Jump to content
Dogomania

Tosia pojechała do nowego domku sprawdzonego przez panią p.Animalsu .


paulina02

Recommended Posts

  • Replies 479
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rue la la']Rozmawiam z dziewczyna, ktora pracuje dla mnie. Pochodzi z Poznania. To chyba nie jest daleko, prawda? Za dwa tygodnie bedzie w Polsce i prosilam ja zeby przygotowala jakis porzadny transport do Ciebie. Jedzenie, koce, szampony, odpchlacze dla psow i kotow. Jezeli mozesz to zrob liste co potrzebujesz i ewentualnie nazwy rodzajow karmy jakie te zwierzaki jedza bo doczytalam , ze wiekszosc ma problemy zdrowotne i wymaga specjalnej diety. Jej brat ma firme i nie bedzie problemu z wiekszym samochodem do transportu. Szczegoly dogramy Paulina. Jesli potrzebujesz pieluszki dla psa to mozemy je kupic tutaj i ona je wezmie ze soba. Poprosze o liste.[/QUOTE]

Zatkało mnie dziękuje moge jutro napiać o karmie , pieluszki nie są potrzebne lepiej podkłady dla suni nie będe ciągle prała , pieluszki na biodro i tą łapke lepiej niech sobie leży tak swobodnie tak jej wygodniej .Dziękuje bardzo za zaufanie bo pani mnie jednak nie zna .Z tego wszystkiego rozbolała mnie głowa , ze szczęścia .To wspaniale piasek i karma tak się ciesze .Dziękuje i pozdrawiam .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Zatkało mnie dziękuje moge jutro napiać o karmie , pieluszki nie są potrzebne lepiej podkłady dla suni nie będe ciągle prała , pieluszki na biodro i tą łapke lepiej niech sobie leży tak swobodnie tak jej wygodniej .Dziękuje bardzo za zaufanie bo pani mnie jednak nie zna .Z tego wszystkiego rozbolała mnie głowa , ze szczęścia .To wspaniale piasek i karma tak się ciesze .Dziękuje i pozdrawiam .[/QUOTE]
Caly weekend Paulino spedzilam na Twoich watkach i mam wrazenie, ze Ciebie znam. Pomysl co jeszcze potrzebujesz. Chce w biurze zebrac koce, reczniki, zabawki dla zwierzat, wdzianka, obroze i smycze. Zawsze sie przydadza. Reszte sie kupi w Polsce.

Link to comment
Share on other sites

Nic więcej nie potrzebuje jak mam jedzenie dla zwierząt to jest już super , dziękuje bardzo i pozdrawiam serdecznie .Nie raz koce daje mi szkoła zawodowa ale to zawsze przydatne bo ostatnio do altany mi przyszedł kocurek co mi wszystko obsikał nicpoń i jeszcze zadowolony a co .Tosia sobie siedzi zjadła , tylko chyba skóra ją swędzi bo się drapie , ale patrze i nic tam nie widzę .Chyba zaczyna jej się nudzić w klatce .....A dziś dzwoniła do mnie kobitka karmi gdzieś psa , że pies nie ma budy tylko nad ziemią wycementowany dach i tyle zgłaszałam to już też kiedyś , tylko nie wiedziałam ze teraz mają tam wilka i on do tej lepianki wchodzi tyłem :shake: , dzwoniła pani wczoraj na straż byli i powiedzieli że jest ok , ja zadzwoniłam na straż dzisiaj a komendant mówi że ma do ludzi zaufanie a ja mu mówię niech jedzie i sam sprawdzi , żeby pies wchodził do lepianki tyłem , a na spodzie ziemia to ciepła mu nie daje i mówię że już czas żeby zrobili bude jak należy , ma jechać i wyczułam że jest na mnie zły .Jutro z ciekawości podejde tam i zobaczę .A miałam telefon od jamnisia i wszyscy szczęśliwi :multi: , dzieci zadowoleni żona siedzi w domu więc mała się na spokojnie przyzwyczai .Więc wszystko skończyło się szczęśliwie żal haskiego ;(

