Jump to content
Dogomania

Tofikowa

Members
 • Content Count

  3,462
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Tofikowa

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 12/25/1975

Converted

 • Location
  Bobrowniki/Łowicz/Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej kochana! Musisz włączyć komunikator- wejść w kopertę - ,,Skrzynka odbiorcza" i w lewym dolnym roku jest włącznie komunikatora. Nie można Ci wysłać pw.

 2. zrobiłam dzisiaj przelew za wrzesień :)
 3. Tofikowa

  Rudzik już w DS

  ode mnie 10 zł stałej
 4. hej Bambino a masz jakiś kontakt z domami Pepsi i Coli?
 5. [quote name='annika']ogłoszenia dla KORKA i GERARDA się realizują, każdy ma po 45 ogłoszeń ![/QUOTE] przed chwilą zrobiłam kilka ogloszeń dla Gerarda :) wezmę innego psiaka czy Beny nadal do adopcji?
 6. [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/adopcja-pasa-gerard-szuka-domku-593875040[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/229062/Adopcja-pasa-Gerard-szuka-domku/[/URL] [URL]http://alegratka.pl/aktywuj-ogloszenie/[/URL] [URL]http://olx.pl/nowe-ogloszenie/confirmpage/5VGpR/activate/[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/dodaj-ogloszenie/ok/[/URL] [URL]http://www.lento.pl/dodaj-ogloszenie.html?step=activate[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Adopcja-pasa-Gerard-szuka-domku,109711[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/[/URL]
 7. Tofikowa

  SONIA - 14 letni ślepaczek - ZA TM :(

  mogę dać 10 zł stałej
 8. dziewczyny, mam 3 pakiety ogłoszeń, które psiaki podesłać?
 9. Avilia zamówiłam 3 pakiety ogłoszeń, jeden może być dla Korka, poczekam na zdjęcia
 10. ja też poproszę numer konta, w najbliższych dniach coś przeleję :)
 11. [quote name='Bambino']W zeszłym tygodniu zadzwoniłam do P. Magdy od Pepsi. Wszystko u nich ok. Goście co jakiś czas przychodzą i Pepsi żadną agresją na nikogo nie zareagowała, co mnie bardzo, bardzo cieszy. Na spacerach jeszcze troszkę obawia się tego miejsca, gdzie kiedyś coś tam strzeliło, ale ogólnie ok. W sylwestra miała podane jakieś środki skonsultowane z wetem. U mojej kolejnej suni szykuje się również ds w Poznaniu, więc jak za jakiś miesiąc, dwa pojadę na wizytę poadopcyjną, to postaram się odwiedzić też Pepunię.[/QUOTE] dziekujemy za dobre wiadomości :)
 12. [quote name='bakusiowa']W tej jest ogromny dług.[/QUOTE] Dzięki, coś przeleję w najbliższych dniach
×