Jump to content
Dogomania

Dwa szczeniaczki z Bukowna już w cudownych ds:) Dziękujemy wszystkim za pomoc:)


ewu

Recommended Posts

Ale mogą przez kogoś zrobić rozliczenia i dać na fb i na dogomanie.
Tak jest przyjęte.
Jak ktoś wpłaca pieniążki to wiadomo że chce wiedzieć że trafiły do potrzebującej osoby i że zostały wykorzystane zgodnie z wolą darczyńcy na danego pieska w potrzebie.

Czekam więc na linka do wydarzenia i tam ktoś niech rozsyła po zainteresowanych nr konta :).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='lena77']Witam serdecznie!

Ja jestem tą osobą, która się zajmowała szczeniakami z Bukowna. Pieski zostały już przewiezione do domu tymczasowego.

[B][COLOR="navy"][B]Dziękuję serdecznie wszystkim osobom, które się zaangażowały w tą sprawę i pomogły mi znaleźć im dom tymczasowy. [/B][/COLOR][/B]

Podaję numer do aktualnego miejsca pobytu piesków: 0 508 - 130 - 147 - pani też ma na imię Magdalena (jak ja ;) )
Pani ma ograniczone środki finansowe. Być może będzie potrzebne wsparcie pieniężne na szczepienie i odrobaczenie piesków.[/QUOTE]
Można zadzwonić i poprosić o numer konta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Ale mogą przez kogoś zrobić rozliczenia i dać na fb i na dogomanie.
Tak jest przyjęte.
Jak ktoś wpłaca pieniążki to wiadomo że chce wiedzieć że trafiły do potrzebującej osoby i że zostały wykorzystane zgodnie z wolą darczyńcy na danego pieska w potrzebie.

Czekam więc na linka do wydarzenia i tam ktoś niech rozsyła po zainteresowanych nr konta :).[/QUOTE]
[URL="http://www.facebook.com/events/316517185067795/?context=create"]http://www.facebook.com/events/31651...context=create[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bora1']w sparwie szczeniakow!
NASTEPNYM RAZEM POSTARAJCIE SIE BARDZIEJ KOJARZYC FAKTY I DZWONCIE I PISZCZCIE PO LUDZIACH, JA MIESZKAM NIEDALEKO BUKOWNA, DZIS WIOZLAM TITE DO BIELSKA, WIEC JAK MALA BY MIALA DO LILLI JECHAC TO BYM GO PRZECIEZ WZIELA STAMTAD I SUNIE CHOCIAZ NA PRZETRZYMANIE DO DT!!!
najwazniejsze ze sa bezzpieczne juz[/QUOTE]
[B]Po pierwsze[/B] nie pisz wielkimi literami, bo uznawane jest to za krzyk, a na kogo Ty tu chcesz krzyczeć ? Jakim prawem ? Zrobiłaś coś, żeby uratować te psiaki ?
To oburzające. Teraz byś zrobiła, byś wzięła... Po fakcie, jak inni to już zrobili, zawieźli, to każdy może mówić, że by coś tam....
[B]Po drugie[/B] uwagi tego typu: następnym razem postarajcie się bardziej kojarzyć fakty.... to sobie daruj, bo są nie na miejscu i obraźliwe. Poza tym, może nie wiesz, ale nie jesteś postacią aż tak znaną, żeby wszyscy znali Twój adres zamieszkania.
[B]A po trzecie[/B] masz jeszcze szanse się wykazać. Jest jeszcze kilka psiaków, dla których na razie nie ma DT. Proszę bardzo, bierzesz któregoś ?

Dobrze jest najpierw pomyśleć, a dopiero potem mówić, czy pisać. Stare, ale nadal aktualne.

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

Mam wieści od Pani, która jest domem tymczasowym dla tych dwóch szczeniaczków.
Sunia ma na imię od teraz Lutka, zaś piesek dostał imię Februś.

Niestety Lutka kiepsko się czuje. Nic nie chce jeść, ani pić. Sika tylko w legowisko. Pani bardzo się martwi o jej stan. Podejrzewa, że jest przemrożona. Trzymajcie kciuki, żeby się jakoś pozbierała. Jutro wieczorem Pani Magdalena (jak będzie po pracy) wybiera się z nią do weterynarza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lena77']Mam wieści od Pani, która jest domem tymczasowym dla tych dwóch szczeniaczków.
Sunia ma na imię od teraz Lutka, zaś piesek dostał imię Februś.