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=navy][COLOR=black]Może trzeba by podeslać sprawę tego psa z lepianki kilku osobom z dogo,ktore poradzą coś konkretnego,jak pomoc temu psu? Kto wie albo sam może poradzić-doradzić ?.Oczywiscie ,mając na uwadze to,by nie pozbyli się skutecznie samego psa i nie zemścili się na nim.[/COLOR]
[/COLOR]

Edited by Olga7
Link to comment
Share on other sites

To tak do wyjaśnienia , pierwszy rachunek za wizyte u wet i zastrzyki do małej , potem puszki lubi je , a ostatni to za dziś kupiłam jej jeszcze zastrzyki przeciwbólowe , Wet wie już o prześwietleniu więc tak jak mówił ,małe pomieszczenie zero ruchu i środki przeciwbólowe , operacja moze wyrządzić więcej szkód .Mała śpi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ruda_32']czasem sobie myślę ,że przydałaby się nagonka z telewizji
tvn uwaga czy coś
przecież pies nie może żyć w takich warunkach :([/QUOTE]

Miałam iść tam jutro ale nie dam rady bo jade z psem faceta na operacje usunięcia listwy mlecznej całej .......Inaczej nie da rady bo to złośliwe i ją boli , ....;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Nic więcej nie potrzebuje jak mam jedzenie dla zwierząt to jest już super , dziękuje bardzo i pozdrawiam serdecznie .Nie raz koce daje mi szkoła zawodowa ale to zawsze przydatne bo ostatnio do altany mi przyszedł kocurek co mi wszystko obsikał nicpoń i jeszcze zadowolony a co .Tosia sobie siedzi zjadła , tylko chyba skóra ją swędzi bo się drapie , ale patrze i nic tam nie widzę .Chyba zaczyna jej się nudzić w klatce .....A dziś dzwoniła do mnie kobitka karmi gdzieś psa , że pies nie ma budy tylko nad ziemią wycementowany dach i tyle zgłaszałam to już też kiedyś , tylko nie wiedziałam ze teraz mają tam wilka i on do tej lepianki wchodzi tyłem :shake: , dzwoniła pani wczoraj na straż byli i powiedzieli że jest ok , ja zadzwoniłam na straż dzisiaj a komendant mówi że ma do ludzi zaufanie a ja mu mówię niech jedzie i sam sprawdzi , żeby pies wchodził do lepianki tyłem , a na spodzie ziemia to ciepła mu nie daje i mówię że już czas żeby zrobili bude jak należy , ma jechać i wyczułam że jest na mnie zły .Jutro z ciekawości podejde tam i zobaczę .A miałam telefon od jamnisia i wszyscy szczęśliwi :multi: , dzieci zadowoleni żona siedzi w domu więc mała się na spokojnie przyzwyczai .Więc wszystko skończyło się szczęśliwie żal haskiego ;([/QUOTE]
[B]Wklejam cytat z wątku Nuki, warto spróbować w sprawie psiaka bez budy...[/B]
[B]"Dziewczyny popatrzcie jak działa w waszym rejonie wydział policyjny " ZIELONA STREFA" podobno są w całej Polsce.[/B] Mnie dzięki ich interwencji udało się załatwić ze suczka zamiast niespełna metrowego łańcucha ma 3 metrowy, ma schronienie i będę mogła oficjalnie wejsc na podwórko i ja dokarmiac. Panowie policjanci w piątek odpowiedzą mi czy pan zgodzi się zebym wysterylizowała suczke. Pan tez ma się zastanowic czy w ogóle ją chce (!!!!!) Tak czy inaczej wydział działa nieżle ( nawet w Kielcach) Skoro udało mi się cos załatwić w tej dziedzinie w Kielcach to biorę się za wies w której pracuję...Niech już drżą potwory co męcza swoje zwierzęta!!! Nie odpuszczę im... "

Link to comment
Share on other sites

[B]Ewu - sliczne dzieki![/B]

[B]Uwazam, ze trzeba probowac! Dzwonic[/B]!
Podaje linka do Zielonej Strefy w Bydgoszczy:

[url]http://www.bydgoszcz.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/_portal/13072637124deb42e041b45/Zielona_strefa.html[/url]

Niestety ja nie moge zadzwonic, bo nie znam szczegolow.

