla jednego szczeniaka jest pewny,
wtedy obydwa maluchy przyjadą do Krakowa i jeden pojedzie dalej do Lili - do B.Białej
kto przywiezie maluchy do Krakowa?

[B]Elik - [/B]czy gdyby nie wypalił ten DS w Krakowie możesz wziąść szczeniaka Sunię na DT, chłopczyk pojedzie do Lili

[B]Iwonia[/B] mogę też jechać - mam pełny bak, nie mam niestety kasy żeby teraz pomóc z pieniążkiem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...