Niestety Lutka kiepsko się czuje. Nic nie chce jeść, ani pić. Sika tylko w legowisko. Pani bardzo się martwi o jej stan. Podejrzewa, że jest przemrożona. Trzymajcie kciuki, żeby się jakoś pozbierała. Jutro wieczorem Pani Magdalena (jak będzie po pracy) wybiera się z nią do weterynarza.[/QUOTE]

Trzymam kciuki za Lutkę, mam nadzieję, ze Pani wie, jak jej ciepło zapewnić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lena77']...
Niestety Lutka kiepsko się czuje. Nic nie chce jeść, ani pić. Sika tylko w legowisko. Pani bardzo się martwi o jej stan. Podejrzewa, że jest przemrożona. Trzymajcie kciuki, żeby się jakoś pozbierała. Jutro wieczorem Pani Magdalena (jak będzie po pracy) wybiera się z nią do weterynarza.[/QUOTE]
Biedne maleństwo :( Ją koniecznie musi zbadać weterynarz. Ewu, czy możesz powiedzieć Pani, żeby nie przejmowała się kosztami ? Jeśli ma, może niech poda konto i zanim wpłyną pieniądze na te szczeniaczki, pożycz te, które wpłacono dla Lusi i przekazałam dla Miodzia. On może w tej chwili nie potrzebuje ich tak bardzo, jak te maluchy.

Nie dają mi spokoju te psinki, które tam zostały i na razie nie ma dla nich miejsca poza schronem.

Na fb widzę tylko te dwa szczeniaczki, czy pozostałe psiaki nie mają zdarzenia na fb ?

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

mam lek na pęcherz np - JEŚLI BY TO BYŁO TO to mogę podać jakoś. Póki co podajcie np. rutinoscorbin i coś przeciwzapalnego..
Z reszta jak się uda... (oby) to będziemy jutro jechać z małymi (po nie) tam, do mordowni...
jeśli chodzi o skarbnika..
hm
ja nie wiem.. w razie czego ja potrzebuję tylko zwrot paliwa, pewnie sama tez kilka zł dołożę i dam leki jak będzie trzeba, ale całości paliwa nie mogę zasponsorować, bo nie mam na to..



[quote name='lena77']Mam wieści od Pani, która jest domem tymczasowym dla tych dwóch szczeniaczków.
Sunia ma na imię od teraz Lutka, zaś piesek dostał imię Februś.

Niestety Lutka kiepsko się czuje. Nic nie chce jeść, ani pić. Sika tylko w legowisko. Pani bardzo się martwi o jej stan. Podejrzewa, że jest przemrożona. Trzymajcie kciuki, żeby się jakoś pozbierała. Jutro wieczorem Pani Magdalena (jak będzie po pracy) wybiera się z nią do weterynarza.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Oj, zgadzam się z Tobą Elijk - z ust mi te słowa wyjęłaś...


[quote name='elik'][B]Po pierwsze[/B] nie pisz wielkimi literami, bo uznawane jest to za krzyk, a na kogo Ty tu chcesz krzyczeć ? Jakim prawem ? Zrobiłaś coś, żeby uratować te psiaki ?
To oburzające. Teraz byś zrobiła, byś wzięła... Po fakcie, jak inni to już zrobili, zawieźli, to każdy może mówić, że by coś tam....
[B]Po drugie[/B] uwagi tego typu: następnym razem postarajcie się bardziej kojarzyć fakty.... to sobie daruj, bo są nie na miejscu i obraźliwe. Poza tym, może nie wiesz, ale nie jesteś postacią aż tak znaną, żeby wszyscy znali Twój adres zamieszkania.
[B]A po trzecie[/B] masz jeszcze szanse się wykazać. Jest jeszcze kilka psiaków, dla których na razie nie ma DT. Proszę bardzo, bierzesz któregoś ?

Dobrze jest najpierw pomyśleć, a dopiero potem mówić, czy pisać. Stare, ale nadal aktualne.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bora1']w sparwie szczeniakow!
NASTEPNYM RAZEM POSTARAJCIE SIE BARDZIEJ KOJARZYC FAKTY I DZWONCIE I PISZCZCIE PO LUDZIACH, JA MIESZKAM NIEDALEKO BUKOWNA, DZIS WIOZLAM TITE DO BIELSKA, WIEC JAK MALA BY MIALA DO LILLI JECHAC TO BYM GO PRZECIEZ WZIELA STAMTAD I SUNIE CHOCIAZ NA PRZETRZYMANIE DO DT!!!
najwazniejsze ze sa bezzpieczne juz[/QUOTE]

jesteś niesprawiedliwa,

nie każdy Cię zna - sama także możesz nas znaleźć,
od kilku dni apelujemy i pomoc w transporcie,
każdy z nas robi, co może.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lena77']Mam wieści od Pani, która jest domem tymczasowym dla tych dwóch szczeniaczków.
Sunia ma na imię od teraz Lutka, zaś piesek dostał imię Februś.