Link to comment
Share on other sites

Tak ludzie trzymają zwierzęta ta szmata to ode mnie pod nią jest ziemia , jak pada leci do środka a pies tam wchodzi tyłem to jakiś żart ....Na mój tel do straży psa wsadzili do szopy bez światła niczego zadzwoniłam gdzie indziej .Zapomniałam napisać że tam jest owczarek samiec duży...a to nawet nie sięgało mi do kolana .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Na pierwszej stronie jest rozliczenie na minusie jest 37 zł więc może pani elik przeleje pieniążki które dostała na Tosie ma wstawione paragony.[/QUOTE]

Kwoty, które wpłynęły na moje prywatne konto
.50,- zł - Emilia2280 w miejsce mojej deklaracji 18.01.
100,- zł - Elżbieta Barbara K. Warszawa 18.01.
.50,- zł - Anita G. „czerda” Libiąż 19.01.
========
200,- zł

Rozliczenie
.62,40 zł - 12 puszek mięsnych animonda - 18.01.
140,00 zł – przelałam na wskazane konto córki 19.01.
========
202,40 zł


Wpłaty na konto Fundacji KASTOR
.50,- zł - Beata Paulina R. Warszawa - 18.01.
100,0 zł - Jolanta P. USA – 24.01.
========
150,- zł

Fundacja prowadzi pełną księgowość, do czego zobowiązują ją przepisy finansowe, nie może wypłacać zgromadzonych środków inaczej niż poprzez realizację faktur wystawionych na Fundację, dlatego nie może przekazać tych środków na prywatne konto.
W związku z powyższym w dniu dzisiejszym zakupiono 36 mięsnych puszek animondy na łączną kwotę 158,48 zł.

Poniżej skan faktury za powyższy zakup.

[CENTER][LEFT][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-BD6A6THr0qs/TyGsoLMCitI/AAAAAAAAD1U/wpiR4bzi_ws/s512/faktura%252520za%25252036%252520puszek%252520animondy.jpg[/IMG]

Bardzo słabo widać, jutro postaram się zrobić powiększenie.

[/LEFT]


[/CENTER]

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yv1958']Elik super, ze moglas kupic jedzonko!!:calus:[/QUOTE]
Każdy zakup karmy wiąże sie z ryzykiem kłopotów z fakturą. Ta firma na szczęście wystawia fakturę w momencie złożenia zamówienia, a nie dopiero po wpłynięciu kasy na ich konto i po dostarczeniu towaru. W 9 przypadkach na 10 wystawiają fakturę niezgodna z przelewem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Kwoty, które wpłynęły na moje prywatne konto
.50,- zł - Emilia2280 w miejsce mojej deklaracji 18.01.
100,- zł - Elżbieta Barbara K. Warszawa 18.01.
.50,- zł - Anita G. „czerda” Libiąż 19.01.
========
200,- zł

Rozliczenie
.62,40 zł - 12 puszek mięsnych animonda - 18.01.
140,00 zł – przelałam na wskazane konto córki 19.01.
========
202,40 zł


Wpłaty na konto Fundacji KASTOR
.50,- zł - Beata Paulina R. Warszawa - 18.01.
100,0 zł - Jolanta P. USA – 24.01.
========
150,- zł

Fundacja prowadzi pełną księgowość, do czego zobowiązują ją przepisy finansowe, nie może wypłacać zgromadzonych środków inaczej niż poprzez realizację faktur wystawionych na Fundację, dlatego nie może przekazać tych środków na prywatne konto.
W związku z powyższym w dniu dzisiejszym zakupiono 36 mięsnych puszek animondy na łączną kwotę 158,48 zł.

Poniżej skan faktury za powyższy zakup.

[CENTER][LEFT][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-BD6A6THr0qs/TyGsoLMCitI/AAAAAAAAD1U/wpiR4bzi_ws/s512/faktura%252520za%25252036%252520puszek%252520animondy.jpg[/IMG]

Bardzo słabo widać, jutro postaram się zrobić powiększenie.

[/LEFT]


[/CENTER][/QUOTE]

Dziękujemy i przepraszamy za kłopot .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...