Jump to content
Dogomania

Dwa szczeniaczki z Bukowna już w cudownych ds:) Dziękujemy wszystkim za pomoc:)


ewu

Recommended Posts

  • Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A ja zapisuję wątek, dam szczeniaki na fb ale prosze też o pomoc, potrzebuje info o tym piesku kudłaczku w dredach.
Wiem niby że tam bywa misieek.
Ale może ktoś jeszcze.
Kto może udzielić info o psiaku.
Bo nawet nie ma jak szukać mu dt jak o nim nic nie wiadomo.
I potzrebny by był ktoś kto by w razie czego wziął psiaka na badania, i zawiózł do dt.
Kiedyś prosiłam o pomoc dla olkuskiego kudłaczka i się zawiodłam :(.
A sama nie miałam szans mu pomóc.
Boje sie że bedzie tak samo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Niestety Nasze auto odmówiło posłuszeństwa... :-([/QUOTE]
Znam namiar na faceta, który rozwozi pieski. Ma auto na gaz. Mieszka koło Gliwic. Tylko co zrobić z drugim szczeniaczkiem , sam umrze...:(

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']A ja zapisuję wątek, dam szczeniaki na fb ale prosze też o pomoc, potrzebuje info o tym piesku kudłaczku w dredach.
Wiem niby że tam bywa misieek.
Ale może ktoś jeszcze.
Kto może udzielić info o psiaku.
Bo nawet nie ma jak szukać mu dt jak o nim nic nie wiadomo.
I potzrebny by był ktoś kto by w razie czego wziął psiaka na badania, i zawiózł do dt.

Kiedyś prosiłam o pomoc dla olkuskiego kudłaczka i się zawiodłam :(.
A sama nie miałam szans mu pomóc.
Boje sie że bedzie tak samo...[/QUOTE]
Napisz na pw do misiek. Nie znam tam nikogo:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Cholender:((( Znam namiar na faceta, który rozwozi pieski. Ma auto na gaz. Mieszka koło Gliwic. Tylko co zrobić z drugim szczeniaczkiem , sam umrze...:([/QUOTE]

nie możemy zostawić jednego , samego 2 msc szczyla w nieznanym miejscu , na mrozie....psy ogrzewają się wzajemnie, to zwiększa ich szanse

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Nie można tamtego szczyla zostawić samego! Bo on zginie....

Transport Olkusz- Bielsko-Biała...

No i kasa... Jak zwykle... ja niestety jestem na zero... Mogę dać jedynie DT...[/QUOTE]
Kasa nie problem zbierzemy. Dostałam przelew na Lusię , to wyłożę a jak zrobi się zbiórkę, to oddamy Lusi a właciwie Miodziowi , bo dt Lusi przekazał na Miodzia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Nie można tamtego szczyla zostawić samego! Bo on zginie....

Transport Olkusz- Bielsko-Biała...

No i kasa... Jak zwykle... ja niestety jestem na zero... Mogę dać jedynie DT...[/QUOTE]
Zadzwoń do tej Babki , może je gdzieś schowa. Ja załatwię transport. Tylko muszę wiedzieć co i jak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Zadzwoń do tej Babki , może je gdzieś schowa. Ja załatwię transport. Tylko muszę wiedzieć co i jak.[/QUOTE]

Ze mną kontakt tylko pisemny bo mój telefon miał wypadek a przecież nie będę do niej smsów pisać. Możecie ustalać bez mnie ;) Ważne tylko żeby o przywieźć

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny - ewu - Ty z resztą wiesz..
jak się uda w miarę jakoś zorganizować transport tym maluszkom to ja je przewiozę za zwrotem kosztów paliwa. Może się uda, aby były niedaleko siebie.. byłoby po drodze..
dajcie znać.
niestety sama nie mam na pokrycie kosztów, bo mam swoje chorowitki, ale przewiozę psineczki.
organizujcie, może się uda, a później ja się postaram dopasować. Jutro późniejszym popołudniem mogę jechać i co - surowicę trzeba im dać pewnie- chyba, że nie były w pseudoschronisku..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Tylko kto ze Śląska dał by radę dać drugiemu DT... cholerka...Nikt mi nie przychodzi do głowy...[/QUOTE]
Dzwoniłam
Jutro się okaże może ten czarny pojedzie do ds do Krakowa. Zobaczymy.. Jeśli tak , czy wzięłabyś sunię?
Mają około 2-3 miesięcy. Są same w budzie przy opuszczonym domu:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='poczwarka']Rozumiem, ze w związku zwyjazdem niufka podpalanemu rzeba dom znaleźć najpóźniej do jutra do wczesnego popoludnia?[/QUOTE]
No tak byłoby nalepiej. Ten czarny może znalazł dom ale to się jutro okaże... Zresztą dom niesprawdzony:(( Jakaś Pani dzwoniła.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...