Niestety Lutka kiepsko się czuje. Nic nie chce jeść, ani pić. Sika tylko w legowisko. Pani bardzo się martwi o jej stan. Podejrzewa, że jest przemrożona. Trzymajcie kciuki, żeby się jakoś pozbierała. Jutro wieczorem Pani Magdalena (jak będzie po pracy) wybiera się z nią do weterynarza.[/QUOTE]
Boże , żeby wyzdrowiała...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Biedne maleństwo :( Ją koniecznie musi zbadać weterynarz. Ewu, czy możesz powiedzieć Pani, żeby nie przejmowała się kosztami ? Jeśli ma, może niech poda konto i zanim wpłyną pieniądze na te szczeniaczki, pożycz te, które wpłacono dla Lusi i przekazałam dla Miodzia. On może w tej chwili nie potrzebuje ich tak bardzo, jak te maluchy.

Nie dają mi spokoju te psinki, które tam zostały i na razie nie ma dla nich miejsca poza schronem.

Na fb widzę tylko te dwa szczeniaczki, czy pozostałe psiaki nie mają zdarzenia na fb ?[/QUOTE]
Tak już dzwonię.. Przeslę te 220 zł, trzeba ratować małą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Trzeba więc wybrać Skarbnika:)[/QUOTE]
Ewu, jeśli możesz, to bardzo proszę, podejmij się tej funkcji. Ty jesteś najbardziej zaangażowana w ratowanie tych maluchów. Chyb, że są jakieś powody, dla których nie chcesz lub nie możesz.

Ponieważ z iwoniam mieszkamy blisko siebie i do Olkusza będzie jechała koło mojego domu, to ja swoja działkę przekażę bezpośrednio iwoniam.
Iwoniam, może być ?
Jak przewidujesz, ile kasy trzeba będzie na paliwo ?

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

dla ujednolicenia:
wydarzenie FB z 2 szczeniakami - [url]http://www.facebook.com/events/316517185067795/?context=create[/url]

Dredzik na FB = [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.249601338448688.57851.100001964716636&type=1[/url] robi mu się właśnie wydarzenie
i juz jest:

[url]https://www.facebook.com/events/347074601989709/?context=create[/url]

zapraszam do udostępniania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik'][SIZE=3][COLOR=blue]Ewu, jeśli możesz, to bardzo proszę, podejmij się tej funkcji. Ty jesteś najbardziej zaangażowana w ratowanie tych maluchów. Chyb, że są jakieś powody, dla których nie chcesz lub nie możesz.[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

Zniknęło w potoku następnych postów więc przypominam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Ewu, jeśli możesz, to bardzo proszę, podejmij się tej funkcji. Ty jesteś najbardziej zaangażowana w ratowanie tych maluchów. Chyb, że są jakieś powody, dla których nie chcesz lub nie możesz.

Ponieważ z iwoniam mieszkamy blisko siebie i do Olkusza będzie jechała koło mojego domu, to ja swoja działkę przekażę bezpośrednio iwoniam.
Iwoniam, może być ?
Jak przewidujesz, ile kasy trzeba będzie na paliwo ?[/QUOTE]
Już dzwoniłam do Pani Magdy , która małe znalazła. Na razie jest ok ale małe są bardzo przestraszone, nawet nie chciały wejść do domu. Pani wie o możliwości wsparcia finansowego , zresztą Magda , która znalazła szczylki też oferowała w tej kwestii pomoc. Myślę,żę to stres - pamiętasz Elu Lusieńka też nie jadła i nie piła i nawet siusiu nie było :( dopiero nazajutrz. Tak czy siak Pani jutro z małą pojedzie do weterynarza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']...Myślę,żę to stres - pamiętasz Elu Lusieńka też nie jadła i nie piła i nawet siusiu nie było :( Dopiero nazajutrz. Tak czy siak Pani jutro z mała pojedzie do weterynarza.[/QUOTE]
To świetnie, że zadzwoniłaś. Mamy trochu świeżych wiadomości.

No właśnie sioooo ni było, a ta maleńka siusia i to w posłanie. To że w posłanie, to pewnie ze strachu, boi się ruszyć z miejsca. Biedactwo, jak bardzo musi być zestresowana, że siusia na posłanie. Psy tego nie lubią :(

[quote name='iwoniam']czy możemy nieco zmienić tytuł wątku?
z tych dwóch szczeniaków zrobiło się tu ich nieco więcej...
nio i już te maluchy nie zamarzają w budzie..[/QUOTE]
No tak, przydałoby się uaktualnić tytuł :)
Iwoniam, a co powiesz w sprawie kasy na paliwo ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...