Jump to content
Dogomania

Pieskie życie Saby...czyli pies ,,gospodarza" story...


Randa

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Przepraszam, ale to strasznie ważne!!!

Kochani!!!
Bardzo proszę zagłosujcie na Klembów!
To naprawdę ostatnie chwile głosowania (dzisiaj do 24:00) a Schron w Klembowie idzie prawie łeb w łeb z kotami AGN!!
Każdy głos jest ważny a 350 psów czeka na karmę!!!

Proszę Was bardzo!
Oto instrukcja, prosta jak budowa cepa:

[IMG]http://img810.imageshack.us/img810/408/klembow01.jpg[/IMG]

:modla::modla::modla:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bachar']Szkoda, że jest tak daleko - mogłaby zamieszkać z nami na DT :([/QUOTE]

[B]organizować transport?[/B]
mój pies przyjechał, co prawda na DS, ale spod Białegostoku aż za Wrocław
na Śląsk w sumie bliżej

Edited by Patmol
Link to comment
Share on other sites

[quote name='bachar']Szkoda, że jest tak daleko - mogłaby zamieszkać z nami na DT :([/QUOTE]

Jeżeli ta propozycja jest aktualna to trzeba organizować transport na cito nawet płatny.Na transportowym napisać,może będzie w tym kierunku.Jeżeli by był platny ja się dokładam,kto jeszcze?

Link to comment
Share on other sites

Bardzo prezpraszam za taki glos, ale czy ktos zna bachar? Byl ktos u niej, widzial gdzie sunia ma mieszkac? Zna jej stosunek do psow, ktos juz mial u niej psa na dt?
Moze warto to ustalic, a nie wpadac w zachwyt zaocznie.
Bachar, przepraszam, nie odczytaj tego osobiscie, ale kto jest na dogo jakis czas naczytal sie nie jednego.... Ze przypomne pieklo u Arktyki.

Link to comment
Share on other sites

Agata poczytaj o Bachar, warto, a po rozmowie z nią uważam, że jest bardzo konkretną i wiedzącą czego chce osobą, nie jest anonimowa. Uważam, że to szczęśliwy los na loterii dla Saby. Oczywiście w każdym przypadku- czy chodzi o DT czy DS jest tez kwestia zaufania i ja je mam:lol:i jestem przekonana, że Saba jedzie w dobre ręce:lol: Naprawdę wczoraj się zastanawiałam:pale teraz bardzo się cieszę:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Randa']Agata poczytaj o Bachar, warto, a po rozmowie z nią uważam, że jest bardzo konkretną i wiedzącą czego chce osobą, nie jest anonimowa. Uważam, że to szczęśliwy los na loterii dla Saby. Oczywiście w każdym przypadku- czy chodzi o DT czy DS jest tez kwestia zaufania i ja je mam:lol:i jestem przekonana, że Saba jedzie w dobre ręce:lol: Naprawdę wczoraj się zastanawiałam:pale teraz bardzo się cieszę:multi:[/QUOTE]

No to super, o to mi tylko chodzilo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...