Jump to content
Dogomania

Staruszek Pajo i jego jamniczy dom :):)


Kasia77

Recommended Posts

[quote name='Boni-Bobo']Pajo potrzebuje wielu rzeczy , ale został adoptowany i jest członkiem rodziny. Zapewnię mu wszystko czego potrzebuje . Dziękuję więc serdecznie za wszystko co otrzymał, za uczucia, zainteresowanie i łzy pani Agnieszki . Pajuszek miał szczęście, że został zauważony przez dobrych i przyjaznych ludzi.
Teraz muszę mu dać trochę czasu na poznanie nowego miejsca, nabranie wiatru w uszy i akceptację nas.
Jedno już wiem to cudowny, mądry staruszek, delikatny i wrażliwy. Zupełnie nie przeszkadzają mu schody: podchodzi do nich i czeka na ręce :lol: Nie gryzie, nie straszy zębami, gdy coś mu nie pasuje powarkuje jak na jamnika przystało.
Pajo nie ma dużo sił, plączą się nóżki, czasem główka się kiwa, ale ma wielki apetyt na życie i to jest najważniejsze:lol:[/QUOTE]

Jeśli Pani pozwoli, będę przekazywać na fb to co Pani pisze, tam wiele osób czeka na info:)
Jeśli da radę czekamy też na zdjęcia ;)

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania_0411']Ja?! Mojej zasługi w tym najmniej :)[/QUOTE].... Ha, Ha.... Ha:iloveyou:

[quote name='Boni-Bobo']Pajo potrzebuje wielu rzeczy , ale został adoptowany i jest członkiem rodziny. Zapewnię mu wszystko czego potrzebuje . Dziękuję więc serdecznie za wszystko co otrzymał, za uczucia, zainteresowanie i łzy pani Agnieszki . Pajuszek miał szczęście, że został zauważony przez dobrych i przyjaznych ludzi.
Teraz muszę mu dać trochę czasu na poznanie nowego miejsca, nabranie wiatru w uszy i akceptację nas.
Jedno już wiem to cudowny, mądry staruszek, delikatny i wrażliwy. Zupełnie nie przeszkadzają mu schody: podchodzi do nich i czeka na ręce :lol: Nie gryzie, nie straszy zębami, gdy coś mu nie pasuje powarkuje jak na jamnika przystało.
Pajo nie ma dużo sił, plączą się nóżki, czasem główka się kiwa, ale ma wielki apetyt na życie i to jest najważniejsze:lol:[/QUOTE]
... całkiem podobnie jak Jasia... tyle że ona nie powarkuje... ale apetyt na życie ma ogromny :)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#2f4f4f][SIZE=3][FONT=garamond][B][SIZE=4]Z[/SIZE]drowych i Pogodnych Świąt, pełnych Ciepła, Radości i Miłości[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][IMG]http://kartki24.eu/kartki/90/1/m/1088s.gif[/IMG]
[IMG]http://kartki24.eu/kartki/90/1/d/1098.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i61.tinypic.com/wsl0nn.jpg[/IMG]

[IMG]http://i57.tinypic.com/118g1mu.jpg[/IMG]

Dziękujemy za świąteczne życzenia i wzajemnie życzymy radosnych, ciepłych i pogodnych świąt.


Gdzie mieszka najcudowniejszy jamniczy staruszek?

W mojej bajce.:lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Tydzień poleciał i już coś o sobie wiemy :lol: Pajo jest kochanym staruszkiem - maluszkiem . Waży 5,5 kg .Drobniutki , kruchutki wręcz porcelanowy. Świetnie mieści się na jednej ręce. A teraz same sprostowania - Pajcio nie gryzie , uwielbia głaskanie , najbardziej wskazane za uszami i pod brodą, a przede wszystkim wie , że '' ludź ma ręce do noszenia jamnika''. Śpi całą noc spokojnie, chrapie zakopany w kocykach:lol:
Zaprzyjaźnił się z Basią, ale ona mu matkuje. Pilnuje malucha w ogrodzie i razem kopią dołki:shake:
Przechlapane ma Argos, któremu Basia grozi zębami, gdy zbliża się do Paja. Gdy Pajuszka nie ma w pobliżu Argos wraca do łask. Nudzić się z nimi nie można.
Mamy problem z zachowaniem czystości :oops: ale nad tym pracujemy.
Pajo jest kolejnym dowodem na to , że każdy jamnik musi mieć dom , bo to jego naturalne środowisko:lol:
I najważniejsze - tak się składa, że do mnie trafiają tylko wyjątkowe psy. Pajucha jest kolejnym dowodem:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mika31']całusy dla stada kocham takie dobre wiadomości , a czystość on był długo w schronie więc się oduczył .Dobrze , że chce być noszony mój Pikuś przez pierwszy rok bał się być na rękach[/QUOTE]

Mika 31 nie poszło od razu :lol: Przez 3 dni uczyłam go , że gotowanego kurczaka można dostać tylko na ręku, z dłoni w rękawicy:evil_lol: Załapał obie sprawy jednocześnie - nie chwyta palców i wyraził zgodę na noszenie:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Boni-Bobo']Tydzień poleciał i już coś o sobie wiemy :lol: Pajo jest kochanym staruszkiem - maluszkiem . Waży 5,5 kg .Drobniutki , kruchutki wręcz porcelanowy. Świetnie mieści się na jednej ręce. A teraz same sprostowania - Pajcio nie gryzie , uwielbia głaskanie , najbardziej wskazane za uszami i pod brodą, a przede wszystkim wie , że '' ludź ma ręce do noszenia jamnika''. Śpi całą noc spokojnie, chrapie zakopany w kocykach:lol:
Zaprzyjaźnił się z Basią, ale ona mu matkuje. Pilnuje malucha w ogrodzie i razem kopią dołki:shake:
Przechlapane ma Argos, któremu Basia grozi zębami, gdy zbliża się do Paja. Gdy Pajuszka nie ma w pobliżu Argos wraca do łask. Nudzić się z nimi nie można.
Mamy problem z zachowaniem czystości :oops: ale nad tym pracujemy.
Pajo jest kolejnym dowodem na to , że każdy jamnik musi mieć dom , bo to jego naturalne środowisko:lol:
I najważniejsze - tak się składa, że do mnie trafiają tylko wyjątkowe psy. Pajucha jest kolejnym dowodem:lol:[/QUOTE]

i wszystko w temacie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...